Patolojide Tusdata Emrah hoca mı?Tusem Emrullah hoca mı ?

Duru.
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Patolojide Tusdata Emrah hoca mı?Tusem Emrullah hoca mı ?

Mesaj gönderen Duru. » Sal Ağu 13, 2019 5:21 am

Arkadaşlar ben emrullah hocadan dinleyip kitabını şu çıkacak burası önemli vs diye çizdim doldurdum, fakat denildiği gibi hoca spot anlatıyor ve konuyu hiçbir şekilde anlayıp özümseyemedim açıkçası. Dinleme bittikten sonra bir de kendim ilk okumamı yapayım diye kitabı elime aldım ama sanki hiçbirşey dinlememişim öğrenmemişim gibi ya, konuya hakimiyetim olmadığı için kitabı kendi başıma çalışırken ilerlemekte zorlanıyorum.
Ben birisi bana konuyu anlatıp üstüne kendim çalıştığım zaman dersi iyi anlayanlardanım ancak emrullah hocanın konu anlatımı bana çok iyi gelmediği için sanırım şu an kendi başıma okurken zorlanıyorum. Hedef Şubat tusu, peki sizce emrullah hocanın doldurduğum o kitabını elime alıp Mehmet sarın konu anlatımını dinleyerek ilerlesem çok saçma olur mu, bana getirisi olur mu bunun yoksa daha ilk okumam hiçbişe anlama oku geç mi yapayım
Kitabın ilk okumasını bitirseydim, emrullah hocanın soru kitabını aldım ona bakacaktım ama konu hakimiyetim olmadığı için kitap resmen akmıyo, yapıştı kaldı elime, başka derse de geçemiyorum 🤦🏻‍♀️