Farmakoloji hoca/kaynak tavsiyesi

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Oximent
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Farmakoloji hoca/kaynak tavsiyesi

Mesaj gönderen Oximent » Pzt Haz 24, 2019 8:21 pm

merhaba,
ben data kursiyeriyim. bu dönem intörn olacağım. Farmakoloji 1'i atilla hocadan 2'yi ise onur hocadan dinledim ancak memnun kalmadım. Kaynak değiştirmek ya da hoca değiştirmek istiyorum. Cenk hocadan baştan offline yapabilirim ya da ahmet altun'un 3 günlük kampına gidebilirim. Kamp 1750 tl olduğu için kararsız kaldım, ahmet altun gerçekten hala o kadar iyi mi? gidilir mi? öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

cakisuleyman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cakisuleyman » Pzt Haz 24, 2019 8:32 pm

Kişisel görüşüm TUS farmakoloji için en ideali İhsan hoca. Ama bahsettiğiniz hocalardan kesinlikle en iyisi Cenk hocadır.

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Haz 24, 2019 9:18 pm

Hocam altuna boşuna para vermeyin hep boş reklam kendisi. Soru kitabını almıştım reklamlara kanarak textbookta bulduğu her cümleyi soru yapmış... Kaynak değişmenize gerek yok bence olabildiğince aynı kaynağı tekrar edin ve farkı dershane deneme sorularıyla pekiştirin sonuçta ezber ders...

Drtusipisimiyavi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drtusipisimiyavi » Pzt Haz 24, 2019 9:28 pm

Oximent yazdı:
Pzt Haz 24, 2019 8:21 pm
merhaba,
ben data kursiyeriyim. bu dönem intörn olacağım. Farmakoloji 1'i atilla hocadan 2'yi ise onur hocadan dinledim ancak memnun kalmadım. Kaynak değiştirmek ya da hoca değiştirmek istiyorum. Cenk hocadan baştan offline yapabilirim ya da ahmet altun'un 3 günlük kampına gidebilirim. Kamp 1750 tl olduğu için kararsız kaldım, ahmet altun gerçekten hala o kadar iyi mi? gidilir mi? öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bende datadaydim Farma fasikülü az buz sayfa değil emek verip bitirmişsin görsel hafızanı bozma derim , ben Hasan Özkan san dinlemiştim farmaya hayran kalmıştım kendisi hem Harika anlatıyor hem de tus Türkiye derecesi tusun duayenlerinden anlayacağın ... offline da varsa ordan dinle görsel animasyonlar falan var Harika , her şeyi oturtuyor kelimeleride güzelce yerleştiriyor Zihnine mutlaka tavsiye ederim , 1750 tl farma kampına harcama paranı daha iyi yerlerde değerlendir derim kolay gelsin

Oximent
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Oximent » Pzt Haz 24, 2019 9:55 pm

Sadece derse girdim henüz tekrar etmedim, o yüzden görsel hafızamın oluştuğunu söyleyemem. O yüzden bir an önce kaynak kesinleştirip ona çalışmak istiyorum. Elimde ihsan hocanın 200 sayfalık kısa notu da var aslında. Ancak datanın renkli kitaplarından sonra bana biraz zor tekrar edilecekmiş gibi geldi.

naberla
VIP
VIP

Mesaj gönderen naberla » Pzt Haz 24, 2019 10:40 pm

Altun bence konuyu "ogretiyor"

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Haz 24, 2019 11:46 pm

Sadece kaynak arıyorsan ihsan hocanın slayt kitabını kulllan az ve öz,boş goy goy yok. Hızlı tekrar için birebir.

Dr.bushra
VIP
VIP

Mesaj gönderen Dr.bushra » Sal Haz 25, 2019 9:29 am

Farmakale.

Ses kaydını bulabilirsen süper olur. Bence ihsan hoca'dan başka bir kurumda çalışsaydı farmakolojinin en iyisi diye duyulurdu. Kendi kitabını ve notunu çıkaracağını duydum yetişirse ben mutlaka alacağım. Dinlemesen dahi hızlı tekrar notuna bak.🤗

kediteyzesi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen kediteyzesi » Sal Haz 25, 2019 11:06 am

ihsan hocanın notunu paylaşabilir misiniz ?