Yavuz şahinin yeni konu kitabı nasıl acaba?

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Yavuz şahinin yeni konu kitabı nasıl acaba?

Mesaj gönderen gsad1905 » Cmt Mar 16, 2019 1:40 am

Yavuz hocanın kitabında şekillerdeki yazılar okunabiliyor mu? Yazı ve şekiller küçük diye biliyorum.

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Cmt Mar 16, 2019 9:54 am

kitabı sipariş ettim gelirse ve bakabilirsem yorum yaparım

Kullanıcı avatarı
Dr.aycha
VIP
VIP

Mesaj gönderen Dr.aycha » Cmt Mar 16, 2019 12:39 pm

Kitabi beraber çalıştığım arkadaş almıştı baya övdü ben de infotus vardi diye ben de soru kitabini aldım. Bence soru kitabı övgüye layık baya da soru tutturdu kötü olan reklam yapmayı bilmemesi. Kitabı kapağıyla paylaşmak yerine tusta tutturduğu yerleri paylaşsa herkes zaten alır.
15 soru tutturmuş oflinedan (linki paylaşcam) kesitler koymuş çok iyi; kitaptan alıntı da koysaydı. Benzeri sorular vardı çünkü o zaman Kendi kendinin reklamını yapardi kitabı. Ben kişilik olarak da çok beğendim kendisini bunun da altını çizeyim. Sorduğum şeyleri üşenmeden anlattı katkı yaptı sorumun fazlasını aldım. Keşke farma içinde böyle bir kitap hazirlasa kendisi. Ya da genç farmakolog eğitmenler 🤗 bu kitabı örnek alarak bu boşluğu değerlendirse. Altunun 100 ilaç yazıp bişey ezberletmeyen 5 i tuttu diye de kendi kendini övdüğü cheklistleri beni bıktırdı. Ihsan hocaya da instagramdan baktim paylaşımları yoruma kapali iyiki kapalı dm den yazanlara lütuf ediyor tarzda konuşma üslubu gözümdeki imajını sarsti. Ben unuttum ama alınan çok olur. Azıcık daha arkadaş olabilir bizimle. Bu hocaligindan bişey eksiltmez. Cheklist ler konusunda Iyi bir tusiyerde aynı listeyi hazırlar zaten önemli olan orta ve vasatta bunu öğreterek sinavda da hatırlatabilmek değil mi?. Yavuz hoca o konuda çok iyi. Herkes az öz ve hatırlatıcı olma konusunda örnek alır umarım. Kendisi de reklam konusunda azıcık kitabı gibi az ve öz olsa daha makul olur. Tüm hocalara iyi niyetli eleştirilerim bunlar. Düşman değil öğrenciniz olarak yazdigima emin olun okursaniz. Saymışken emrullah hocayı da eş gecmeyeyim 🙈😊 şura çocukta anlatılıyor burayı kadın doğum anlatiyor dediği an öğrenci haaa tamam yaa nasılsa o anlatıyor demiyor. Patolojisini sizden duymak istiyor evet oktay hoca süper bir hoca ama siz de farkli bir tınıya sahipsiniz ben sizden patolojisini dinlemek istiyorum. Özgür hocadan başka bir açıyla anlatacağınızi biliyorum 3 pediatrik patolojiye hikaye anlatsanız aklımızda kalır zaten özgür hocadan da bişey eksiltmez sizden de ama bize arttırır. Tekrardan sevgiler.

Yavuz hocanin ofline kesitleri:
https://www.tipakademisi.com/yakaladigimiz-sorular/

neyaptın
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen neyaptın » Cmt Mar 16, 2019 9:04 pm

Kitabı 2 kez okudum. artı yönleri; her konu tek sayfada bitiyor, önemli yerler farklı renkle çok dikkat çekici şekilde belirtilmiş, sayfa sayısı 165 (diğerleri 400-500 olduğunu düşünüldüğünde dikkate değer), diğer derslerden de bilgi içermiş.
eksik yönleri; yazı ve şekiller bi tık daha büyük olabilirmiş, sayfa sayısı az olduğu için acaba herşeyi kapsamıyor mu hissi oluşturuyor.
Benzerleri ile karşılaştırıldığında kesinlikle alınır, okunur.

Kullanıcı avatarı
jasmine
VIP
VIP

Mesaj gönderen jasmine » Cmt Mar 16, 2019 9:19 pm

hocam Yavuz hocanın yeni konu kitabını ve soru kitabını nereden alabiliyoruz acaba?Birde dersini dinlemek istersek nereden dinleyebiliyoruz acaba?tustime dan mı?

marko
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen marko » Cmt Mar 16, 2019 11:37 pm

Kitap anlaşıldığı kadarıyla güzel ama benim de bir sorum olacak. Eldeki tustime biyokimya kitabını değiştirip Yavuz hocanın kitabını almaya değer mi?

franciella
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen franciella » Pzr Mar 17, 2019 2:26 pm

jasmine yazdı:
Cmt Mar 16, 2019 9:19 pm
hocam Yavuz hocanın yeni konu kitabını ve soru kitabını nereden alabiliyoruz acaba?Birde dersini dinlemek istersek nereden dinleyebiliyoruz acaba?tustime dan mı?
tipakdemisi.com
offline da var.

konu burda da tartışılmış
https://www.antitusif.com/viewtopic.php?p=39443#p39443

franciella
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen franciella » Pzr Mar 17, 2019 2:27 pm

Kullanıcı avatarı
jasmine
VIP
VIP