Biyokimya netleri yüksek tutturanlar 3+2+2+1

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
md.unknown
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Biyokimya netleri yüksek tutturanlar 3+2+2+1

Mesaj gönderen md.unknown » Pzt Oca 14, 2019 11:34 am

Mrb arkdşlar .Şubata hazırlanıyorum geçte olsa..hiç dinlemedim elimde çizilmemiş tusem kitabı var .3 +2+2+1 şeklinde gün ayırabildim ,bu kısıtlı günlerde hangi kaynak veya ses dinlemelimiyim yoksa sadece spot mu ? Ne yaparsam bana makul net kazandırır ?lütfen fikir verebilir misinz..Tşklerr

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Pzt Oca 14, 2019 2:46 pm

md.unknown yazdı:
Pzt Oca 14, 2019 11:34 am
Mrb arkdşlar .Şubata hazırlanıyorum geçte olsa..hiç dinlemedim elimde çizilmemiş tusem kitabı var .3 +2+2+1 şeklinde gün ayırabildim ,bu kısıtlı günlerde hangi kaynak veya ses dinlemelimiyim yoksa sadece spot mu ? Ne yaparsam bana makul net kazandırır ?lütfen fikir verebilir misinz..Tşklerr
Sizin gibi bir tanıdığım son 2 ay ful tts çözüp 59 almıştı, ama burda şu sıkıntı; hızlı misin yavaş misin eğer yavaş çalışan bir insansan tts çok vakit kaybettirir o zaman yapma ama eger hizliysan tts oneririm ... Eğer farkli yol secip konu anlatımlı çalışacak olursan şu dersleri öncelikli halletmeni öneririm, PATO BIYOKIMYA FIZYO(tusem fizyo olmayacak) MIKRO DAHILIYE PEDIATRI bunları çalış mutlaka hızlıca.... Eğer nöbetin vs hicbir engel yok 40 gün bomboşsan ümidini kesme asla kendini bir yere kapat en az 10 saat bakmaya çalış, ve bir de 2.el tus kitap sayfası veya buraya başlık koy altı çizili tus kitabı satin alınır diye bulana kadar bir yandan bir dersi halledersin satan çok valla .... bence şahsi fikrim ... iyi çalışmalar

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Pzt Oca 14, 2019 2:51 pm

md.unknown yazdı:
Biyokimya da da ben tusdata tercih eden bir insanım her konuda ama hoca çizdirmeden alıp da asla okuyamam bir sürü gereksiz bilgi var , ama tusem öyle değil adamlar konuyu süzüp sacmasapan ayrıntı vermeden yazmışlar eğer ses kaydı 30 40 saat falansa onun yerine direk oku bence biyokimyayi çünkü dinledigin ses tekrar etmediğin sürece hiçbir işe yaramıyor vakit sıkıntılı

md.unknown
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen md.unknown » Pzt Oca 14, 2019 3:57 pm

Drdicloron yazdı:
Pzt Oca 14, 2019 2:51 pm
md.unknown yazdı:
Biyokimya da da ben tusdata tercih eden bir insanım her konuda ama hoca çizdirmeden alıp da asla okuyamam bir sürü gereksiz bilgi var , ama tusem öyle değil adamlar konuyu süzüp sacmasapan ayrıntı vermeden yazmışlar eğer ses kaydı 30 40 saat falansa onun yerine direk oku bence biyokimyayi çünkü dinledigin ses tekrar etmediğin sürece hiçbir işe yaramıyor vakit sıkıntılı

Cok tesekkur ederim yanitladiginiz icin ..