Tıpakademisi Kamp Nasıl?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

intothewild
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tıpakademisi Kamp Nasıl?

Mesaj gönderen intothewild » Sal Haz 30, 2020 10:34 am

Sevgili hocalarım Tıp akademisi biyokimya/mikrop konu ve soru kampı daha önce alan oldu mu? Deneyimleriniz neler acaba? İyi midir tavsiye eder misiniz? Teşekkürler 😊

dr_deveci
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_deveci » Sal Haz 30, 2020 10:52 am

pahalı gibi geldi rakamlar

morhan24
VIP
VIP

Mesaj gönderen morhan24 » Sal Haz 30, 2020 1:02 pm

Hocam soru kampı yeni bu sene konu kamplarına katıldım hocalar iyi anlatıyor zaten buna diyecek bir şey yok ama fiyatlar bence de pahalı onun yerine evde sadece konu dinlenebilir bence daha uyguna gelir

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Mesaj gönderen serseriler_krali » Sal Haz 30, 2020 2:57 pm

Soru kampı bana biraz pahalı geldi indirimli fiyatlarına rağmen pahalı.

intothewild
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen intothewild » Çrş Tem 01, 2020 5:38 pm

Ben de gördüm şimdi , evet maalesef çoook pahalı 😞Özellikle öğrenciler ve çalışmayanlar için.. Yavuz hocam bi güzellik yapın ya 😭

Kullanıcı avatarı
dr_forky
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_forky » Çrş Tem 01, 2020 5:50 pm

offlineları da pahalı.Bu kadar pahalı yapmaları aşırı gereksiz zaten 1000 kişi alıyor videolarını soru kamplarını 400 lira 1000 lira yapmanın amacı paragözlülük değilse nedir.Tamam emek veriyorlar eyvallah ama zaten oturduğu yerden pcye video çekiyor ve bir kere çekiyor onu yüklüyor sonra 400.000 tl cepte .Kimsenin parasında da gözümüz yok ama hitap ettikleri kesim öğrenciler ve çoğu öğrenci 550 lira ile ay geçindirmeye çalışıyor yazık gerçekten.

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

Mesaj gönderen NewtScamender » Çrş Tem 01, 2020 6:53 pm

Eğer vergi kacirmiyorlarsa bir videoyu örneğin 400 TL ye satiyorlarsa ellerine geçen 400 TL değildir

Türkiye'de çok ciddi vergiler var

O paranın yarısı vergi bile olabilir belki de daha fazlası

caldrejon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caldrejon » Çrş Tem 01, 2020 8:31 pm

Bilmiyorum forumda sürekli tıpakademisi ucuz uygun deniliyordu fiyatlar düşündürdü beni

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Mesaj gönderen serseriler_krali » Çrş Tem 01, 2020 9:31 pm

caldrejon yazdı:
Çrş Tem 01, 2020 8:31 pm
Bilmiyorum forumda sürekli tıpakademisi ucuz uygun deniliyordu fiyatlar düşündürdü beni
çünkü pandemide overrate oldular hocam. data nın offline ı tam bir fiyasko, diğer dershaneler de offlinelara eski bile olsalar dershane parası istiyorlar artık. internetten kendi kendine kurs, eğitim pandeminin parlattığı şeylerden biri oldu. Artık herkes bu pastanın büyüklüğünü görüyor ve büyük pay almak istiyor. 1000 tl den bu yıl 1000 öğrenci/doktor kamp satın alsa 1-1,5 milyon lira yapar, emek veriyorlar evet helali hoş olsun ama fiyatları biraz indirseniz de alınabilir olsa, insanlar kolay ulaşabilse hem hayır duası alırlar hem sürümden daha çok kazanırlar. En öğrenci dostu olarak gördüğümüz tıp akademisi hocaları ve canlarım diye videoya başlayan BBB de böyle yaparsa, sizin sevginizde saygınıza art niyet var diye düşünürüm. Doktorlar IQ olarak ortalamanın üzerinde insanlar hocam yemezler bunları, samimiyetsiz oluyor. Antitusif işte tam da bu sektöre bir tepki olarak doğdu yıllar önce, tüm moderatör engellemelerine rağmen elbet bir gün o kaynaklar buraya düşecek.

caldrejon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caldrejon » Prş Tem 02, 2020 12:19 am

serseriler_krali yazdı:
Çrş Tem 01, 2020 9:31 pm
caldrejon yazdı:
Çrş Tem 01, 2020 8:31 pm
çünkü pandemide overrate oldular hocam. data nın offline ı tam bir fiyasko, diğer dershaneler de offlinelara eski bile olsalar dershane parası istiyorlar artık. internetten kendi kendine kurs, eğitim pandeminin parlattığı şeylerden biri oldu. Artık herkes bu pastanın büyüklüğünü görüyor ve büyük pay almak istiyor. 1000 tl den bu yıl 1000 öğrenci/doktor kamp satın alsa 1-1,5 milyon lira yapar, emek veriyorlar evet helali hoş olsun ama fiyatları biraz indirseniz de alınabilir olsa, insanlar kolay ulaşabilse hem hayır duası alırlar hem sürümden daha çok kazanırlar. En öğrenci dostu olarak gördüğümüz tıp akademisi hocaları ve canlarım diye videoya başlayan BBB de böyle yaparsa, sizin sevginizde saygınıza art niyet var diye düşünürüm. Doktorlar IQ olarak ortalamanın üzerinde insanlar hocam yemezler bunları, samimiyetsiz oluyor. Antitusif işte tam da bu sektöre bir tepki olarak doğdu yıllar önce, tüm moderatör engellemelerine rağmen elbet bir gün o kaynaklar buraya düşecek.
çok güzel demişsiniz hocam data yine toparladı sürekli dlc gelen oyun gibi yeniden çekim yapıldı bazı derslere güzel oldu tüm dökümanlarını da sisteme koydular açıkçası geçmiş yorumlarımda çoğunda dataya salladım ama şimdi hoşuma gitmeye başladı açıkçası özellikle farklı kitap kullanan hocalarının(mehmet sar,levent kodal gibi) hem pdflerini hem de ayrıca onların da videolarını yüklediler o zaman bi tekrar ısındım dataya :D