Crocslar neden pahalı?

Kullanıcı avatarı
serseriler_krali
VIP
VIP

Crocslar neden pahalı?

Mesaj gönderen serseriler_krali » Pzr Haz 28, 2020 8:55 pm

Arkadaşlar Crocs marka terlikler genelde sağlıkçıların kullanımıyla biliniyor, rahat olduğunu düşünüyorum ama neden bu kadar pahalı? bilmediğimiz özellikleri var mı?

Kullanıcı avatarı
dr_forky
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_forky » Çrş Tem 08, 2020 12:28 am

serseriler_krali yazdı:
Pzr Haz 28, 2020 8:55 pm
Arkadaşlar Crocs marka terlikler genelde sağlıkçıların kullanımıyla biliniyor, rahat olduğunu düşünüyorum ama neden bu kadar pahalı? bilmediğimiz özellikleri var mı?
hocam ben bayağı araştırdım bunu crocs dedikleri zaten terlik markasıymış hiçbir özelliği yok yani sadece marka olduğu için pahalı .bimden 20 liraya alıp herhangi bir crocs satan yerde onlarla karşılaştırabilrsiniz eminim farkı yoktur .

SmyrnaMD
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SmyrnaMD » Çrş Tem 08, 2020 6:34 am

yaklaşık 5 yıldır crocs kullanıyorum. İlk başta ben de havalı olduğu için almıştım. Aslında beş para etmez bir plastik terlik. Ayağını terletiyor ve hiç rahat da değil. Normalde ayaklarım neredeyse hiç terlemez. Ayak kokusu sorunum yoktur ancak, bu mereti ne zaman giysem ayağımı kokutuyor. Ödediğiniz 200 liraya da yazık olur, ben önermem.

drkoala
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drkoala » Çrş Tem 08, 2020 5:46 pm

Crocs pahali artik ithal giyim urunlerinde hersey pahali. Tabi biseyin populer oluşu da fiyatinda etken.
Hastanede nobette vs giyilen seyin rahat hafif ve en onemlisi (bence) temizligi kolay bisey olmasi lazim. Rahatlik icin anatomik tabanlı seyler, skechersin daha cok kullandigi baska markalarda da olan memoryfoam tabanlar is gorur. Hic bi taban rahat ettirmezse ayaginiza uygun ortopedik taban yaptirip onu da kullanabilirsiniz
Temizlik icinse yaklasik 5 senedir crocsu 50 kere camasir suyuna basip makineye atmisimdir hicbir deformitesi yok hala, ki araba surmek disinda da surekli giyerim(manuel aracta biraz sikintili terlik kaba pedal aralıkları yakin) ama bu malzeme yapisina sahip herseyi de obsesif bi temizleme ritueline tâbi tutabilirsiniz.
ama su klasik sabolarin tabani kalin ust malzemesi suni deri gibi olanlar acilma yapabilir bi iki yikamadan sonra. Yalniz crocsun su en klasik modelini ben de pek sevmiyorum eskiden retroclog modeli vardi (bendeki) tabani daha kalin daha yumuşak bence daha rahat klasiklerden simdi de literide isimli bisey yapmislar (a101 online da 300 liraya denk gelip aldim gecenlerde) o da retrocloga benziyo hatta biraz daha rahat gibi geldi bana.
Crocs fc uyesi gibi yazdim biraz ama alin veya almayin onerisinde bulunamam en guzel deneyip ayak tabaniniza uygun mu degil mi görmek. Bir de markasi ne bilmiyorum ama ameliyathanelerde gordugum tek parça gibi gorunen genelde yesil kirmizisina da denk gelmistim hafif topuklu bisey var o da rahat gibi duruyordu ama denemedim birinde denk gelirseniz sorun bence.

“Alışveriş” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir