Dönem 4 öneri Time Data Tusworld

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

oligodendrogliom
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Dönem 4 öneri Time Data Tusworld

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Pzt Haz 08, 2020 2:02 pm

Merhabalar donem 3 bitmekte,donem 4 e geciyorum seneye,
Bulundugum sehirde tusdata yeni acildi,tustime var,tusworld yeni acildi.tusem yok
Kafamda yuksek puanlar var acikçasi(+70,+75 neden olmasin),ilk 3 sene temel tıbbi bilgileri iyi ogrendigimi düşünüyorum, 4 ve 5 ten itibaren iyi calismak istiyorum,dolayisiyla dershaneyi ve kitaplarimi ona gore sececegim
Data malesef indirim vermiyor 17,18 bin gibi ucuk bir para istiyor,tusworld 10bin,time ise ucretsize yakin birsekilde (3bin) fulpaket fiyatlar bunlar.
Siz neleri onerirsiniz,sizce hangisine kaydolmaliyim,
Bunun disinda herhangi bir önerinize açığım, teşekkür ederim,(çok erken gez dolaş gibi cumleleri rica ediyorum kullanmayiniz,gezmemde tozmamda sorun yok ,)
Saygilar

Requiem
VIP
VIP

Mesaj gönderen Requiem » Pzt Haz 08, 2020 2:12 pm

Tustime nasıl 3 bin tl anlamadım ama bu fiyat farklarıyla düşünmene bile gerek yok. Time seç tabiki.Beğenmediğin derslerin ses kayıtlarını bulabilirsin, ayrıca alanında çok iyi olup videolarını çok uygun fiyata satan Feyyaz,Yavuz,Özgür hoca gibi isimlerde var.Gerekirse bu hocaların videolarını alabilirsin.3 ve 17 arası gerçekten abes bi fark var. Fiyat 13-17 gibi bir şey bile olsa, ben 13 olanı seçerim.Çünkü aralarında bariz bir fark yok, hiçbirinde sihirli değnek yok dershanelerin.

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen karnax » Pzt Haz 08, 2020 3:17 pm

birinci sınıfta yazılman lazımdı. geç kalmışsın boşver bence

oligodendrogliom
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Pzt Haz 08, 2020 4:04 pm

karnax yazdı:
Pzt Haz 08, 2020 3:17 pm
birinci sınıfta yazılman lazımdı. geç kalmışsın boşver bence
hocam ortada dalga geçilecek bir konu oldugunu düşünmüyorum,öneriniz varsa memnuniyetle dinlerim,aksi takdir de sizin de benim de zamanimiza yazik boşuna yazmayin lutfen.

oligodendrogliom
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oligodendrogliom » Pzt Haz 08, 2020 4:05 pm

Requiem yazdı:
Pzt Haz 08, 2020 2:12 pm
Tustime nasıl 3 bin tl anlamadım ama bu fiyat farklarıyla düşünmene bile gerek yok. Time seç tabiki.Beğenmediğin derslerin ses kayıtlarını bulabilirsin, ayrıca alanında çok iyi olup videolarını çok uygun fiyata satan Feyyaz,Yavuz,Özgür hoca gibi isimlerde var.Gerekirse bu hocaların videolarını alabilirsin.3 ve 17 arası gerçekten abes bi fark var. Fiyat 13-17 gibi bir şey bile olsa, ben 13 olanı seçerim.Çünkü aralarında bariz bir fark yok, hiçbirinde sihirli değnek yok dershanelerin.
teşekkürler hocam,time ve datanin derecelere bakis orani biraz farkli ondan time daha ucuz,
Onerileriniz icin cok sagolun.

drcarnavale
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drcarnavale » Pzt Haz 08, 2020 7:13 pm

http://www.antitusif.com/viewtopic.php?f=6&t=13039 tusworlffen uzak dur özgür 2018ses kaydının aynısını anlatıyo feyyazın anlatımı zayıf kitabının pdfini var sitede