2020 de yenilenen kitaplar

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

helvacıkızı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

2020 de yenilenen kitaplar

Mesaj gönderen helvacıkızı » Cmt May 30, 2020 2:07 pm

Arkadaşlar merhaba. Elimde 2018 çoğu çizilmemiş ve okunmamış kitaplarım var. 2020de yenilenen 8 tane ders var diye görmüştüm bir yerde. Pediatri, dahiliye, GC dışında hangileri yenilendi?? sizce kitap değişikliğine gitmem gerekir mi? Yardımcı olursanı sevinirim

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen karnax » Cmt May 30, 2020 3:09 pm

kitap değişikliği şu şekilde oluyor. son tusta çıkan kitapta geçmeyen yerleri ekliyorlar, sonrada yeni kitap yazdık oluyor adı. 2018 kitapları varsa 2020 almaya hiç gerek yok

Kullanıcı avatarı
mechatronic
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mechatronic » Cmt May 30, 2020 6:39 pm

Williams jinekolojinin de yeni edisyonu nisan ayında çıktı piyasaya. Muhtemelen ona göre güncellenecektir kitaplar da.

helvacıkızı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen helvacıkızı » Pzr May 31, 2020 11:48 am

Temellerden yenilenenler var mı? Biliyor musunuz?

Kullanıcı avatarı
yeppudaa
VIP
VIP

Mesaj gönderen yeppudaa » Pzr May 31, 2020 11:59 am

helvacıkızı yazdı:
Pzr May 31, 2020 11:48 am
Temellerden yenilenenler var mı? Biliyor musunuz?
Pato, mikrop ve biyokimya, farma hocam.
Güncel olması da önemli olan branşlar.
B)

Kullanıcı avatarı
1eylül2019
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 1eylül2019 » Pzr May 31, 2020 12:11 pm

Benim de kitaplarım sizinle aynı yıl.çok araştırdım. Güncel bilgi açısından temelleri değiştirmeye gerek yok.çünkü texbook çıkmadı.ama genel olarak kitabınız hoşunuza gitmiyorsa değiştirebilirsiniz.ya da doldurmak içib ses kaydı dinleyecekseniz 2018 kitapları ile ses kayıtları korelasypnu nasıl bilmiyorum.
Klinik olarak dahiliye,pediatri,genek cerrahi textbooklarının yenilendiğini biliyorum
Klinikte ben dahiliyeyi vaktinde dolsurduğum için değiştirmedim.sıfırdan yeni ses kaydı dinleyecekseniz yeni kitap alın.
Pediatri ve genel cerrahiyi değiştirin.
Küçük stajlarda bir sürü ders var o yüzden onn güncelini takip zor.bu nedenle dwğiştirmedim.
Kadın doğumda kararsızım.

helvacıkızı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen helvacıkızı » Cum Haz 05, 2020 2:29 pm

1eylül2019 yazdı:
Pzr May 31, 2020 12:11 pm
Benim de kitaplarım sizinle aynı yıl.çok araştırdım. Güncel bilgi açısından temelleri değiştirmeye gerek yok.çünkü texbook çıkmadı.ama genel olarak kitabınız hoşunuza gitmiyorsa değiştirebilirsiniz.ya da doldurmak içib ses kaydı dinleyecekseniz 2018 kitapları ile ses kayıtları korelasypnu nasıl bilmiyorum.
Klinik olarak dahiliye,pediatri,genek cerrahi textbooklarının yenilendiğini biliyorum
Klinikte ben dahiliyeyi vaktinde dolsurduğum için değiştirmedim.sıfırdan yeni ses kaydı dinleyecekseniz yeni kitap alın.
Küçük stajlarda bir sürü ders var o yüzden onn güncelini takip zor.bu nedenle dwğiştirmedim.
Önerileriniz teşekkür ederim. Kayıtlarımda hep 2018 dahiliyeye bende kıyamadım sizin gibi. Kadın doğum ve farmayı ne yapacağımı bilmiyorum.

Kullanıcı avatarı
1eylül2019
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 1eylül2019 » Cum Haz 05, 2020 8:16 pm

helvacıkızı yazdı:
Cum Haz 05, 2020 2:29 pm
1eylül2019 yazdı:
Pzr May 31, 2020 12:11 pm
Önerileriniz teşekkür ederim. Kayıtlarımda hep 2018 dahiliyeye bende kıyamadım sizin gibi. Kadın doğum ve farmayı ne yapacağımı bilmiyorum.
Farmada 2017 data kitabım vardı ve doluydu.ama kitap çok kötü. Ben de burdan ihsan hocanın 2019 subat sonrası ses kayıtlarını indirdim.bir de ihsan hoca slayt notu var onu indirdim. Ordan gidiyorum. Eş zamanlı tts de çözüyorum. Sanırım en mantıklı yol bu ☺