DURUMU İYİ OLMAYANA KİTAP

Kullanıcı avatarı
Mustafa6171
VIP
VIP

DURUMU İYİ OLMAYANA KİTAP

Mesaj gönderen Mustafa6171 » Cum May 29, 2020 2:43 am

Merhaba, ben halihazırda bir tusiyer olarak elimde fazla fazla bulunan geçen senelerde aldığım ancak kullanmadığım kimisinin de bazı yerlerini doldurduğum konu ve soru kitaplarının TÜMÜNÜ 50 TL ye vermek istiyorum. Bazıları yeni baskı bazıları eski baskı bazıları hala güncel bazıları değil . 20 den fazla kitap var tusdata Tusem karışık. Evimde durdukça benim moralim bozulacağına birlerine faydam olsun. Lütfen ihtiyacı olan “ busraaslan14@hotmail.com” a mail atsın

EZİLEN OLMA UZMAN OL

Kullanıcı avatarı
Mustafa6171
VIP
VIP

Mesaj gönderen Mustafa6171 » Pzr May 31, 2020 12:17 pm

Arkadaşlar özelden mesaj geliyor lütfen yazdığım maile mesaj atın ben bakamıyorum buraya sıkça. Durumu çok kötü olan arkadaşlarımıza konu kitaplarını (4-5 ders var elimde ) toplam 50 liraya soru kitaplarını da (10-15 kitap var) 75 e çok kötüyse durumunuz 50 ye vereceğim. Niyetim sadece alışveriş olmuş olması.. (5-6 tane de cep kitabı var ) kitapların hepsini gönder derseniz de 100 direk arkadaşlar... konu olarak genel cerrahi fizyo mikrop güncel kitaplarla aynı , soru kitapları datanın ve uts nin kitapları çiziksiz kimisi 2010 basım kimisi 2013 kimisi 2016 .... sadece mail atarsanız doğru ve düzgün cevap verebileceğim...
EZİLEN OLMA UZMAN OL

“Alışveriş” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 4 misafir