Klinisyen Dahiliye Soruları Çok mu zor

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Klinisyen Dahiliye Soruları Çok mu zor

Mesaj gönderen karnax » Pzt May 25, 2020 8:55 pm

Yoksa benmi bişey bilmiyorum. Yeni başladım anemilerde iyi gidiyordum ama lösemiler plazma hc hastalıkları filan gelince feleğim şaştı. Yani çok iyi yapmayı beklemiyorum henüz ama sanki Fransızca gibi. Pek çok şeyi ilk defa görüyorum . En uç soruları mı koymuşlar yoksa normali bu mu?

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Pzt May 25, 2020 9:01 pm

hocam iki önceki tusun 80 puan alan 2.si ile birlikte serviste covid nöbetindeyken aramızda tus muhabbeti geçti ve kendisi direkt olarak bu konuyu ifade etti.Kesinlikle gereksiz ve bir süre çözmeye çalışıp abartıldığını görünce attım dedi.Paylaşmış olayım.

Kullanıcı avatarı
Dr.MordinSolus
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Dr.MordinSolus » Pzt May 25, 2020 9:06 pm

Miyozin hocama katılıyorum ben de çözmeye çalıştığımda çok zorlandım zorlanmak bile hafif kalır ne bileyim gereksiz sırf zor olsun diye sorulmuş soru çok fazla. Derece potansiyeli olan bir arkadaşımla konuştum sınav çok zor gelirse aslında işine yarar diyor onun dışında +70 hedeflemeyen biri için gerekli olmadığını söylemişti

karnax
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen karnax » Pzt May 25, 2020 9:17 pm

Iyi bari rahatladım bazı sorulara bakınca yuh dedim. Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
tamay
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tamay » Pzt May 25, 2020 9:43 pm

hocam sadece dahiliyesi mi böyle acaba?

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Pzt May 25, 2020 10:21 pm

AlpErTunga yazdı:
Pzt May 25, 2020 9:13 pm
Miyozin 5 yazdı:
Pzt May 25, 2020 9:01 pm
hocam iki önceki tusun 80 puan alan 2.si ile birlikte serviste covid nöbetindeyken aramızda tus muhabbeti geçti ve kendisi direkt olarak bu konuyu ifade etti.Kesinlikle gereksiz ve bir süre çözmeye çalışıp abartıldığını görünce attım dedi.Paylaşmış olayım.
80 alan arkadasinizdan baska tavsiyeler duydunuz mu 😊
':) hocam inanın hep klasik işler aslında,data dışında başka ek konu kitabı hiç kullanmadım dedi,özellikle deneme-ydus sorularını çok çok methetti ve denemeleri de soru cevap şeklinde 1 defa bakabildim o bile yeterli dedi.Son 3-5 yıldı yaklaşık baktıkları.En önemli şey bol soru ve kitaba hakimiyet bir kez daha anladığım kadarıyla.Çünkü kitapta sayfanın kenarında hangi notu aldığım dahi ezberimdeydi dedi ve son olarak da son tekrarım 33 gün sürdü dedi aklımda kalanlardan :)