Ders ders kitaplar

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
whiteglasses
VIP
VIP

Ders ders kitaplar

Mesaj gönderen whiteglasses » Cum Ağu 16, 2019 10:38 am

Benim bir sorum var anladığım seçtiğiniz kitaplar herkes tarafından en verim alınan kabul görmüş olan hocalara ait, ancak bn bu hocalara ait güncel kayıtlara ulaşamıyorum bulabilen var mı sitede ulaşabilen vip de mi yok yoksa plus kısmında mı

Smllgh
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Smllgh » Cum Ağu 16, 2019 2:09 pm

Lafora yazdı:
Cum Ağu 16, 2019 10:01 am
Ben de dershaneye gitmedim. Ses kaydı dinlemeyi etik ve doğru bulmadığım için dinlemedim ses kaydi da dinlemedim. Lütfen linç yemeyeyim bu benim görüşüm. Antitusifi daha çok denemeleri indirmek için kullandım. Bir de elimde olan kitapların dolu hali varsa kendi kitaplarımi doldurmak için. Ben klinik icin dinlemekten ziyade soru çözmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Bol bol soru çözerek açığı kapatabilirsiniz. Eğer imkan bulursanız yavuz sahin ve Feyyaz Akay hocanın internette kendi derslerini saatiklari tipakademisi.com var. Fiyatları makul onları alabilirsiniz. Eğer alamayacak olursaniz da ben mikrobu önce tusemden okumuş sonra Feyyaz hocaya geçmiş biri olarak Feyyaz hocanın kitabı daha derli toplu onu öneririm. Biyokimya da eğer dersleri satin almayacaksaniz yavuz hocanin soru bankasını satın alarak kompanse edebilirsiniz. Patolojide Emrullah hocanın sorularla son tekrarı da yine konu kitabin eksik olan kısmı tamamlıyor. Farmada da Altun hocanın kampına katıldım. Kısaltmaları falan fena değildi ama bilemiyorum altun farma soru bankası zaten epey soru içeren güzel bir kitap onu çözdükten sonra kampa katilmasaydim da sanki çok eksiğim kalmazdı. Anatomi görsel çalışın üzerine çıkmış arti deneme çözün. Bir de nacizane herkes bu iş dershanesiniz olmaz der. Ses kaydı olmadan olmaz der. Çok kulak asmayin. Benim kaydolmama sebebim maddi değildi yapima uygun bulmuyordum. Pişman da sayılmam yazilmadigima fakat dershanesiz bu süreci atalacak birinin sahip olması gereken ilk şey ben bu işin üstesinden gelebilirim özgüveni olmalı bence. Ya onlar sürekli ders dinliyor o kadar dershaneye gidiyor diye düşünmeyin. Kendi çalışmanıza odaklanın, motivasyonunuzu özgüveninizi yüksek tutun. Başarılar.
Ne kadar teşekkür etsem azdır size
Tamamen aynı düşünceleri paylaşıyoruz
Ses kaydı dinlememe sebebi olsun dershane konusu olsun, o tempoya ayak uyduramayacagimi ve kendim evde çalışabileceğimi düşündüğüm için yazılmak istemedim
Bütün dersleri, kaynakları tek tek açıklamışsiniz
Tekrardan çok sağolun