TUSTİME Konu Kampı Hakkında Birkaç Soru

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

TUSTİME Konu Kampı Hakkında Birkaç Soru

Mesaj gönderen AlpErTunga » Cum Eyl 20, 2019 8:07 pm

Arkadaslar merhaba. Aramızda tustime kampına katılanlarımız olmuştur veya duyanlar. Sadece İstanbul Haseki şubede canlı diğer yerlerde ekrandan görüntü veya internet üzerinden oluyormuş. Kendim Tusem kampına gittim ve açıkcası 1-2 hoca hariç pek bir faydasını göremedim.
Time kampına katılanlar memnun mu?

Internetten izlemeyi satın alsam acaba yayın kopma, seste görüntüde aksaklıklar vs olur mu?

Belki aramızda internetten online ders satın alıp bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar vardır.

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Cmt Eyl 21, 2019 2:20 pm

AlpErTunga yazdı:
Cum Eyl 20, 2019 8:07 pm
Arkadaslar merhaba. Aramızda tustime kampına katılanlarımız olmuştur veya duyanlar. Sadece İstanbul Haseki şubede canlı diğer yerlerde ekrandan görüntü veya internet üzerinden oluyormuş. Kendim Tusem kampına gittim ve açıkcası 1-2 hoca hariç pek bir faydasını göremedim.
Time kampına katılanlar memnun mu?

Internetten izlemeyi satın alsam acaba yayın kopma, seste görüntüde aksaklıklar vs olur mu?

Belki aramızda internetten online ders satın alıp bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar vardır.
gecen sitede buna benzer bır baslık acılmıstı bırsı onlıne satın almıs gayet guzel anlattılar fayda gördüm falan dıyordu ama tustıme degıldı sanırım neydı hatırlamıyorum ama tıme hakkındada yorum yapanlar olmustur ,genel manada o baslıkta daha önce onlıne satın alanlar vardı ve çoğu memnun kalmıs öyle yazmıslardı

Kullanıcı avatarı
evdedevar3
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen evdedevar3 » Cmt Eyl 21, 2019 5:14 pm

şu anda tustime ilk hafta derslerini dinliyorum. şu ana kadar hiç kopma olmadı. sınıfta gibiyim ve rahatım. kamp biraz daha hızlı geçiyor nasıl olur bilemem ama tecrübe ettiğim ilk canlı ders için gayet memnunum internet üzerinden dersane dersinden.

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen drsurgeon » Cmt Eyl 21, 2019 7:39 pm

Hocam ben hem online eğitim hem de tus kampını almıştım memnun kaldım tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
mdsbb
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mdsbb » Pzr Eyl 22, 2019 4:22 pm

Tustime dökümları iyi, online dersler ekimde başlayacakmış, internet üzerinden offline izlerken kopma/donma/ses gitmesi olmadı. Ekimden Şubata tüm konuların yetişeceğini vadettiler. Hayırlısı

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzr Eyl 22, 2019 6:02 pm

Teşekkür ederim arkadaşlar. Çok korkuyordum tam ders esnasında kopma olmasından. Şimdiye kadar bir aksaklık diyen olmadı. Internette time kampı hakkında bir kaç olumsuz eleştiri okuyunca biraz kararsız kalmıştım. Sayenizde daha umut doluyum şimdi :)