2021 TUS'a Hazırlık Grubu Oluşturalım Mı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

2021 TUS'a Hazırlık Grubu Oluşturalım Mı?

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Prş Eyl 19, 2019 11:24 pm

Ben bir dönem 5 öğrencisi olarak böyle bir grubu oluşturmanın motivasyon anlamında katkı sağlayacağını düşünüyorum. Tabi ki bizim için önümüzde daha uzun zaman olduğundan pek paylaşım yapamayabiliriz. Bu gruba bizden yaşça büyük olan ve sınavda başarı göstermiş en azından +65 almış abi ve ablalarımız da bize zamanı olduğunda fikir verebilmesi adına bekliyorum.

Ben dershaneye gitmiyorum fakat gruba dershaneye giden gitmeyen herkesi alabiliriz.

Evet sınava daha uzun bir süre olsa da birbirimize çalışamalarımız adına neler yaptığımızı paylaşabiliriz. "Ben bu hafta bunları yaptım" Sen neler yaptın? gibi basit ama önemli ya da sınava dair önemli paylaşımlara da başlayabiliriz.

En azından ders çalışırken yalnız olmadığımızı bilip istediğimizde birbirimizle konuşabiliriz.

Dediğim gibi tecrübeli ve yüksek puana sahip abi ve ablalarımızı da bekliyorum.

Şimdilik kontenjanı 10 olarak belirledim. Katılmak isteyen bana özelden hangi üniversitede stajyer olduğunu, dershaneye gidip gitmediğini ve numarasını atarsa güzel olur.

İyi çalışmalar. :)