tusmer online

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
Hekim21
Site Ozanı

tusmer online

Mesaj gönderen Hekim21 » Çrş Oca 08, 2020 1:54 pm

omerhekim yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 12:29 pm
Ben offline aldım,memnun kaldım 1-Klinik hocaları aynı zamanda yandal hocaları,yani kaliteli 2-temel hocaları farma ,pato ,histo,fizyo güzel, anatomi mikrop ve biyokimya idare eder ama slayt ve notları güzel 3-güncel anlattıkları derslerin kitapları zaten ücretsiz,extra slaytları da indirebiliyorsun,bu hiçbir dersanede yok. 4-genel olarak görüntü ve ses kalitesi süper,bu da hiçbir kurumda yok,ayrıca SINIRSIZ:) NOT : Kurumla hiçbir alakam yok,tesadüfen tanıştım ,çok beğendim,reklamı az diye az tanınıyor,tavsiye ederim,başka soru varsa özelden cevaplarım,kolay gelsin...
Hocam antitusif ailesi olarak,gönüllülük esası dikkate alınarak elimizdeki kaynakları sitemizle paylaşmak birinci amacımız,tabiki de sendeki bende bendeki sende ondaki şundaki derken sitemizin kaynak sayısı ve kalitesi artırılmış olur.
Yanlış anlamayın elimde var derseniz ,olmayanı var:))) oda olmasını ister.Sizi takip edeceğim..:)))
..Başarılar dilerim hocam... :)

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Çrş Oca 08, 2020 2:42 pm

Masterhilti yazdı:
Çrş Oca 08, 2020 11:05 am
değerli hocam o kadar çok haklısın ücretli gruplar vs aşırı karşıyım hekimin zekası ile alay ediyorlar 20-30 saalik videolar ile kazandırdıklarını iddia ediyorlar forum başlığı tusmer olduğu için yazdım bende görüştüm inceledim hocam 2 yıldır hazırlandım kazandım şükür ama hala bakıyorum offline diyor sorun bu online değil tusworld gibi offline satıyor hala benim bbildiğim Primertus ve Tustime var tek online yapan tustime offline kapatıyor ama Primertus kapatmıyır diye biliyorum tusmer sadece yandal yapıyor 1-2 branş ama tus 11 branş takdir edesin ki anatomide yapacaksın fizyoda hepsine hakimiyet gerrek emin ol herkes herşeyi araştırıyor şu süreçte dataya giden tusemin hocasının soru bankasını alıyor yada tam tersi önemli olan kurumdan çok adayın kendi başarısı hedefi ve eksiğini bilmesi ama takıldığım nokta başlık tusmer online diye böyle bir durum yok tusmer offline olmalı 3-4 yıl önceki kayıt aynı şeyi mardinde bir arkadaşımdan da duydum tusworld için bazı offlineler çok eski ama burda yazarken biraz daha gerçekçi yazmakta fayda olduğunu düşünüyorum herkese başarılar..
Anlıyorum,bilgi olarak söyleyim,direkt inceledim,Tusmer oflline da tusworld offline da 1.5 yıldan eski yok,ayrıca tusworld yeni tekstbook bilgilerini video halinde gönderiyor.Bunları gördüğüm için emin olarak yazıyorum.

isimbulmakzor
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen isimbulmakzor » Prş Oca 09, 2020 3:39 pm

arkadaşlar yanlış anlaşılır korkusuyla cevap yazarken zorlanıyorum. tusmer kursiyeriyim. online ders dediğiniz canlı ders ise dersler canlı. hatta geçen haftalarda mersinde pato izmir ya da ankarada pediatri aynı anda sistemde iki canlı ders oldu. öyle yazan arkadaşlar neden öyle yazdı anlamadım. dersane iyi ya da kötü diye yorum yapmayacam. sonuçta reklam diyenler çıkabilir. herkese başarılar. Allah gönlünüze göre versin.

zzz123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zzz123 » Cum Oca 10, 2020 11:36 am

Merhaba. Ben de tusmer öğrencisiyim. online offline derslerini aldım. Eylül tusa gireceğim. Online yapmıyor diyenlere şaşırdım çünkü sürekli online dinliyorum ve offline dersleri de işlenen dersin offlineı ve sınırsız izleniyor. Haksızlık yapılmasına dayanamadığım için yazıyorum. Temelde tüm hocaları çok başarılı, klinik zaten tartışılmaz çünkü yandal yapıyor kurum yıllardır. Yani özetle ben hem online hemde offline derslerini istediğim zaman izliyorum. Herkese de tavsiye ediyorum . Ayrıca ders notları mükemmel. Mersinden yazan arkadaş şubeye giderse hafta sonları canlı ders işlendiğini görebilir. Çünkü mersinden ve izmirden işlenen dersleri ben canlı izliyorum. Herkese selam.

drcelik
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drcelik » Cum Oca 10, 2020 5:43 pm

Resim

Masterhilti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Masterhilti » Cmt Oca 11, 2020 1:49 pm

şöyle araştırdım birazdaha yakın tarihi suizanda bulunmamak için yok yere ekimde başlamış yeni tus örgün derslere ama kaç hafta işlendi ki diceksiniz mersinde 5-6 hafta sonu o kadar öğrenci odaklı ders yapılıyor en fazxla ayda 2 hafta sonu yani malum şubat tus için ise hazırlığınız o tarihte bi ton ders kalır eksik eğer ki eylül ise tercihiniz yarısını offline tanımlarlar şubat dönemine kadar işlenen yani özetle sınıfta kaç hafta ders varsa onlar var şuan dediğim gibi devam eden online ders yok şuan ama çözemediğim görselde yukarda paylaşılan sınıf değil ya bu etüd salonu gibi ve toplantı resmi gibi ve kalabalık değil diğer kurumlar 200-300 kişileree yapıpyor tanıtımı dahi bakınız tustime sayfalarına yada data tusem neyse arkadaşlar yapıp yapmaması değil konu konu saoru yakalaması hedefinize ulaştırması zaman ve para kaybı olmamamsı hepinize başarılar esen kalınız..

zzz123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zzz123 » Pzr Oca 12, 2020 9:50 am

Şöyle araştırdım böyle duydum diyerek eleştirmek ne kadar doğru bilemem. Ben içinden derslerini almış biri olarak anlatıyorum bence yanlış şeyler duymuşsunuz. Birincisi diğer kurumlardan hiç bir eksiği yok ne hoca ne not anlamında. Online yayını yok demişsiniz ama bu da yanlış, çünkü ben her hafta sonu online dinliyorum dedim zaten. Yani nerden ne duydunuz ve duyumlarla nasıl haksızlık ediyorsunuz anlamadım. Sınıf sayısı kısmına da anlam veremedim siz 300 kişi içinde verimli dinleyip öğreneceğinizi düşünüyor olabilirsiniz ama bu da bir tercih. Bazılarıda kalabalık sınıf istemeyebilir. Yani eleştiri olarak da anlamsız. Bence duyduğunuz herşeye inanmayın.

Masterhilti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Masterhilti » Pzr Oca 12, 2020 10:51 am

zzz123 yazdı:
Pzr Oca 12, 2020 9:50 am
Şöyle araştırdım böyle duydum diyerek eleştirmek ne kadar doğru bilemem. Ben içinden derslerini almış biri olarak anlatıyorum bence yanlış şeyler duymuşsunuz. Birincisi diğer kurumlardan hiç bir eksiği yok ne hoca ne not anlamında. Online yayını yok demişsiniz ama bu da yanlış, çünkü ben her hafta sonu online dinliyorum dedim zaten. Yani nerden ne duydunuz ve duyumlarla nasıl haksızlık ediyorsunuz anlamadım. Sınıf sayısı kısmına da anlam veremedim siz 300 kişi içinde verimli dinleyip öğreneceğinizi düşünüyor olabilirsiniz ama bu da bir tercih. Bazılarıda kalabalık sınıf istemeyebilir. Yani eleştiri olarak da anlamsız. Bence duyduğunuz herşeye inanmayın.
okadar açık ki ya çalışanı ya temsilcisi olduğunuz tus eğitim kurumlarının en eskileri data ve tusem hakkında bile bu kadar pembe herşey güzel yorumu bulamazsınız insanlar gidiyor -sa kalabalık ve kitle halinde bi beklentisi ön bilgisi var ben hala online eğitim yapmadığını biliyorum bakınız sosyal medya en son paylaşımına 150 saat offline kamp diyor allah bilir hangi yıla ait time tusworld primertus bunlar tusmer den kat be kat daha iyi kimse ders yapmıyor demez yukarda ömer hekim adlı kullanıcıda araştırmış 1.5 yıllk yazdı tusworl ve tusmer offlineları 3-4 dönem arkadaşlar az değil bence böyle bile olsa bi ben değilim yani araştıran tusmer boşluk bence içine girdiğinizde kaybolursunuz..fazla uzatmayacağım formuda meşgul etmeyeceğim daha fazla umarım sorgulayan arkadaşda mesajı almıştır.

zzz123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zzz123 » Pzr Oca 12, 2020 12:07 pm

Öncelikle ben çalışan falan değilim, ama sizin kimin çalışanı olduğunuzu merak ediyorum. Çünkü ben, ders aldım izliyorum diyorum siz şöyle duydum diyorsunuz. Bugün işim vardı giremedim dün kadın doğum canlı dersi vardı bizzat izledim. Bu dersin offline olanını da yarın izleyeceğim. Yani bu kadar güncel diyorum.siz öyle düşünüyorsunuz diye kabul etmek zorunda mıyım. Ayrıca pembe yorum yapmıyorum olanı söylüyorum. Siz ders yok diyorsunuz - öyle duymuşsunuz - ben de var ben izliyorum diyorum - çünkü kursiyeriyim - olay bu. Alır ya da almazsınız gider ya da gitmezsiniz ama yalan söyleyemezsiniz. Ben de meşgul etmek istemem kimseyi. Herkese başarılar

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir