Ne yapmalıyım ?

kediteyzesi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ne yapmalıyım ?

Mesaj gönderen kediteyzesi » Sal Eyl 03, 2019 1:07 pm

Yaklaşık 4 sınavdır 56-60 arası gezip duruyorum. Eylül sınavı için son 3 ay günlük 6 saat ortalamam var idi. Bu sınavdan 68-69 almak için ne yapmak gerekiyor ? Gerçekten kafayı yiyeceğim burada yazan ne varsa okudum bir çoğunu yaptım bu daha nereye kadar bu şekilde devam eder neyi yanlış yapıyorum veya siz neyi doğru yapıyorsunuz Allah'ın hatırına bir yardım edin.

dr.söz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr.söz » Sal Eyl 03, 2019 1:48 pm

Sizinle aynı duyguları paylaşıyorum
3.sınavımdı en çok çalıştığım sınavdı bunun için istifa ettim 3ay kala. ilk defa bu kadar çalışarak hakim olarak girmiştim. 60civarı istiyordum. Nerde hata yaptım gerçekten bilmiyorum ben de.
Nasıl soru hazırlıyorlar yazık değil mi onca emeğimiz aylarımıza
Evden çıkmadım bayramı tek gün yaptm
Hayatımda her şeyden kıstım
Bari çalıştığımız yerler çıksaydı da çalışanla çalışmayanı ayırsaydı.
Ben çalıştım yapamadım
Çalışmayan da yapamadı. Hak değil mi bu? İşler iyice çığırından çıktı.
Yapanlar nasıl yaptı? en çok temel çalıştım yine temel olmadı. Şimdi instagramda sanki herkes süper soru yakalamış gibi paylaşım yapıyor ama öyle değil herkes bi ucundan tutmuş biz ne yapalım her dala yapışıp neyimiz var neyimiz yok tüm kamplara kitaplara dersanelere özel derslere mi verelim aynı dersi yüz hocadan mı çalışalım ne yapalım ?

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Sal Eyl 03, 2019 2:29 pm

Datanın kurucusuna göre sorular yan dal soruları ağırlıklı çıkmış

Sınav
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Sınav » Sal Eyl 03, 2019 5:23 pm

Malesef bende aynı durumdayım 6 ay istifa edip tusa çalıştım en çok çalıştığım sınav olmasına rağmen en kötü sınavımdı hocalar kitaplarından 3-5 soru paylaşmış yakaladık diye herkes dediğiniz gibi bir ucundan tutmuş ama benim kadar çalışmayan arkadaslarim daha iyi puan bekliyor anlayamıyorum bende nerde hata yaptığımı nispeten iyi puan alacak arkadaşlarımda tüm kitapları çözmedi tabi ama şans mi artık ne olduğunu bilmiyorum calismasaydim çalışır yaparım derdim ama çalışıp yapamamak asıl kötü olan

Sınav
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Sınav » Sal Eyl 03, 2019 5:36 pm

Son ay bile hergün instagram store atan arkadaşım bile iyi puan aldı nasıl yaptığını kendisi dahi bilmiyorum kötü geçmişti nasıl oldu bende bilmiyorum diyor bende eve kapanıp ders çalıştım bu reva mı şimdi ya da şans mı bilmiyorum

cresentmoon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cresentmoon » Sal Eyl 03, 2019 6:33 pm

evet arkadaşlar bende sizle aynı durumdayım hayatımın en çok çalıştığım sınavı 6 ay önceyle aynı puanı alıyorum 60ın üstüne asla çıkamıyorum istifalıydım baktım olacak gibi değil atamaya katıldım iyikide katılmışım az çalışsaydım kesinlikle daha iyi yapardım iyi bir puan almak için boğuştukça temel konuları unuttuğumuz için oluyor bence tüm basit sorularım yanlış bol soru çözmekten başka yapacak hiç birşey yok gibi çok iyi yapan arkadaşlar neler yapıyor bizi aydınlatırsa sevinirim

Daimatusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Daimatusiyer » Sal Eyl 03, 2019 11:37 pm

Ben de benzer durumdayım çalışanı çalışmayanı ayırdeden bir sınav değildi ben okuyacağım kadar konu okuduğumu düşünüyorum bol bol yandal deneme soru bankası vs çözeceğim bundan sonra ama kar eder mi ya da ne kadar eder ben de bilmiyorum doğru düzgün çalışmayan arkadaşım gayet ii yapmış. Valla bence soru tarzları artık çok değişik ezberle gir ile olmuyor ben bunu anladım bilgiyi yorumlamak getekiyor bu da her derstrn sağlam soru çözmekle mumkun diye düşünüyorum

keerlimemet1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen keerlimemet1 » Çrş Eyl 04, 2019 8:53 am

Arkadaşlar hakikaten olmuyor olmuyor... Az mı çalıştım 1 yıl oldu. hergün en az 6 saat çalıştım ama o nasıl sorular öyle
Klinik resmen dağıttı beni.
Ne yapacağımı ben de bilmiyorum

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: busragul ve 3 misafir