Şubat Tusuna Soru Bankası Önerileri

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Şubat Tusuna Soru Bankası Önerileri

Mesaj gönderen tuscul » Çrş Eyl 04, 2019 9:26 am

Sınav yazdı:
Çrş Eyl 04, 2019 1:15 am
Yandan kitaplarından hangisini tavsiye edersiniz anlatımı açıklamasi iyi olan güncel hangisi
valla soru çözün cıkmıslara bakın

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Çrş Eyl 04, 2019 9:35 am

Dilber yazdı:
Çrş Eyl 04, 2019 12:36 am
tuscul yazdı:
Sal Eyl 03, 2019 2:38 pm
Gençler geçen Tus sonrasıydi galiba burda böylebir başlık açılmıştı ve birisi doküman sormuştu bende eski sorular ve dersane dokümanları artık çöp oldu sormuyorlar demiştim ,biriside niye çöp olsun diye bana şiddetle itiraz etmişti eylül tusu beni haklı çıkardı soruların ne eski kaynak bilgileri ile ne dershanelerin yeni kaynak bilgileri ile alakası yoktu size tavsiyem yan dal çözün dersanelerin Tus için yeni basım soru ve konu kitapları bile çöp oldu burda dersaneciler varsa şimdi yine üstüme yürürler ama bu bir gerçek hazırladığınız yeni basım dokümanlar yardımcı olamıyor bunu kabul edin artık
Tusdata bir kaç gün öncd yeni baskı çıkardı, yine faydası gok mu , almaya deymez mi?
3 gun önce gırdıgımız sınavın sorularına göz at ve dersane dokumanları ıle kıyasla ve kendın karar ver sadece dersane dokumanları degıl hıc bır tıbbı dokumanla hatta tıbbı kural ve bilgilerle alakası olmayan bır sınavdı soruları ıncele anlarsın , yok cok guzel sorulardı yok tıbbı dokumanlar yeterlı idi diyen hıc kımseye ınanma onlar ösym ve dersaneler arasındaki çarka çanak tutan kişilerdir

Kullanıcı avatarı
albatros4816
VIP
VIP

Mesaj gönderen albatros4816 » Çrş Eyl 04, 2019 2:01 pm

soru bankalarına ek ydus soruları mutlaka çalışılmalı.
yeni çıkan not sadece bilgiyi verecek.yaklaşımı soru çözerek ya da hasta görerek alabiliriz.
Karya içlerinden..

dr.bykmy
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr.bykmy » Çrş Eyl 04, 2019 11:55 pm

Dilber yazdı:
tuscul yazdı:
Gençler geçen Tus sonrasıydi galiba burda böylebir başlık açılmıştı ve birisi doküman sormuştu bende eski sorular ve dersane dokümanları artık çöp oldu sormuyorlar demiştim ,biriside niye çöp olsun diye bana şiddetle itiraz etmişti eylül tusu beni haklı çıkardı soruların ne eski kaynak bilgileri ile ne dershanelerin yeni kaynak bilgileri ile alakası yoktu size tavsiyem yan dal çözün dersanelerin Tus için yeni basım soru ve konu kitapları bile çöp oldu burda dersaneciler varsa şimdi yine üstüme yürürler ama bu bir gerçek hazırladığınız yeni basım dokümanlar yardımcı olamıyor bunu kabul edin artık
Tusdata bir kaç gün öncd yeni baskı çıkardı, yine faydası gok mu , almaya deymez mi?
Yeni bilgi eklese de artık klinik için farketmez konuyu hızlı çalışıp bol soru lazım temeli bilemem ama :rolling_eyes:

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Cmt Eyl 14, 2019 4:14 pm

Dilber yazdı:
tuscul yazdı:
valla yenı baskıalrdan bende sıparıs verdım ama bır kacını alacagım ıns işe yarar bu arada dahılıye ıcn bırde yan dal bakacagım eskı tus kıtapları artık pek işe yaramaz

s.betül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen s.betül » Cmt Eyl 14, 2019 7:51 pm

dr.bykmy yazdı:
Sal Eyl 03, 2019 1:33 pm
Ted yazdı:
Sal Eyl 03, 2019 12:11 am
dr.bykmy yazdı:
Pzt Eyl 02, 2019 9:45 pm
Ydus dahiliye pediatri g.c. direk alın

Hocam önce soru çözüp en son mu ydus çözeyim yoksa direk soru olarak onları mı çözeyim
Bence ydus ve deneme çözmek daha önemli ydus tan benzer sorular iyice geliyor artık bi başta bi sonda 2 tur bakarsanız daha iyi olur tek tekrarla unutulur
YDUS çıkmış mı yoksa dersanelerin hazırladıkları Ydus soru kitapları mı daha doğru bir yaklaşım olur

punisher07
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen punisher07 » Cmt Eyl 14, 2019 9:09 pm

hocam tusdata klinisyen serisi çok iyi.Özellikle patoloji,dahiliye,pediatri,fizyolojisini çok beğendim