Bora Demirçelik ve uçuk soruları

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Drchef
VIP
VIP

Bora Demirçelik ve uçuk soruları

Mesaj gönderen Drchef » Pzr Ağu 25, 2019 10:24 am

Tustime denemelerinde de dikkatimi çekiyordu ama instagram hesabında daha bariz görülüyor. Bakmayın baktırmayın arkadaşlar. Moral bozmaktan başka bir işe yaramıyor hele sınava kısa bir süre kala...
O bilgiler eksik kalsın, bir şey kaybetmezsiniz

diazepam
VIP
VIP

Mesaj gönderen diazepam » Pzr Ağu 25, 2019 4:36 pm

Bu güne kadar yapılmış en haksız yorumlardan bu bence. Ben illaki Bora hoca takip edilmeli diyemem. Hocanın tarzını seviyorsanız, uç veya değil, takip edip ilgilenir, yeni şeyler öğrenirsiniz. Ben şahsen tarzını seviyor ve takip ediyorum. İnsanlık ve beyefendilik konusunda da örnek bir şahsiyet, aslında hiç tanımazken yazdığım bir mesaja samimiyetle cevap vermesinden böylece diyorum.

Kullanıcı avatarı
badboy44
VIP
VIP

Mesaj gönderen badboy44 » Pzr Ağu 25, 2019 9:12 pm

TUS birincileri 240/240 yapamıyorsa tusta daha da uçuk sorular olduğunu bilmek, o sorulara yaklaşımı öğrenmek lazım uçuk sorularla.

tsezer
VIP
VIP

Mesaj gönderen tsezer » Pzt Ağu 26, 2019 10:04 am

Sınava 1 hafta kala 65 üzerini hedefleyenlerin şöyle bir göz gezdirmesi gerektiğini düşünüyorum. Bora hoca çok kaliteli bir kardiyolog ve tus hocasıdır dahiliyeyi baştan sona anlatır. Kendisi de uç bilgiler olduğunu ifade etmiştir, tustime öğrencileri bora hocayı iyi bilir iyi tanır diğer öğrenciler de tustime deneme sınavına girdiyse her denemede dahiliyeden tusa en yakın şekilde hazırlandığını 2-3 adet uç soru yeni bilgi koyduğunu bilir sorunun açıklamasında da hoca işaretleme yapılmaması gereken soru olduğunu anlatmaktadır. Bence faydalıdır ama 65 üzerini hedefleyenler için.