Patolojide Tusdata Emrah hoca mı?Tusem Emrullah hoca mı ?

Kullanıcı avatarı
jasmine
VIP
VIP

Patolojide Tusdata Emrah hoca mı?Tusem Emrullah hoca mı ?

Mesaj gönderen jasmine » Cmt Ağu 10, 2019 6:52 pm

Patolojide Tusdata Emrah hoca mı ?Tusem Emrullah hoca mı daha iyidir?soru yakalama,ders anlatımı ve konu kitapları açısından görüşlerinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
yunus21
VIP
VIP

Mesaj gönderen yunus21 » Cmt Ağu 10, 2019 7:01 pm

Emrah hocayı dinlemedim ama Emrullah hoca gayet iyi anlatıyor , ayrıca çıkardığı soru kitabı çok iyi tavsiye ederim
Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eğer
ve hâlâ şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak
kabahat senin,
— demeğe de dilim varmıyor ama —
kabahatın çoğu senin, canım kardeşim!

NAZIM HİKMET RAN

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Cmt Ağu 10, 2019 7:06 pm

Zaman varsa eğer Mehmet Sar en iyisidir.

Drsüm
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drsüm » Cmt Ağu 10, 2019 9:55 pm

Emrullah hocayı dinlemedim ama çıkardığı kitap soru kitabı mükemmel emrah da hoca iyidir ama mehmet sar çok iyi

Kullanıcı avatarı
JustHF
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen JustHF » Cmt Ağu 10, 2019 10:04 pm

Mehmet SAR tekrar edilebilirlik açısından kötü , Emrullah hocanın kitabı ise tekrar atarken akıyor. Kesinlikle Emrullah hoca derim bu yüzden. Mehmet sar çok ayrıntı anlatıyor her şeyin mantığını anlata anlata gidiyor bu yüzden patoloji haricinde diğer bölümleri de yaptırır :grinning:

professorofmedicineX
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen professorofmedicineX » Cmt Ağu 10, 2019 11:23 pm

Hangi not kısa ise ondan çalışın tüm dersleri evladım patalojide genel bilgileri bilen yarısını yapar kalanı zatan sorunlu. kalanını yapmağ içun da biraz da mikroskopta pireparatları yorumlağabilecek kadar rubbinsteki belli başlı şekillere ve patalojik sipesifik bilgilere bakmak lazım gelir.

Kullanıcı avatarı
jasmine
VIP
VIP

Mesaj gönderen jasmine » Pzr Ağu 11, 2019 1:53 pm

Up

itshkilickaya
VIP
VIP

Mesaj gönderen itshkilickaya » Pzr Ağu 11, 2019 6:04 pm

Net Emrullah hoca
Tusdata patoloji kitabinin tekrar edilebilirligi kötü bunun ne kadar onemli oldugunu tekrar atinca anlarsın
Mehmet sar en kotu secenek tekrar edilmesi guç kitabi tekrar edilemez hale getirir kendi kitabı da cok farkli degil çünkü tusdatadan

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Pzr Ağu 11, 2019 8:52 pm

Şu bilgiyi de ekleyeyim. Emrullah çok spot anlatır, sadece patoloji anlatır ve genelde de iyi soru yaptırır ama patlamaya hazır bomba gibidir, patoloji biraz zorlarlarsa tamamen ortada bırakabilir, Mehmet sar ise patoloji haricinde diğer derslere de çok girer ve klinik ile bağlantı kurarak anlatır, onun dersinden çıktığınızda bir çok ders hakkında fikir sahibi olur ve soru yaparsınız, ama kitabı ve anlatımı yoğundur bu yüzden tekrarı biraz zor olur. Yukarıdaki mesajımı yineliyorum, zaman varsa kesinlikle Mehmet Sar efsanedir ama zaman yok bana patoloji sorularını yaptırsın yeter ben diğer derslerde zaten iyiyim derseniz Emrullah ilk seçenek olur. Benim fikrim bu şekilde.

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Pzr Ağu 11, 2019 10:46 pm

Emrullah hoca anlatım olarak iyi değildir doğruya doğru. Ama konu kitabı tekrar açısından ve soru tutturma açısından iyidir. Yeni hazırladığı soru kitabı ise konu kitabında zor gibi görünen bilgileri bile tekrarlarla öğreten bir tasarıma sahip. Gerçekten takdir etmek gerek.
Mehmet Sar ise anlatım açısından efsanedir. Kendisi eğer vakit varsa mutlaka dinlenmeli diye düşünüyorum ama son düzlükte buna gerek yok tabi ki. Bu eylülden sonraki sınava hazırlanan arkadaşlar için özellikle temel patoloji kısmını ve lösemi-lenfomaları dinlemelerini tavsiye ederim.
Emrah hocayı ise bilmiyorum.