Tusem kliniği nasıl bilirsiniz?

tustus2019
VIP
VIP

Tusem kliniği nasıl bilirsiniz?

Mesaj gönderen tustus2019 » Pzr Tem 07, 2019 3:42 pm

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin öncelikle
kaynak seçerken hatta seçtikten sonra dahi çok kararsızlık yaşıyorum, bu yüzden 2-3 ayım çalışamadan geçip gitti.
temeli bir şekilde kafamda netleştirdim ama klinikte hala çok kararsızım.
tusdata tükendi gösterip kitaplarının satışını yapmadığından kızıp kliniği(dahiliye,pediatri,genel cerrahi) tusem aldım. Pediatri kitabının görünümü güzel özgür hocayı da herkes beğendiği için pediatri tusem tamam. fakat dahiliye kitabı için aklımda deli sorular, puntosu küçük sayfa yapısı hoş görünmüyor. önyargılı olmak da doğru değil görüntüye göre değerlendirmemek lazım sonuçta bizim için öğreticiliği tusta yaptırabilirliği önemli. genel cerrahi için de ne olumlu ne olumsuz bir düşünce belirmedi.
velhasılı kelam Kliniği ( Dahiliye,Pediatri,Genel Cerrahi) Tusemden çalışmış arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim.
kitabın anlaşılırlığı, tekrar zorluğu-kolaylığı, tusta soru yaptırabilirliği vs.
En son tustus2019 tarafından Pzr Tem 07, 2019 6:52 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Komikusklasikus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Komikusklasikus » Pzr Tem 07, 2019 5:38 pm

Hocam temel ile ilgili netleştirdiğiniz kitaplar neler bize de tavsiye edebilir misiniz 😊

tustus2019
VIP
VIP

Mesaj gönderen tustus2019 » Pzr Tem 07, 2019 6:54 pm

tabi hocam ben forumdaki arkadaşların yorumlarına bakarak bunları seçtim
fizyoloji - tusdata - tayfun hoca
mikrobiyoloji - tusem - altan hoca
patoloji - tusem - emrullah hoca
biyokimya - tusem - saygın hoca
farmakoloji - tusem - ihsan hoca
anatomi - smt
yalnız daha çalışarak girdiğim bir tus olmadığı ve çoğu derse çalışmadığım için ben herhangi bir tavsiye veremeyeceğim :(

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Pzt Tem 08, 2019 10:40 am

tusem pedı ve kadın dogum çalış , dahılıye bılmıyorum tustıme olabılır ama cerrahı ıcn kesınlıkle levent kodal ve ahmet erkege göz atmadan sınava gırme