Online dershaneler

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
tusname
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Online dershaneler

Mesaj gönderen tusname » Cum Tem 05, 2019 2:43 am

Tustime , nettekurs , e tus gibi Online derhaneler hakkinda bilgisi olan varmi kendi kullanan veya arkadasi kullanan varmidir begenen begenmeyen avantaj dezavantajlari nelerdir faydasi varmi hangisi daha iyidir yardimci olabilecek varsa sevinirim

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Cum Tem 05, 2019 12:21 pm

tusname yazdı:
Cum Tem 05, 2019 2:43 am
Tustime , nettekurs , e tus gibi Online derhaneler hakkinda bilgisi olan varmi kendi kullanan veya arkadasi kullanan varmidir begenen begenmeyen avantaj dezavantajlari nelerdir faydasi varmi hangisi daha iyidir yardimci olabilecek varsa sevinirim
onlıne dersanelerde normal derste anlatılandan daha eksık seyler anlatıldıgını duymustum yanı tam olarak dersanede anlatılanlar orda verılmıyormus zaten bırebır aynısı olsa kımse dersaneye gıtmez ordan eğitim alırdı ücret olarakta uygun olma sebebıde bu sanırım

Kullanıcı avatarı
hazretidentist
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hazretidentist » Cum Tem 05, 2019 12:44 pm

DUS için konuşursak nettekurs data kitapları ile uyumlu tüm dersler mevcut..Temel + Klinikte 386 tane video var yani hepsi tam..

Ben eksik gedik bişey göremedim.Kitaplarınında çoğu özet gibi.DATA kitapları bazı konularda çok detay verdiği için insanın kafası karışabiliyor.