Samimi söylüyorum bu kitap çok iyi

drdrme
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Samimi söylüyorum bu kitap çok iyi

Mesaj gönderen drdrme » Cum Haz 28, 2019 10:28 pm

Tusem patoloji sorularla son tekrar kitabını kastediyorum, Emrullah hocanın kitabı. Adam adeta sömürmeyi ticaret olarak görüp kitapları eksik bilgilerle hazırlatıp dersanede kalan kısımları tamamlatan zihniyete başkaldırmış.
Tebrik ediyorum gerçekten parasını hak eden bır kıtap.
Siz de buna benzer çok beğendiğiniz kitapları belirtirseniz güzel bişeyler çıkabilir ortaya.

Kullanıcı avatarı
drckara
VIP
VIP

Mesaj gönderen drckara » Cmt Haz 29, 2019 12:29 am

cok iyiysse buraya koyun herkes yararlansın siz de vip olun derim.

korsann80
VIP
VIP

Mesaj gönderen korsann80 » Cmt Haz 29, 2019 7:18 pm

Gercekten katiliyorum. Ozene bezene hazirlanmis.Pato soru kaynagi olarak tek gecerim

Enchanted
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Enchanted » Cmt Haz 29, 2019 8:44 pm

Bence de cok basarili bir kitap olmus . Fizyoloji icin benzer yorumda bulunabileceginiz bir soru kitabi var mi ? Fasikulu okusam da fizyoloji netlerim artmiyor pes ettim artik sadece soru cozmek istiyorum .

Kullanıcı avatarı
drckara
VIP
VIP

Mesaj gönderen drckara » Cmt Haz 29, 2019 10:40 pm

bu kitap cok övüldü demek ki iyi.
keşke yorum yapanlardan birileri hiç olmazsa klinik bölümleri yüklese.cok faydalı olurdu.

drscapula
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen drscapula » Pzr Haz 30, 2019 8:50 am

drdrme yazdı:
Cum Haz 28, 2019 10:28 pm
Tusem patoloji sorularla son tekrar kitabını kastediyorum, Emrullah hocanın kitabı. Adam adeta sömürmeyi ticaret olarak görüp kitapları eksik bilgilerle hazırlatıp dersanede kalan kısımları tamamlatan zihniyete başkaldırmış.
Siz de buna benzer çok beğendiğiniz kitapları belirtirseniz güzel bişeyler çıkabilir ortaya.
çok güzel fikir. benim önerilerim
anatomi mutlu hoca konu kitabı
biyokimya yavuz hocanın soru ve konu kitapları

drdrme
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drdrme » Pzr Haz 30, 2019 10:13 am

Enchanted yazdı:
Cmt Haz 29, 2019 8:44 pm
Bence de cok basarili bir kitap olmus . Fizyoloji icin benzer yorumda bulunabileceginiz bir soru kitabi var mi ? Fasikulu okusam da fizyoloji netlerim artmiyor pes ettim artik sadece soru cozmek istiyorum .
Hocam time çözüm bankasına bir göz atabilirsiniz fizyoloji için. İçerik hiç fena değil, tek sorunu fazla yazım yanlışı var, şıkları yanlış yazmışlar açıklama kısmından düzeltmek gerekebılıyor,ilk okumada bunlarla uğraştırır ama dediğim gibi, fizyolojide çok da alternatif yok. Tusem fizyoloji soru kitabı yıllardır aynı kitap, pek soru yakalamıyor artık. Data klinisyen yeni fizyoloji soru kitabı çıkarsa iyi olacak, birçok derste çıkardılar anatomi ve fizyoloji kaldı. İyi çalışmalar

drdrme
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drdrme » Pzr Haz 30, 2019 10:15 am

drscapula yazdı:
Pzr Haz 30, 2019 8:50 am
drdrme yazdı:
Cum Haz 28, 2019 10:28 pm
çok güzel fikir. benim önerilerim
anatomi mutlu hoca konu kitabı
biyokimya yavuz hocanın soru ve konu kitapları
Benim de merak ettiğim iki kitaptan bahsetmişsiniz, iyi oldukları söyleniyordu alcam sanırım ben de.

Kullanıcı avatarı
yeops
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yeops » Çrş Tem 10, 2019 11:58 am

Sorularla Son Tekrar Patoloji kitabını almış arkadaşlar, şu son 50 günde almaya değer mi? Emrullah Hoca'nın konu kitabını okudum. Soru bankası ve TTS'ye de bakmış biri olarak daha da fazlasını verebileceğini düşünüyor musunuz, ona göre alacağım.

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Çrş Tem 10, 2019 12:08 pm

yeops yazdı:
Çrş Tem 10, 2019 11:58 am
Sorularla Son Tekrar Patoloji kitabını almış arkadaşlar, şu son 50 günde almaya değer mi? Emrullah Hoca'nın konu kitabını okudum. Soru bankası ve TTS'ye de bakmış biri olarak daha da fazlasını verebileceğini düşünüyor musunuz, ona göre alacağım.
Ben kitabı sipariş verdikten sonra emrullah hoca konu kitabımdan yine tusemin son soru bankası ile tekrarımı yaptım. Tts bakmadım çünkü son sınavlarda görldü ki artık tts çıkmıyor. Zaten bu yüzden soruları ösym nin herkese açtıgını düşünüyorum. Bu kitap geldikten sonra da 1 hafta sonra pato tekrarımı yaptım. Bence tam oturdu. Zaten tusemin kendi soru bankası da güzeldi. Kitabı okurken dikkat etmediğim yerlere dikkat ettirdi ama bence bu kitap adından da anlaşıldıgı gibi son tekrar için gayet mantıklı. Ben son tekrarımda hızlıca patoyu bu kitaptan çalışacagım. Alabilirsiniz.