Tıp dil kaynak arıyorum (

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
VIP
VIP

Tıp dil kaynak arıyorum (

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Sal May 14, 2019 7:41 pm

Arkadaşlar ilk tıp dil ile geçmiştim ancak son tus hakkım kaldığı için şuan tip dile başvuru yaptım. Yökdile 0 çalışma ile girdim 35 aldım. Tıp dil için Fuat başkanın youtube videoları ve burada bulunan dvd sini indirdim ancak elimde bir kitap olsun istiyorum SADECE tıp dile yönelik kitap önerisi olan var mı ? varsa elinde olan satmak isteyen o da olur yök-dil yds tıpdil karışık değil sadece tıpdile yönelik bir kaynak arıyorum . Yardımcı olanlara 100 sevap pointi verilecektir.

Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
dr_crn_
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_crn_ » Sal May 14, 2019 10:31 pm

Kullanıcı avatarı
BXOSOHRVBX
VIP
VIP

Mesaj gönderen BXOSOHRVBX » Sal May 14, 2019 11:50 pm

hocam bence kelime bakın sadece .İnternette tıpdil için kelime listeleri var

s tusiyer
VIP
VIP

Mesaj gönderen s tusiyer » Çrş May 15, 2019 12:34 am

tustimeın kitabı güzel gibi

Duru.
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Duru. » Çrş May 15, 2019 4:14 am

Hocam ben en son yapılan yökdilden 1 aylık bir çalışma ile 69 aldım. Şubatta yapılan tıpdilden 38 almıştım ve bir ay günde ortalama 4 saat çalışarak marttaki yökdilden 69 aldım.
Benim kullandığım kitap https://www.kitapbudur.com/yargi-yayinl ... rXEALw_wcB bu kitaptı, belki şimdi yeni baskıları vardır ama elimde bu tıpdil kitabı vardı. Ve Fuat başkanın youtube kanalı ile kitap hemen hemen uyumlu ilerliyordu ve kitabı bir ayda videolarla beraber sonuna kadar bitirdim. Bu şekilde takip etmemin şöyle faydası oldu, oturup kelime ezberlemek zorunda kalmadım.çünkü Kitabın sonuna kadar kelimelerin çoğu birbirini tekrar ediyordu ve kelimeleri okuma parçası içinde gördüğün zaman da akılda daha kalıcı oluyordu.Sınava Son 4-5 gün kala da kitapta üzerinde durmam gereken okuma parçaları cümleler varsa ona baktım ve bir tane tıpdil denemesini Fuat Başkan çözümü ile izledim. Son iki sınavın çözümlerini de YouTube’dan modadil akademisinin çözümleri ile izledim ve Fuat başkanın sınavdan önce son taktikler videosunu izledim. Ben bu şekilde çalışmanın faydasını gördüm hocam, belki sizin için de bir fikir olur.
İyi çalışmalar, başarılar.

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
VIP
VIP

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Prş Haz 20, 2019 7:43 pm

Duru. yazdı:
Çrş May 15, 2019 4:14 am
Hocam ben en son yapılan yökdilden 1 aylık bir çalışma ile 69 aldım. Şubatta yapılan tıpdilden 38 almıştım ve bir ay günde ortalama 4 saat çalışarak marttaki yökdilden 69 aldım.
Benim kullandığım kitap https://www.kitapbudur.com/yargi-yayinl ... rXEALw_wcB bu kitaptı, belki şimdi yeni baskıları vardır ama elimde bu tıpdil kitabı vardı. Ve Fuat başkanın youtube kanalı ile kitap hemen hemen uyumlu ilerliyordu ve kitabı bir ayda videolarla beraber sonuna kadar bitirdim. Bu şekilde takip etmemin şöyle faydası oldu, oturup kelime ezberlemek zorunda kalmadım.çünkü Kitabın sonuna kadar kelimelerin çoğu birbirini tekrar ediyordu ve kelimeleri okuma parçası içinde gördüğün zaman da akılda daha kalıcı oluyordu.Sınava Son 4-5 gün kala da kitapta üzerinde durmam gereken okuma parçaları cümleler varsa ona baktım ve bir tane tıpdil denemesini Fuat Başkan çözümü ile izledim. Son iki sınavın çözümlerini de YouTube’dan modadil akademisinin çözümleri ile izledim ve Fuat başkanın sınavdan önce son taktikler videosunu izledim. Ben bu şekilde çalışmanın faydasını gördüm hocam, belki sizin için de bir fikir olur.
İyi çalışmalar, başarılar.
Tesekkur ederım bende fuat hocanın vıdeoları ızledım de kıtabı sımdı sıparıs verdım
Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

dr.can0606
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr.can0606 » Cum Haz 21, 2019 10:25 pm

Arkadaşlar merhaba. klinisyen 28.baskıyı 220 tl ye buldum.Çok kaliteli baskısı var.ben memnun kaldım bu yüzden tavsiye etmek istedim.isteyen arkadaşlar 0553 860 48 73 numaradan ulaşıp isteyebilir.Ayrıca bir çok yayında ellerinde var ben onları almadım henüz.