SMT anatomi 2017

meynerttip1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SMT anatomi 2017

Mesaj gönderen meynerttip1 » Prş Kas 07, 2019 3:27 pm

meynerttip1 yazdı:
Sal Kas 05, 2019 2:47 am
Tiplere bak ya birbirlerini yiyecekler iki video için. Pirana sürüsü doktor olacak. Şu sitede takıldığınız sürece sadece boş zaman harcıyorsunuz. Pratisyenlik de iyidir, insanlara yardım eder hani. Sanki bilim üreteceksiniz çarkını yaladığınız sistemin sınavı sonucunda. Yazık valla çöp ediyorlar o kadar genci, aklı . Suç sizde de değil şimdi düşününce sistem sizi pirana yapıyor kin güttürüyor düşman ediyor. Mesleğin ahlakına ters bir kere. Aman neyse dönüyor çarklar kaçırmayın. Bu arada ciddiyim 100 liraya pdf’siyle beraber videoları atarım. İki üç insana yardım yapıp üstüne bi iskender çekerim kalitelisinden.
Mis gibi doğruları konuşmuşum. Eksileyenler acizdir.

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzr Kas 10, 2019 10:08 pm

Gün geçmiyorki yine durduk yere çatan biriyle karşılaşmayayım. Dersine çalışan, sitede yardım isteyen biri olunca bilgim dahilinde yardım etmeye çalışan bir doktorum. Antitusife girdim bir de ne göreyim. @pippa denilen şahsiyet konuyla hiçbir alakası bile olmadığı halde bana -6vermiş. Sitede eksi verme özelliği var diye kafana göre sağa sola veremezsin. Önce bir siteye yararın olsun, üyelere bir yardımın dokunsun. Üretime gelince yok, iş sağa sola çatmaya gelimce mangalda kül bırakma. Işsizsen sataşacağın kişi ben değilim dostum. Taşınmıştır yazmış , arayıp vipte göremeyince plusa taşındı sandım. Önceden de plusa taşima yok denildigi icin neden taşındı diye sormuşum insan gibi. Ne var bunda? @shredder de sağolsun kendi penceresinden kafasına göre yorumlayıp bana ithamlarda bulunmuştu. Güzelce açıklamasını yapıp biraz da gaza gelip eksilemişti. Ben kendisine eksi vermedigim halde. Millet eksi verince ne geçiyosa artık eline. Şu eksi vermeyi çocuk oyuncağına çevirdiniz. Sagolsun @hekimbaba var da haklının yanında duruyor. Bu durumu kendisine iletince gerekli müdehalede bulundu.Bak olayda sen yoksun güzel kardeşim @pippa. Sana ne oluyor? Muhabbette adın bile geçmemesine rağmen ne diye -6 verirsin. Yani zorla çatıyosun bana. Hadi işine gücüne bak. Beni de sinirlendirme. Canın sıkılıyosa git oyuncaklarınla oyna. Ipini koparan bana sataşıyor.