SMT anatomi 2017

Kullanıcı avatarı
shredder
Global Moderatör
Global Moderatör

SMT anatomi 2017

Mesaj gönderen shredder » Sal Mar 26, 2019 9:36 pm

yazınızı hangi noktadan değerlendirirsem değerlendireyim benim gözümde sınıfta kalıyor. mesela başkalarına yardımcı oluyorum diye kötü davranabilirim mesajını nasıl aldınız hiç anlamadım veya yapılan haksızlığa karşı sessiz kalmanız gerektiği yönünde çıkarımı hangi ifadelerden çıkardınız onu da anlamadım.

size açıklama yaptım ve uzlaşmacı bir şekilde anlatmaya çalıştım ama siz hala aynı tavırla yazıyor, mesajımı anlamak yerine tutarsız bir şekilde cevap yetiştirmeye çalışıyorsunuz.

üst cevapta konunun taşıdığı link olmasına rağmen bakmaya tenezzül etmeden nahoş bir ifade girilen mesajınız hoşuma gitmedi ve eksiledim sizi. rep ve eksi sistemi idari bir yaptırım değil kişisel bir yaklaşımdır. pek tabi siz de hoşunuza gitmeyen bir şeyi eksileyebilir hoşunuza giden bir şeyi repleyebilirsiniz.

daha fazla ikili polemiğe girip başlık altı kirlilik olmasını istemediğim için konuyu kendi adıma burada kapatıyorum. sakin kafayla mesajları tekrar okuyup değerlendirmenizi tavsiye ederim size, hala anlamadığınız nokta varsa özel mesaj yoluyla iletişime geçip benimle paylaşabilirsiniz; ama sorun çözmeye çalışmak yerine başlık altında konuyla alakasız bir tartışmayı uzatmayı tercih ederseniz başlığın konudan sapmaması adına, insanların da konudan habersiz kalmaması için son mesajınızdan sonra 24 saat içinde, gereksiz cevapları başlık altından uzaklaştırırım.

iyi forumlar

Victor Frankenstein
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Victor Frankenstein » Pzt May 27, 2019 4:32 am

İyi günler hocam alternatif link ya da mesaj atabilir misiniz

arıcılarfatih
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen arıcılarfatih » Cum Haz 07, 2019 12:54 am

Vip olmak istiyorum acill

asayegen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asayegen » Cum Haz 07, 2019 4:16 pm

İyi günler arkadaşlar. Link olan bir arakadaşım mesaj atabilir mi?

Kullanıcı avatarı
hannibal66
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hannibal66 » Pzt Haz 10, 2019 8:38 pm

Vip saçmalığı iyice arttı. Geçenlerde yükledim. Silindi. Ve bu paylaşma isteğini de artırmıyor tam tersine insanları soğutuyor. Elinde olan varsa linki atarsa çok sevinirim sağlıcakla...