Biyokimya tusdata vs yavuz şahin?

Ahmet038
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Biyokimya tusdata vs yavuz şahin?

Mesaj gönderen Ahmet038 » Pzt Haz 24, 2019 12:19 am

gsad1905 yazdı:
Pzr Mar 24, 2019 12:57 am
devdas yazdı:
Cmt Mar 23, 2019 11:24 pm
ben yavuz şahinin kitabını yeni aldım çok güzel hazırlamış , farma ve pato fiziyji de içeriyor
Şekiller anlaşılır büyüklükte mi? Kitapta genel olarak yazı karakterleri küçük olduğu için şekiller üzerindeki yazılar felan okunabiliyor mu onu merak ediyorum açıkçası.
tus için kendine yapabileceğin en büyük iyilik yavuz şahinin kitabını almak olur .d kitap gayet yeterli çok derli toplu aşık oldum kitaba

Kullanıcı avatarı
ismailakcm
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismailakcm » Pzt Haz 24, 2019 2:45 pm

Biyokimya İnfotus 5. Baski (2018*mart) tan çalışsam yavuz hocanın 2018 ses kaydıyla bi şey kaybeder miyim?

Lardam
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lardam » Cum Tem 12, 2019 12:38 pm

Fizyoda tayfun neyse biyokimyada saygın reis odur. Başkasını hiç düşünmeyin bile bence. Yavuz falan hep animasyon

ivadrabin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ivadrabin » Cum Tem 12, 2019 10:08 pm

saygın hoca biyokimyayı çok güzel anlatır hocaya laf yok. yavuz hocaya da laf yok. yavuz hocanın artısı akla sokan şifreleri hastalık ilişkisi görsel hafızaya hitap etmesi bol soru çözmesi. kimine göre bu artı olur kimine göre değil. iki hocada çok başarılı düzgün karakterli. ikiside iyiki var.

Kullanıcı avatarı
fatma yavuz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fatma yavuz » Cmt Tem 13, 2019 10:58 am

Ben saygın hocadan dinlemiştim daha önce.sonra yavuz şahin biyokimya aldım videolarını da dinledim kesinlikle tavsiye ediyorum çok farklı bakış açısı kazandırıyor net artırma garantili.iki kez dinledim videolarını çok da eğlenceli hep biyokimya çalışmak istiyor insan.toplam 4 kez izleme hakkı var eğer videolara o kadar para vermek istemiyorum derseniz bir video hakkımı cüzi miktarda sizinle paylaşabilirim

duarte
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen duarte » Pzt Tem 15, 2019 3:00 am

fatma yavuz yazdı:
Cmt Tem 13, 2019 10:58 am
Ben saygın hocadan dinlemiştim daha önce.sonra yavuz şahin biyokimya aldım videolarını da dinledim kesinlikle tavsiye ediyorum çok farklı bakış açısı kazandırıyor net artırma garantili.iki kez dinledim videolarını çok da eğlenceli hep biyokimya çalışmak istiyor insan.toplam 4 kez izleme hakkı var eğer videolara o kadar para vermek istemiyorum derseniz bir video hakkımı cüzi miktarda sizinle paylaşabilirim
4 izleme hakkı nasıl oluyor. Ben de almak istiyodum ama bu izleme hakkını anlayamadım. Zahmet olmazsa bilgi verebilir misin

Kullanıcı avatarı
fatma yavuz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fatma yavuz » Pzt Tem 15, 2019 8:52 am

Her konuda belli sayıda video var örneğin lipidlerde 18 adet.her biri genelde 15-20dk lık
Eğer %30 undan fazlasını izlediysen o videonun tamamını izlemiş sayılıyorsun bir hak gitmiş oluyor tekrar sistemi açınca 3 hakkın kalmış oluyor her video için ayrı ayrı 4 hakkın var yani aynı videoyu sınırsız izleyemiyorsun

Kullanıcı avatarı
kartalserhat
VIP
VIP

Mesaj gönderen kartalserhat » Cum Tem 19, 2019 10:21 pm

fatma yavuz yazdı:
fatma hocam özelden mesaj attım bakarsaniz sevinirim

Kullanıcı avatarı
fatma yavuz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fatma yavuz » Cmt Tem 20, 2019 10:50 am

fatma yavuz yazdı:
arkadaşlar satılmıştır
kolay gelsin

dromerberkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dromerberkan » Cmt Tem 20, 2019 11:52 am

Video hakkını satmak isteyen başka olursa iletişime geçebilir benimle.