Patoloji ve farmakoloji için soru bankası Önerisi

Missparol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Patoloji ve farmakoloji için soru bankası Önerisi

Mesaj gönderen Missparol » Cmt Mar 09, 2019 11:14 pm

Arkadaşlar patolojiden soru bankası ne önerirsiniz?Mehmet sar mı emrullah hoca mı daha önce iki hocayı da dinlemedim konu kitabım tusdata .İki hoca da alanında çok iyi dolayısıyla kafam karışık Aynı şey Farma içinde geçerli Ahmet Altun mu Cenk hoca mı teşekkürler şimdiden

piremses
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen piremses » Pzt May 13, 2019 1:21 pm

Cok net Cenk hoca...Altun sirf reklam ve sinav sonrasi cikardigi kargasalardan dolayi tepkiliyim...insanlarin duygularini, umutlarini reklam malzemesi yaptilar subat 2019’da...karma dedigi kitap cogu tablolardan olusan sahsen benim icin( gorsel ogrenci ) zor bir kitap...datanin kaynaklari malum kalitesi su goturmez bir gercek ve surekli guncelleniyor...artik sinavlar ortada...altun hocamizin kitabinda data denemesinin 4-5 sorunun cevabi yoktu...tercih sizin yinede ama meyveli ağacın dalları yere değer bence...göğe değil...bi insan ben en iyiyim en mükemmelim diyorsa orada bir sorgularım açıkçası...özetle Cenk Farma kesinlikle👏🏻👏🏻👏🏻 Sonunda Cenk hocada kamp yapıyor💃🏼💃🏼

piremses
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen piremses » Pzt May 13, 2019 1:24 pm

Konu kitabınız tusdata ise patolojiden hangi hocadan dinlediyseniz ondan devam edin bence...iki hocada gayet başarılı...ama yanlış bilmiyorsam mehmet sar hocanın data notu farklı...onu elinizdeki kitaba karar vermeniz daha akılcı🤗

piremses
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen piremses » Pzt May 13, 2019 1:27 pm

Eğer çıkmışları çözdüyseniz klinisyen patoloji güzel ama ben 75 üstü hedefledim herşeyi çözdüm derseniz uys patoloji

Dr.iricilbey
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr.iricilbey » Pzt May 13, 2019 1:59 pm

Arkadaşlar rica etsem kimdese beyazyıldız son tekerar pato son baskı pdf varsa bana gönder bilir mi