Yavuz şahinin yeni konu kitabı nasıl acaba?

Meat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Yavuz şahinin yeni konu kitabı nasıl acaba?

Mesaj gönderen Meat » Çrş Oca 30, 2019 7:10 pm

Arkadaşlar yavuz hocanın yeni kitabı nasıl bilgisi olan var mıdır tustime kitabından çok mu farklı?

Kullanıcı avatarı
piri reis
VIP
VIP

Mesaj gönderen piri reis » Çrş Oca 30, 2019 7:48 pm

Alanlar memnun olduklarını yazıyorlar sevmeyen yorum görmedim. Ama ben yine de Saygın hocadan dinleme taraftarıyım

Buse Neşeli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Buse Neşeli » Çrş Oca 30, 2019 7:54 pm

ben de saygın hoca taraftarıyım.
yavuz hocanın ücretsiz telegram grubuna katıldım. ilk günlerde spot falan iyiydi. son 3 haftadır kitap tanıtımı var sürekli
her yerde kitabım şöyle kitabım böyle. taciz düzeyinde olunca çıktım gruptan

Orkidee
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Orkidee » Çrş Oca 30, 2019 8:03 pm

Ben elimde eski kitabı olduğu için soru bankasını aldım harika bir kitap bence özellikle de son dönemde biyokimyanın tusta zorlamaya başladığı düşünülecek olursa tüm sınavlar taranıp hazırlanmış ve açıklamaları çok yerinde.Ayrıca emek verip bir şeyler ortaya koyuyor reklamını tabiki yapacak.Konu kitabını inceleme şansım olmadı açıkçası ama eski kitabından memnunum yenisi daha günceldir ve alınabilir.Saygın hoca da iyidir hiç dinleme şansım olmadı ama tusem kitapları beni yoruyor tekrar ederken bitmiyor bir türlü bu bir dezavantaj bana göre

drscapula
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen drscapula » Çrş Oca 30, 2019 9:16 pm

ben hem kampına katıldım hem soru kitabını da aldım
kampta dolu dolu geçti.
soru kitabıda bence piyasa da diğer branşların soru kitaplarıda düşünülünce farkı çok fazla
yeni bir hava katacak tus dünyasına
inşallah diğer branş hocalarıda bu tarz soru kitapları çıkarır.
telegram grubunda ki paylaşımlarına eleştiri gelmiş ama olumlu yorumları başka nasıl paylaşmalı sizce
ve günlerce emek verdiği kitabının tanıtımını yapan bir kurum ya da yayınevi olmayınca nasıl tanıtım yapmasını bekliyoruz .

Kullanıcı avatarı
frsn
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen frsn » Çrş Oca 30, 2019 9:37 pm

Tusemin kitapları gerçekten tekrar açısından sıkıntılı ama yine de önerim biyokimyaya Saygın hocadan çalışmaktır.Kuru ezberden öte öğretiyor çünkü kendisi. Ek olarak eksik kaldığınızı düşündüğünüz yerleri ezber açısından Yavuz hocadan dinleyebilirsiniz.
Hayal kurmak, bilgiden daha önemlidir; çünkü bilgi sınırlıdır, ancak hayal kurma tüm dünyayı kapsar.

Kullanıcı avatarı
Lancerelam
VIP
VIP

Mesaj gönderen Lancerelam » Çrş Oca 30, 2019 9:46 pm

Saygim hoca ve yavuz hoca arasinda kaldiysaniz ikisini de dinlemis olan biri olarak( saygin hocayi bir kere yavuz hocayi 3 kere dinlexigim icin biraz tarafli olabilirim) yavuz hoca daha iyidir. Nedeni saygin hocanin tekrara donmesi beni cok geriyor, 3 4 kere ayni bilgiyi kafana kaziyana kadar soyluyor. Isin acigi ben bu tarz ogrenen birisi degilim. Yavuz hoca biraz daha tekerleme hikaye vs yapiyor daha iyi oluyor bence. Tabi herkes farkli ogrenir ikisinin de sectiginiz bi dersini dinleyin derim. Ben yavuz hocanin kendisiyle konustum kendi infotusu yeterli. Bu kitabi daha farkli bi kitap olarak tanitti. Bende cozum bankasi var ama yeni soru bankasini da agustostan önce cozmeyi planliyorum. Beyazyildiz patoloji kitabini da ayni sekilde.
Ozet elinde kaynagin yoksa oneririm, varsa gecis yapma, ben 3. Veya4. Sinifta olsam alip bi okurdum

wateroflife
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen wateroflife » Çrş Oca 30, 2019 9:58 pm

merhabalar..ben bir tusiyer değil dusa hazırlanan ve biyokimyadan bugüne kadar nefret etmiş bir hekim olarak konuşmak istiyorum...çoğumuz tus dershanelerine 10000li rakamları ödemekten muzdarip bireyler olduğumuzu düşünüyorum...yavuz şahin hocanın yüzünü görme fırsatı bulamama rağmen bizim evimize kadar sunduğu hizmet ve 100tl gibi hocanın hakkını ödeyemeyecegiz bir eğitim vermesinin neresi kötü sizce ??**saygın hocayı da dinlemiş biriyim..lakin şunun surasında sizin için 24 gün kalmış.sizce nokta atışı ve 22 soruda 21ini isabet etmiş hocanın 165 sayfasını dolu dolu tekrar etmek mi iyi yoksa sayfalarca biyokimya havuzunda boğulmak mı?** yavuz hocanın hakkı ödenmez.ben böyle kitap yazsam..bırak reklamı,boardlara yazdırırım

tusdostu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tusdostu » Çrş Oca 30, 2019 10:01 pm

MSİ oyuncu bilgisayarı diye aldık tüplü televizyon çıktı ...

beyzadr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen beyzadr » Çrş Oca 30, 2019 10:04 pm

çok iyi sayılmaz bence , beklentiyi karşılamıyor , yaptığı reklamlar ve cıkan kitap arasında biraz ucurum var