Ses Dökümanları Krizi

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Ses Dökümanları Krizi

Mesaj gönderen Mentor » Pzr Oca 13, 2019 12:17 am

Sevgili antitusif üyeleri, takipçileri, misafirleri

Mevzumuz; başlığın içeriğinden belli olduğu için lafı dolandırmadan ve uzatmadan duyurumu ilan ediyorum

Arkadaşlar ses dokümanlarına artık yeterince katkıda bulunulmuyor. Belli başlı dersler ve hocaların en güncel ses kayıtlarını sitemiz ihtiva ediyor olsa da, herkesin en çok dinlemek istediği hocaların bir kısmının ses kayıtları bazen ya hiç yok ya da eski tarihli olabiliyor.

Bu konuya el atılması gerektiği de bariz ve sarihtir.
Arkadaşlar, bilhassa vip üyelerimiz sınav arefesi doküman sıkıntısı yaşamasın diye "vip üyeleri daha aktif konuma getirmek" maksadı ile ortaya çıkmış olan vip plus bölümüne bile ses kayıtlarını almayıp vip'de bıraktık. Gözden kaçan varsa affola ancak ekseriyeti bu haldedir. Fakat vip üyelerimizden bu konuda biraz daha hassas olmalarını ve dershanelere gidenler arasında ses kayıtlarını alıp paylaşmalarını istirham ediyorum.

Ayreten henüz vip olmamış üyelerimizin de sitede günceli olmayan eksiği olan branş ve hocaların ses kayıtlarını getirerek bir nebze daha kolay vip olmalarına yardımcı olacağımızı duyurmak istiyorum.

Herkese iyi çalışmalar.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Pzr Oca 13, 2019 11:25 am

Düzenlenmiş mesaj.

dr00061
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr00061 » Pzr Oca 13, 2019 12:58 pm

mentor haklı vip olan ense yapıyor. taşıma suyla değirmen donmez.

b3rk3r
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen b3rk3r » Pzr Oca 13, 2019 1:54 pm

abi şaka gibisiniz ya.Ben birşey demiyorum.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Pzr Oca 13, 2019 2:20 pm

b3rk3r yazdı:
Pzr Oca 13, 2019 1:54 pm
abi şaka gibisiniz ya.Ben birşey demiyorum.
Anlayamadım hocam?

Kullanıcı avatarı
srassim
VIP Plus
VIP Plus
TAG: s̨͏̗͔̗̗͎̪̬̤̲̦̳̜̞̩̙͜r̝̠̲͕̝͙̙̣̹͜à̧̳̦͍s̷͓͔̱̤͓͔̤͇͕ͅs̩̣̼͠ì҉̥́m͎̖̦̦̠͖̙̥͓̼̙͈̥

Mesaj gönderen srassim » Pzr Oca 13, 2019 2:44 pm

Mentor yazdı:
Pzr Oca 13, 2019 12:17 am
Sevgili antitusif üyeleri, takipçileri, misafirleri

...

Ayreten henüz vip olmamış üyelerimizin de sitede günceli olmayan eksiği olan branş ve hocaların ses kayıtlarını getirerek bir nebze daha kolay vip olmalarına yardımcı olacağımızı duyurmak istiyorum.

Herkese iyi çalışmalar.
Süper bir haber, emeğinize sağlık.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Pzr Oca 13, 2019 2:56 pm

srassim yazdı:
Pzr Oca 13, 2019 2:44 pm

Süper bir haber, emeğinize sağlık.
Sağolun hocam, inşallah yeteri kadar hassasiyet ve ilgi görür çağrımız

beyti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen beyti » Pzr Oca 13, 2019 6:25 pm

Bu işi gönüllülük işinden çıkarıp "kitap yükle vip ol, kitap sipariş edip yüklemek çok zor olmasa gerek" diyerek alternatif üreterek vip olmayı hayli zorlaştırdığınız,(şimdi yanılıyorsun vip olmak kolay alternatif üretip siteye katkısı olup vip olan var diyecekler olacaktır dediklerinin yuzde 1 i geçmediğini bildikleri halde) vip olan insanlara bile kaynak ulaşımını kisitladiginiz, size karşı yapılan tüm olumlu veya olumsuz önerileri umursamayıp (bkn. paralı uyelik) yapılan tüm olumsuz yorumları sildiğiniz, site altyapisinda herhangi bir geliştirmeye ihtiyaç duymadığınız (sizin de calistiginizi bu işi gönüllü yaptığınızı biliyoruz tekrar belirtmeyin lütfen), vip uye olup mesaji olmayan son siteye girişi aylar önce olan insanlar olduğu gercegi ve bir çok nedenden ötürü insanlar çıkarlarını düşünüp artık katkı saglamiyor haliyle. Sizin elinizdeki kaynaklar azaldıkça insanlar o kaynaklara ulaşmak için daha da az çaba sarfedecekler ve bu iş böyle zoraki ilerleyecek. Bu eleştiriyi "eleştiri" olarak algilayiniz lütfen isterseniz silebilirsiniz de tabi.

dr00061
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr00061 » Pzr Oca 13, 2019 7:12 pm

beyti yazdı:
Pzr Oca 13, 2019 6:25 pm
Bu işi gönüllülük işinden çıkarıp "kitap yükle vip ol, kitap sipariş edip yüklemek çok zor olmasa gerek" diyerek alternatif üreterek vip olmayı hayli zorlaştırdığınız,(şimdi yanılıyorsun vip olmak kolay alternatif üretip siteye katkısı olup vip olan var diyecekler olacaktır dediklerinin yuzde 1 i geçmediğini bildikleri halde) vip olan insanlara bile kaynak ulaşımını kisitladiginiz, size karşı yapılan tüm olumlu veya olumsuz önerileri umursamayıp (bkn. paralı uyelik) yapılan tüm olumsuz yorumları sildiğiniz, site altyapisinda herhangi bir geliştirmeye ihtiyaç duymadığınız (sizin de calistiginizi bu işi gönüllü yaptığınızı biliyoruz tekrar belirtmeyin lütfen), vip uye olup mesaji olmayan son siteye girişi aylar önce olan insanlar olduğu gercegi ve bir çok nedenden ötürü insanlar çıkarlarını düşünüp artık katkı saglamiyor haliyle. Sizin elinizdeki kaynaklar azaldıkça insanlar o kaynaklara ulaşmak için daha da az çaba sarfedecekler ve bu iş böyle zoraki ilerleyecek. Bu eleştiriyi "eleştiri" olarak algilayiniz lütfen isterseniz silebilirsiniz de tabi.
hocam soyle yorumlar yapıp cekılıyorsunuz kenara sonra ben sizi destekleyeyim derken ban yiyorum yakında kullanıcı adım dr0000000000061 olur
ben sadece kitap taratma olayına şiddetle karşıyım onun harıcınde sitenin varlığı gayet faydalı vip olmadan da sadece takıp ederek epey guncel ses kaydı edındım.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Pzr Oca 13, 2019 7:46 pm

beyti yazdı:
Pzr Oca 13, 2019 6:25 pm
Hocam tribünlere oynamayı bırakın lütfen.Sizin elinize VİP olma fırsatı geçti ve siz de zahmet edip mesajıma dönmediniz bile.O zamandan bu yana çok kişi VİP oldu.Kimin ne yaptığını görüyoruz, bilmiyormuşuz gibi konuşmayın.
Resim

Kilitli