Yardım Eder Misiniz (HEKİMİN HEKİMDEN BAŞKA DOSTU YOKTUR)

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
Sinancino
VIP
VIP

Yardım Eder Misiniz (HEKİMİN HEKİMDEN BAŞKA DOSTU YOKTUR)

Mesaj gönderen Sinancino » Sal Ara 25, 2018 3:35 pm

MERHABA ARKADAŞLAR BİR KONUDA SİZE FİKİR DANIŞMAK İSTİYORUM SEPTUM DEVİASYONUM VARDI UZUN SÜREDİE NEFES ALMA PROBLEMİ ÇEKİYORDUM BU SENE YAZ STAJINI YAPTIĞIM İSMİNİ VERMEK İSTEMEDİĞİM BİR HASTANEDE SEPTOPLASTİ AMELİYATI OLDUM AMA ÇOK KÖTÜ GEÇTİ AMELİYAT SONRASI ENFEKSİYON KAPTIM KISACASI BERBATTI VE HALA DÜZELMEDİ BERABER ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN DR GÜVENMİŞTİM ŞİMDİ TEKRAR AMELİYAT OLMAM LAZIM AMA GÜVENEMİYORUM YURT DIŞINDAYIM BUNUN İÇİN ANKARA YA DA İSTANBULA GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ONERİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Kuaterner
VIP
VIP

Mesaj gönderen Kuaterner » Sal Ara 25, 2018 4:02 pm

Dr. Nazım Korkut' u tavsiye ederim, annemin sülalesi ona gidiyor:) Hepsi memnun tek şikayet eden yok, iki gün önce dayım ameliyat oldu hatta o da memnun. İstanbul' da hasta bakıyor. Dayımda baskı yapan mukosel vardı, onu aldı. Sizin şikayetinizle ilgili de bi araştırın yine de. Çok geçmiş olsun

Kullanıcı avatarı
Sinancino
VIP
VIP

Mesaj gönderen Sinancino » Sal Ara 25, 2018 4:46 pm

ÇOK TEŞEKKÜRLER TAVSİYELERİNİZ İÇİN

Joker007
VIP
VIP

Mesaj gönderen Joker007 » Sal Ara 25, 2018 5:02 pm

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer Bursa'ya gelmeyi düşünür isen Prof. Dr. Hakan Coşkun der susarım

Kullanıcı avatarı
dr.alioglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr.alioglu » Sal Ara 25, 2018 5:49 pm

Uzman Dr. Murat Enöz İstanbul Bakırköyde muayenesi var baya bir yabancı hasta yurt dışından kendisine sekonder rinoplasti için gelir ve başarılı sonuçlar ile ülkelerine dönüyor internetten kendi adına yazılmış teşekkür yazılarını bulabilirsiniz.

http://www.ent-istanbul.com/

Kullanıcı avatarı
dtrmntl
VIP
VIP

Mesaj gönderen dtrmntl » Sal Ara 25, 2018 6:25 pm

ankara'da opere olmayı düşünürsen Ö.Taşkın Yücel'i araştırabilirsin. ben 3.ameliyatımda kendisine oldum, 3 yıl geçti üzerinden gayet memnunum.. geçmiş olsun