5 dknız var mı? antitusif mi- multitusif mi?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
srassim
VIP Plus
VIP Plus
TAG: s̨͏̗͔̗̗͎̪̬̤̲̦̳̜̞̩̙͜r̝̠̲͕̝͙̙̣̹͜à̧̳̦͍s̷͓͔̱̤͓͔̤͇͕ͅs̩̣̼͠ì҉̥́m͎̖̦̦̠͖̙̥͓̼̙͈̥

5 dknız var mı? antitusif mi- multitusif mi?

Mesaj gönderen srassim » Çrş Ara 26, 2018 10:41 am

drmsg63 yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 9:27 am
srassim yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 2:33 am
drmsg63 yazdı:
Sal Ara 25, 2018 11:47 pm

Hocam şaka yapmış.. Yoksa resmen insanların aklıyla dalga geçmiş(en hafif tabirle)
Şakayı siz başlattınız sandım hocam, ben de hicivle iştirak ettim yeni üyelerin yanlış bir algıya kapılmaması için. Geçen hafta itibariyle tüm içeriğin* Vipte olduğunu zaten bildiğimize göre, siz de benim gibi genel olarak siteye gelen paylaşımların azalmasını eleştirmiyor muydunuz?
Şaka yaptığımı düşünerek, yazdığınız bu cümlelere ortak aramayınız hocam. Hicv, eğer Hacca gitmeyi kast etmiyorsanız açık açık alay ettiğinizi beyan etmişsiniz.. Burada ki ikinci vahim olay @shredder hocamın sizin bu yorumunuzu okuyup açık veya gizli size bir uyarıda bulunmaması.. Geçen hafta itibariyle ''TÜM'' içerik vip'e aktarılmadı.
Hiciv hacca gitmek ya da alay etmek değildir, alaylı ifadelerle eleştirmek demektir.(bknz=yergi) Yine de direk alay ettiğimi düşündürdüyse özür dilerim. Ben bildiğimi söylüyorum. Hatta Mentor hocam bizzat ilgilendi konuyla. Aktarılmayan ne kaldı hocam? Lütfen algıya oynamayın ve netleştirin, yalan(!)ları ortaya çıkarın.
İthamınız olan "yalan" ımızın "doğrusu"nu söylemek durumundasınız. Aksi taktirde amacınızın "yalan" algı ile sitenin aleyhine kampanyanız ortaya çıkacak ve bunun hesabını vermek zorunda kalacaksınız.

Umarım "şaka" diye tanımladığınız mesajı okuyarak cevaplarsanız.

drmsg63
VIP
VIP

Mesaj gönderen drmsg63 » Çrş Ara 26, 2018 7:23 pm

srassim yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 10:41 am
drmsg63 yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 9:27 am
srassim yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 2:33 am

Şakayı siz başlattınız sandım hocam, ben de hicivle iştirak ettim yeni üyelerin yanlış bir algıya kapılmaması için. Geçen hafta itibariyle tüm içeriğin* Vipte olduğunu zaten bildiğimize göre, siz de benim gibi genel olarak siteye gelen paylaşımların azalmasını eleştirmiyor muydunuz?
Şaka yaptığımı düşünerek, yazdığınız bu cümlelere ortak aramayınız hocam. Hicv, eğer Hacca gitmeyi kast etmiyorsanız açık açık alay ettiğinizi beyan etmişsiniz.. Burada ki ikinci vahim olay @shredder hocamın sizin bu yorumunuzu okuyup açık veya gizli size bir uyarıda bulunmaması.. Geçen hafta itibariyle ''TÜM'' içerik vip'e aktarılmadı.
Hiciv hacca gitmek ya da alay etmek değildir, alaylı ifadelerle eleştirmek demektir.(bknz=yergi) Yine de direk alay ettiğimi düşündürdüyse özür dilerim. Ben bildiğimi söylüyorum. Hatta Mentor hocam bizzat ilgilendi konuyla. Aktarılmayan ne kaldı hocam? Lütfen algıya oynamayın ve netleştirin, yalan(!)ları ortaya çıkarın.
İthamınız olan "yalan" ımızın "doğrusu"nu söylemek durumundasınız. Aksi taktirde amacınızın "yalan" algı ile sitenin aleyhine kampanyanız ortaya çıkacak ve bunun hesabını vermek zorunda kalacaksınız.

Umarım "şaka" diye tanımladığınız mesajı okuyarak cevaplarsanız.
Hiciv'in kelime anlamını bilmiyordum internetten baktığım kadarıyla cevap verdim.(daha detaylı araştırma yapmadığım için bende özür dilerim). Sitede ki hiç bir kullanıcının bir diğerine alaycı bir şekilde cevap vermeye hakkı yoktur hele ki sitenin Lordlar Kamarası olan vip plusların bence hiç yok..
Sizi veya bir başkasını yalanla itham etmedim. Kurduğunuz cümlede ki ''TÜM İÇERİK'' kısmına atıfta bulundum.
viewtopic.php?f=187&t=7451 bu linkten aktarılanlarla vip plusta ki içeriği karşılaştırabilirsiniz hocam.
Benim amacımın siteyi karalamak olduğunu düşünerek bir kez daha yanlışa düştüğünüzü düşünüyorum. Ve beni ''bunun hesabını vermek zorunda kalacaksınız '' gibi bir cümleyle tehdit etmeye hakkınız yok. Ben hesabını veremeyeceğim hiç bir cümleyi kurmamaya özen gösteriyorum.

Kullanıcı avatarı
shredder
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen shredder » Çrş Ara 26, 2018 8:05 pm

verdiğiniz başlık, vipe aktarılan dosyalar; bunu zaten zamanla yaptığımızı söylemiştik kıymetli meslektaşım ve o başlık altında bazı dosyaları neden beklediğimiz de anlatılmış zaten. konuyu zaten okursanız plusta vipe üstün fazlaca konu olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz..

başlıkta tartışılan konulara cevap verildiği ve başlığın amacı dışına sızmaya başladığı kanaatindeyim; bu yüzden başlık tamamlanmıştır, kilitliyorum.

iyi forumlar

Kilitli