5 dknız var mı? antitusif mi- multitusif mi?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
darbzen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

5 dknız var mı? antitusif mi- multitusif mi?

Mesaj gönderen darbzen » Pzt Ara 24, 2018 10:56 pm

Ben indirimle dershane kazanmış biriyim, ihtiyacım olan kitapları da 200 300 liraya 2. el topladım. Ama diyelim ki dershaneye gitmek istemesem ve içeriğinden emin değilim ama vip'lere muhteşem yararlı içerikler paylaşıldığını öğrensem kesinlikle yapacağım şey şu olurdu; eğer bu site karşılıklı paylaşım alanıysa paylaşılacak 2 3 şey de ben eklerdim. Böyle VIP olunuyor mu bilmiyorum ama gidin gerçekten yararlı olduğunu bildiğiniz 2 kitap alın 150 160 lira eder, buradaki arkadaşların kullanacağı şekle dönüştürün. Ondan sonra eğer VIP size verilmezse veya VIP'den beklentinize ulaşamazsanız konuyu açın.

Bugün internette ücretsiz emeksiz ulaşılabilen güncel bi site var mı ? Yani VIP'ye itiraz ederken bence bunu düşünmek lazım. Herkese paylaşılan herkesin ulaşabildiği bi yer en basitinden büyümez çünkü karşılıklı çıkar yok ikincisi de hukuki olarak çok sorun çıkarır.

Herkese iyi çalışmalar.

drmsg63
VIP
VIP

Mesaj gönderen drmsg63 » Sal Ara 25, 2018 1:55 pm

darbzen yazdı:
Pzt Ara 24, 2018 10:56 pm
Ben indirimle dershane kazanmış biriyim, ihtiyacım olan kitapları da 200 300 liraya 2. el topladım. Ama diyelim ki dershaneye gitmek istemesem ve içeriğinden emin değilim ama vip'lere muhteşem yararlı içerikler paylaşıldığını öğrensem kesinlikle yapacağım şey şu olurdu; eğer bu site karşılıklı paylaşım alanıysa paylaşılacak 2 3 şey de ben eklerdim. Böyle VIP olunuyor mu bilmiyorum ama gidin gerçekten yararlı olduğunu bildiğiniz 2 kitap alın 150 160 lira eder, buradaki arkadaşların kullanacağı şekle dönüştürün. Ondan sonra eğer VIP size verilmezse veya VIP'den beklentinize ulaşamazsanız konuyu açın.

Bugün internette ücretsiz emeksiz ulaşılabilen güncel bi site var mı ? Yani VIP'ye itiraz ederken bence bunu düşünmek lazım. Herkese paylaşılan herkesin ulaşabildiği bi yer en basitinden büyümez çünkü karşılıklı çıkar yok ikincisi de hukuki olarak çok sorun çıkarır.

Herkese iyi çalışmalar.

''içeriğinden emin değilim ama vip'lere muhteşem yararlı içerikler paylaşıldığını öğrensem'' merakını gidermeye çalışayım. Vip bölümde bu tabirde bir şey yok.

Kullanıcı avatarı
srassim
VIP Plus
VIP Plus
TAG: s̨͏̗͔̗̗͎̪̬̤̲̦̳̜̞̩̙͜r̝̠̲͕̝͙̙̣̹͜à̧̳̦͍s̷͓͔̱̤͓͔̤͇͕ͅs̩̣̼͠ì҉̥́m͎̖̦̦̠͖̙̥͓̼̙͈̥

Mesaj gönderen srassim » Sal Ara 25, 2018 2:43 pm

drmsg63 yazdı:
Sal Ara 25, 2018 1:55 pm
''içeriğinden emin değilim ama vip'lere muhteşem yararlı içerikler paylaşıldığını öğrensem'' merakını gidermeye çalışayım. Vip bölümde bu tabirde bir şey yok.
Kaydı alınmayan dersler, kaydı alınıp paylaşılmayan dersler, 2019 şubat tus soruları, henüz anlatılmamış dersler, hukuksal sıkıntıda(telif) olan güncel yazılı eserler, 2019 şubat tus cevapları ve açıklamaları vb. haricinde hemen her kaynağa erişebilirsiniz. "Muhteşem" tabiri beklentiye bağlı bişey. Muhteşem midir değil midir siz karar verin @darbzen hocam.

darbzen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen darbzen » Sal Ara 25, 2018 9:54 pm

srassim yazdı:
Sal Ara 25, 2018 2:43 pm
drmsg63 yazdı:
Kaydı alınmayan dersler, kaydı alınıp paylaşılmayan dersler, 2019 şubat tus soruları, henüz anlatılmamış dersler, hukuksal sıkıntıda(telif) olan güncel yazılı eserler, 2019 şubat tus cevapları ve açıklamaları vb. haricinde hemen her kaynağa erişebilirsiniz. "Muhteşem" tabiri beklentiye bağlı bişey. Muhteşem midir değil midir siz karar verin @darbzen hocam.
VIP plüs'e bir şey kalmıyor o zaman. Orada da herhalde tesla'nın gizli deneyleri paylaşılıyordur.

Kullanıcı avatarı
shredder
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen shredder » Sal Ara 25, 2018 10:54 pm

kıymetli meslektaşlarım;

sitenin mantığı çok basit ama bazıları aynı ip kaynaklı hesaplar olmak üzere yine de itiraz geliyor. art niyetli bu hesapları bir kenara alacak olursak da çeşitli eleştirilere zaman zaman maruz kalıyoruz ki bunlara cevap vermek de bizim görevimiz.

karşılıksız destek sunan bir platform antitusif, uygun forumda uygun bir başlık açarak veya başlık aratarak kolayca siteden destek alabilirsiniz; bu konuda sıkıntı yaşadığını kimse iddia etmemeli çünkü başlığı gören kişi eğer yardımcı olabileceği bir konuysa altına girdide bulunuyor. kaynak konusundaki destek talebiniz ise çok farklı bir mevzu...

arkadaşlar birazcık üstüne düşünseniz aslında vip sistemin bir zorunluluk olduğunu anlayabilirsiniz, sistemin devamlılığı için gerekli bir tedbir. burada vip sisteminden şikayet eden insanları inceledim ve gördüm ki siteye katkısı olmayan hesaplar hep. dershaneye gitmiyorum kaynağa nasıl ulaşayım gibi hafif bir bahane ile konuya yanaşıyorsunuz ama asla sonuç çıkmayacak olan bir yöntem seçmişsiniz aslında. sistem oldukça berrak ve esnek aslında. antitusif diye bir mutfak var ve mutfakta çeşitli yemekler çıkıyor. mutfağın sizden tek beklentisi herhangi bir yemeğin malzemesinden bir tutam getirmeniz yönünde. yani sen pilav için pirinç getireceksin ki diğer yemeklerden de yiyebilesin; bu sistem olmasa, mutfağa giren malzeme getirmeden yemeği yiyip çıkarsa 6 ay sonra malzeme bitecek ve kimse yemek yiyemeyecek daha. başlık sahibi bile kendisi demiş ben bişe vermem bana yemek verin diye, ee böyle böyle malzeme bitince mutfak nasıl devam edecek?

yemeğe tuz eklemek için aşçı olmana gerek yok ki antitusif mutfağına girmek için dershane öğrencisi olasın. en basitinden ihtiyaç duyulan derslerin staj notlarını getirebilirsin veya staj sorularını paylaşabilirsin. el yazısı not getirebilirsin veya bir derste yaptığın verimli kısaltmaları paylaşabilirsin... sonuçta hedefiniz olan TUS bile çalışanla çalışmayanı ayırırken, izin verin antitusif de çalışan ve çalışmayanı bir tutmasın

ha yok yine de saçma geliyorsa 15bin verip tek kazandaki tek çeşit yemeği ye, bu bir tercihtir.

bu itirazları samimi bulmuyorum açıkçası dostlarım, siteye tek katkısı olmayan hesaplar çıkıp da itiraz edince olayın masumiyeti de düşüyor, art niyetli oluyor. basitçe sistemi özetlemeye çalıştım birazcık düşünün hak verirsiniz.

tüm bunlar dışında aklınıza takılan bir konu varsa özel mesaj ile irtibata geçebilirsiniz.

iyi forumlar

Kullanıcı avatarı
srassim
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen srassim » Sal Ara 25, 2018 11:33 pm

darbzen yazdı:
Sal Ara 25, 2018 9:54 pm
srassim yazdı:
drmsg63 yazdı:
VIP plüs'e bir şey kalmıyor o zaman. Orada da herhalde tesla'nın gizli deneyleri paylaşılıyordur.
Bahsettiğim çerçevede vipplusta ekstra bişey yok. En azından son bir haftadır diyeyim. Teslanın gizli deneyleri ise teliften dolayı paylaşıma açılmıyor olabilir bilmiyorum. Zaten pek tusa yönelik değil tavsiye etmem.

drmsg63
VIP
VIP

Mesaj gönderen drmsg63 » Sal Ara 25, 2018 11:47 pm

srassim yazdı:
drmsg63 yazdı:
Hocam şaka yapmış.. Yoksa resmen insanların aklıyla dalga geçmiş(en hafif tabirle)

Kullanıcı avatarı
srassim
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen srassim » Çrş Ara 26, 2018 2:33 am

drmsg63 yazdı:
Sal Ara 25, 2018 11:47 pm
srassim yazdı:
drmsg63 yazdı:
*Kaydı alınmayan dersler, kaydı alınıp paylaşılmayan dersler, 2019 şubat tus soruları, henüz anlatılmamış dersler, hukuksal sıkıntıda(telif) olan güncel yazılı eserler, 2019 şubat tus cevapları ve açıklamaları vb. haricinde hemen her kaynağa erişebilirsiniz. "Muhteşem" tabiri beklentiye bağlı bişey. Muhteşem midir değil midir siz karar verin @darbzen hocam.
Hocam şaka yapmış.. Yoksa resmen insanların aklıyla dalga geçmiş(en hafif tabirle)
Şakayı siz başlattınız sandım hocam, ben de hicivle iştirak ettim yeni üyelerin yanlış bir algıya kapılmaması için. Geçen hafta itibariyle tüm içeriğin* Vipte olduğunu zaten bildiğimize göre, siz de benim gibi genel olarak siteye gelen paylaşımların azalmasını eleştirmiyor muydunuz?

drmsg63
VIP
VIP

Mesaj gönderen drmsg63 » Çrş Ara 26, 2018 9:27 am

srassim yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 2:33 am
drmsg63 yazdı:
Sal Ara 25, 2018 11:47 pm
srassim yazdı:

*Kaydı alınmayan dersler, kaydı alınıp paylaşılmayan dersler, 2019 şubat tus soruları, henüz anlatılmamış dersler, hukuksal sıkıntıda(telif) olan güncel yazılı eserler, 2019 şubat tus cevapları ve açıklamaları vb. haricinde hemen her kaynağa erişebilirsiniz. "Muhteşem" tabiri beklentiye bağlı bişey. Muhteşem midir değil midir siz karar verin @darbzen hocam.
Şakayı siz başlattınız sandım hocam, ben de hicivle iştirak ettim yeni üyelerin yanlış bir algıya kapılmaması için. Geçen hafta itibariyle tüm içeriğin* Vipte olduğunu zaten bildiğimize göre, siz de benim gibi genel olarak siteye gelen paylaşımların azalmasını eleştirmiyor muydunuz?
Şaka yaptığımı düşünerek, yazdığınız bu cümlelere ortak aramayınız hocam. Hicv, eğer Hacca gitmeyi kast etmiyorsanız açık açık alay ettiğinizi beyan etmişsiniz.. Burada ki ikinci vahim olay @shredder hocamın sizin bu yorumunuzu okuyup açık veya gizli size bir uyarıda bulunmaması.. Geçen hafta itibariyle ''TÜM'' içerik vip'e aktarılmadı.

Kullanıcı avatarı
shredder
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen shredder » Çrş Ara 26, 2018 10:29 am

yaygın olarak vip plusla ilgili yanlış düşünceleriniz var. sanıyorsunuz ki orada her şey var ama samimiyetle söylüyorum ki vip kaynaklarının 10%'u dahi yok. son yılın tüm içerikleri var gibi bir algı oluşuyor sitede lakin öyle değil... sizi temin ederim tus için fark yaratacak bir şey yok içeride.
sadece sınırlı ulaşım olduğu için 51. bölge gibi hakkında bol dedikodu var, o kadar.

Kilitli