Biyokimya Kampı

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Biyokimya Kampı

Mesaj gönderen Bulut Genç » Pzt Ara 24, 2018 11:40 pm

Bu başlığa da bakmanı öneririm: http://www.antitusif.com/viewtopic.php? ... =35809#top

Burada benzer bir cevap yazmak istemiyorum. Başarılar dilerim.

Oykunaz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Oykunaz » Çrş Ara 26, 2018 5:25 pm

Simdi bubyorumlarin disinda basligi acan arkadas derslere katilanlar icin ders icerigine yonelik objektif yorumlar sormus..yavuz hocayi bilmem hic dinlemedim yorum yapmak dogru degil.ama ibrahim hocayi dinlememislerin abarti yorumlari propagandaya kacmiyor degil..
Arkadasim soyle ozetleyim 4 aylik tus calisma sansim vardi ve biyokimya en anlamadigim en kotu dersimdi,hizlandirilmis programdaki dersleriyle dinledim ki bu da kampla esdeger oluyor..tusda en iyi biyokimyadan yaptim.1 yanlis 1 bos.ki sorunun biri yanlisti. Yani tavsiyem biyomkimyayi kisa surede en inemli noktalarini en akilda kalici sekilde olasi soru gelme ihtimalleri olan kisimlari da sentezleyip hicbir yerden gol yemeyecek kadar kaliteli biyokimya bilgisini istiyorsan ibrahim hoca bu konuda otor derim...kisacik zamanda stop tekrari gibi degil ustelik mantigini cozerek biyokimyayi icsellestirmek cok zor. Yavuz hoca fun club burada toplanmis ama madem vaktin degerli arkadasim kesinlikle ibrahim hocadan dinlemelisin derim

aeze
VIP
VIP

Mesaj gönderen aeze » Çrş Ara 26, 2018 11:09 pm

Ibrahim hoca hem hoca olarak hem insanlik olarak 1 numara biri. 3 kere tusu denemiş biri olarak biyokimyada 5 yanlıştan fazlasini yapmadım. Ustelik calismadigim halde cunku o bilgiler beynime kazindi. Cevaplamadigim sorular oldugunda telefonuna rahatlıkla mesaj atabileceğiniz ustune tavsiyeler alabileceginiz hangi hoca var ki. Baskasindan dinlesem asla anlamayacagim.seyleri esprileriyle , kisa hatirlatma ve sifreleriyle en iyi sekilde anlatti, kafamiza kazidi. Simdi surda ne.kadar nag o kadar amonyag desem anlamicak hocanin dersini bir kere dinlememis insan karalama yapiyor. Etik değil. Arkadaslar ethem hoca biyokimyanın benim.icin babasıdır. Bu kadar. Gereksiz karalamalar yapmayın. Dersane bitse dahi sizi arayan soran hoca bulamazsiniz. Biyokimya netine gore kendini elestiren biri bulamazsiniz. O yuzden 4 5 yanlistan fazla yapamazsiniz. Hocanız ibrahim ethemse. Bos karalamalardan uzak durun.

aeze
VIP
VIP

Mesaj gönderen aeze » Çrş Ara 26, 2018 11:14 pm

Karalama dedigim bos propaganda. Ibrahim ethemden ders dinlememis bilmem ne hocadani dinleyenler dinlemeyenler demissiniz. Ne amacla yaptiniz bilmiyorum ama benim.kendi yorumlarimda vicdanim cok rahat. Umarim sizinki de insanlari bu dar zamanda yanlis.yonlendirirken rahattir

Kullanıcı avatarı
Bilboy
VIP
VIP

Mesaj gönderen Bilboy » Çrş Ara 26, 2018 11:33 pm

Dersane öğrencisi olmamama rağmen ve 17-18 videoları da sitede olmasına rağmen yavuz sahin hocanın kampına kaydoldum. Umarım kötü etmemişimdir canlar 🤗 biraz yavuz hocayı anlatabilecek var mıdır? Videolara çok bakamadım ama herkes çok iyi diyor. Yoksa yol yakınken iptal mi ettireyim sitede 17-18 linkleri var

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen mercq » Prş Ara 27, 2018 12:24 am

aeze yazdı:
Çrş Ara 26, 2018 11:09 pm
Ibrahim hoca hem hoca olarak hem insanlik olarak 1 numara biri. 3 kere tusu denemiş biri olarak biyokimyada 5 yanlıştan fazlasini yapmadım. Ustelik calismadigim halde cunku o bilgiler beynime kazindi. Cevaplamadigim sorular oldugunda telefonuna rahatlıkla mesaj atabileceğiniz ustune tavsiyeler alabileceginiz hangi hoca var ki. Baskasindan dinlesem asla anlamayacagim.seyleri esprileriyle , kisa hatirlatma ve sifreleriyle en iyi sekilde anlatti, kafamiza kazidi. Simdi surda ne.kadar nag o kadar amonyag desem anlamicak hocanin dersini bir kere dinlememis insan karalama yapiyor. Etik değil. Arkadaslar ethem hoca biyokimyanın benim.icin babasıdır. Bu kadar. Gereksiz karalamalar yapmayın. Dersane bitse dahi sizi arayan soran hoca bulamazsiniz. Biyokimya netine gore kendini elestiren biri bulamazsiniz. O yuzden 4 5 yanlistan fazla yapamazsiniz. Hocanız ibrahim ethemse. Bos karalamalardan uzak durun.
eleştirdiğiniz şeyi kendiniz yapıyorsunuz da farkında değilsiniz.

yapıcı yorum istiyorsanız, eski data kursiyeri olarak (gürkan hocadan dinledim) gönül rahatlığıyla time kitabının data'dan daha akıcı ve hızlı tekrar edilebilir olduğunu söyleyebilirim. yanılmıyorsam ikisi de kamplarında normal fasiküllerini kullanacaklar.

gidecek arkadaşlara tavsiyem ikisinin de kayıtları vardır forumda illa ki. örnek birer dersi dinleyin, size hitap edene gidin. tıpkı hocaların anlatımı gibi herkesin öğrenme tarzı kendine göre, o yüzden buradaki yorumlarla bir yere varabileceğinizi düşünmüyorum. :)
the day you stop running is the day that you arrive...

Honor
VIP
VIP

Mesaj gönderen Honor » Prş Ara 27, 2018 2:21 am

İbrahim hocayı derste dinledim, şimdide yavuz hocayı dinliyorum. İkisininde birbirinden üstün değil bence. Yavuz hoca biraz daha mnemoniclerle, koştura koştura anlatıyor. Ama ibrahim hoca kardeşi idris hoca gibi eğlendirerek, yormadan anlatıyor.

Buse Neşeli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Buse Neşeli » Prş Ara 27, 2018 10:56 pm

yavuz hoca fazla abartılmış sonuçta kamplara ihtiyacınız yok kitapları var. sorular aynı. biçok tus derecesi böyle bireysel kamplara gitmiyorum diyor. yine de online olması avantaj. ibrahim ethem hoca da gayet iyi yılların hocası sonuçta.