SON 2 AYDA MAX PUAN ARTIŞI..

sadecehayalET
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SON 2 AYDA MAX PUAN ARTIŞI..

Mesaj gönderen sadecehayalET » Cum Ara 21, 2018 6:21 pm

Arkadaşlar malum sınav için son düzlüğe yakınız... bu başlıkta tecrübeli veya başaran yapan kişiler olursa son 2 ayda kaç puandan kaça çıktılar veya son tusla girdikleri tusta kaç puan yaptılar? Ve hangi metodla ne düzeydeyken ne kadar neler çalışıp kaça çıktılar... tüm arkadaşlar bizi bilgilendirirse bu son zamanlarda gerçekten çok iyi bi motivasyon kaynağı olacağı düşüncesindeyim... yani kaç puandan kaça çıkılır neler yapılarak ne kadar canlı örnek olursa o Kadar motivasyon kaynağı olur bence.. şimdiden teşekkürler herkese

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Cum Ara 21, 2018 9:09 pm

Bundan başlığımda çok bahsettim aslında. Bunun maksimumu yok. Ve hangi puan aralıgında olduguna göre dd değişecek bişey bu. 38den 58e çıkılabilir mi? Çıkılabilir. 50den 70e? Biraz gerçekçi olmak gerekir. 20 puandan 20 puana fark var ve şu ana kadar hangi levelleri atladıgınıza da baglı. Biliyorum şuan somut örnekler arıyorsunuz ama inanın tüm hayal ettiğiniz başarılara birileri ulaştı ve hatta şuan ulaşmak için çabalıyorlar. O yüzden kimsenin ne dediğini umursamadan çalışın derim. Nasıl biliyorsanız ona güvenerek çalışın. Biri çıkıp 2 ayda 10 puan arttırman için günde 12 saat çalışman gerekir der ve sen günde 8 saat çalıştın diye asla 10 puan artıracagına inanamadan günlerini boşa geçirirsin.
Somut bir örnekse aradıgın burada en çok bahsedilen sanırım benim puanımdır 47den 63e. Tabi 47 yi intörnken aldım, araya bir halk saglıgı bir dahiliye stajı girdi dahiliyede çok zorlandım hiç bakamadım mezuniyet sonrası 2 ay çalıştım ( başlıgımda nasıl çalıştıgımı detaylı anlattım) motivasyonu hedefinizin yapılabilirliğini tartarak değil de olmak istediğiniz yerde kendinizi hayal ederek sağlarsanız olmaması için sebep yok. ( bu sözümü inş tus koçları çalmazlar :D )

sadecehayalET
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sadecehayalET » Cmt Ara 22, 2018 5:16 pm

Ezgisu yazdı:
Cum Ara 21, 2018 9:09 pm
Bundan başlığımda çok bahsettim aslında. Bunun maksimumu yok. Ve hangi puan aralıgında olduguna göre dd değişecek bişey bu. 38den 58e çıkılabilir mi? Çıkılabilir. 50den 70e? Biraz gerçekçi olmak gerekir. 20 puandan 20 puana fark var ve şu ana kadar hangi levelleri atladıgınıza da baglı. Biliyorum şuan somut örnekler arıyorsunuz ama inanın tüm hayal ettiğiniz başarılara birileri ulaştı ve hatta şuan ulaşmak için çabalıyorlar. O yüzden kimsenin ne dediğini umursamadan çalışın derim. Nasıl biliyorsanız ona güvenerek çalışın. Biri çıkıp 2 ayda 10 puan arttırman için günde 12 saat çalışman gerekir der ve sen günde 8 saat çalıştın diye asla 10 puan artıracagına inanamadan günlerini boşa geçirirsin.
Somut bir örnekse aradıgın burada en çok bahsedilen sanırım benim puanımdır 47den 63e. Tabi 47 yi intörnken aldım, araya bir halk saglıgı bir dahiliye stajı girdi dahiliyede çok zorlandım hiç bakamadım mezuniyet sonrası 2 ay çalıştım ( başlıgımda nasıl çalıştıgımı detaylı anlattım) motivasyonu hedefinizin yapılabilirliğini tartarak değil de olmak istediğiniz yerde kendinizi hayal ederek sağlarsanız olmaması için sebep yok. ( bu sözümü inş tus koçları çalmazlar :D )
Hocam ben 45 den 63 e çıktığınız yazıyı bulamadım ya.. gerçekten bu artışı nasıl yaptınız ne kadar sürede neler çalıştınız programınız neydi 45 den önce ne kadar neler çalıştınız ve 45 den 63 e kadar ne kadarlık sürede neler çalıştınız detaylı anlatırsanız gerçekten çok makbule geçer.. ben de şuan 56-57 bandıydayım ve hedefim 64-65 civarı.. hocam lütfen yazıyı buraya detaylı yazın rica ediyorum en kötü ihtimalle kopyala yapıştır yapın yada ya..

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Cmt Ara 22, 2018 9:01 pm

hocam ezgisu hocamızın yazısını bilmeyen yok gibidir.hocamın ismine tıklayan isminin altında mesajları kısmı görünecek oraya tıklayın tüm yazılarını görebilirsiniz

sadecehayalET
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sadecehayalET » Cmt Ara 22, 2018 9:11 pm

Hocam baktım da özellikle 47-63 yükselişi çok net göremedim ya

amaranth
VIP
VIP

Mesaj gönderen amaranth » Cmt Ara 22, 2018 9:50 pm

sadecehayalET yazdı:
Cmt Ara 22, 2018 9:11 pm
Hocam baktım da özellikle 47-63 yükselişi çok net göremedim ya
Hocam yardımcı olur mu bilmiyorum ama ben de bugün mesajlardan bu kısmı buldum.Linki atıyorum.Teşekkür ederiz bilgiler,açıklamalar için.

http://www.antitusif.com/viewtopic.php? ... 0&start=10