Tustime 70.deneme (İstek)

Dilber
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tustime 70.deneme (İstek)

Mesaj gönderen Dilber » Sal Kas 27, 2018 12:45 am

Arkadaslar, elinde Tustime 70.deneme olan var m?

dRelaksasyon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dRelaksasyon » Sal Kas 27, 2018 1:41 am

+1, Tus un Karakutusu 2.deneme cevap anahtarı olan birde ❓

Dilber
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dilber » Sal Kas 27, 2018 11:56 am

Yokmus qaliba

Kullanıcı avatarı
Nodex
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Nodex » Sal Kas 27, 2018 12:59 pm

Arkadaşlar gerçekten anlamakta zorlanıyorum,
Nasıl oluyor da koskocaman istek kategorisi varken paylaşımların olduğu bölüme gelip, marketinde ortası ben bunu istiyorum diyen çocuk gibi başlık açıyorsunuz ?

Chatte de sorulmuş zaten,
Tustime daha yayınlamadı, en kaliteli olan bilgisayar ortamında hazırlanmış PDF'i onlar hazırlıyor. Biraz bekleyin, bu hafta içi yayınlanacak .

dRelaksasyon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dRelaksasyon » Sal Kas 27, 2018 1:16 pm

Başlığı ben mi açtım ? Yaşın kaç seninde çocuk diyorsun Eminim benden küçüksün.Herkes teknoloji çağı çocuğu olarak büyümedi.Tus’un karakutusu cevap anahtarı istedim fazla başlık olmasındansa, denemesi paylaşılmıştı. Çocuk gibi paldır küldür bir denemeyi bile başlığıyla VIP e kaldırılması saçma.

Dilber
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dilber » Sal Kas 27, 2018 2:57 pm

Nodex yazdı:
Sal Kas 27, 2018 12:59 pm
Nasıl oluyor da koskocaman istek kategorisi varken paylaşımların olduğu bölüme gelip, marketinde ortası ben bunu istiyorum diyen çocuk gibi başlık açıyorsunuz ?

Tustime daha yayınlamadı, en kaliteli olan bilgisayar ortamında hazırlanmış PDF'i onlar hazırlıyor. Biraz bekleyin, bu hafta içi yayınlanacak .
Ben açtım başlığı. Çok mu rahatsız oldunuz?
Evet ben istek kotegorisini bulamadım ve böyle yazdım. Bence agressif olmaya hiç ihtiyaç yol 😉
Bir dahaki sefere istek kotegorisinde yazarım 😊

Kullanıcı avatarı
Nodex
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Nodex » Sal Kas 27, 2018 3:17 pm

Dilber yazdı:
Sal Kas 27, 2018 2:57 pm
Nodex yazdı:

Evet ben istek kotegorisini bulamadım ve böyle yazdım. Bence agressif olmaya hiç ihtiyaç yol 😉
Evet çok rahatsız oldum, dile de getirdim.
Üstelik bu başlığı açıp 5 dk sonra da chatte sormuşsunuz.
Rahatsız olma sebebim de şu,
Buranın bir düzeni var, forumun kategorileri var. Uygun yere uygun başlık açarsanız uygun cevaplar alırsınız. Ancak siz böyle isteğinize yönelik bir başlığı kuralları umursamadan açarsanız, tıpkı sizden sonra gelen mesaj gibi alakasız mesajlar ve başlıklara örnek teşkil edersiniz.

Bir sürü insan buradan faydalanıp bilgi almaya çalışıyor, düzenli kullanıp, başlık kirliliği yaratılmaz ise herkes en iyi şekilde faydalanır. Aksi takdirde, sizinkine benzer alakasız başlıklarla dolup vereceği fayda minimuma iner.

Bu sözlerim de forum kullanmayı bilen tüm yaş grupları içindir.
@dRelaksasyon yaşım 27, sizden büyük/küçük olup olmadığımı bilmiyorum. Söylediğim şeyler yaştan bağımsızdır, tıpkı sizinle hala siz diye hitap ederek konuşmam gereği.

Sizler çok rahatsız oldu iseniz, lütfen forumu düzgün kullanın.
Ben verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.

Dilber
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dilber » Sal Kas 27, 2018 3:21 pm

Nodex yazdı:
Sal Kas 27, 2018 3:17 pm
Dilber yazdı:
Sal Kas 27, 2018 2:57 pm
Nodex yazdı:

Evet çok rahatsız oldum, dile de getirdim.
Üstelik bu başlığı açıp 5 dk sonra da chatte sormuşsunuz.
Rahatsız olma sebebim de şu,
Buranın bir düzeni var, forumun kategorileri var. Uygun yere uygun başlık açarsanız uygun cevaplar alırsınız. Ancak siz böyle isteğinize yönelik bir başlığı kuralları umursamadan açarsanız, tıpkı sizden sonra gelen mesaj gibi alakasız mesajlar ve başlıklara örnek teşkil edersiniz.

Bir sürü insan buradan faydalanıp bilgi almaya çalışıyor, düzenli kullanıp, başlık kirliliği yaratılmaz ise herkes en iyi şekilde faydalanır. Aksi takdirde, sizinkine benzer alakasız başlıklarla dolup vereceği fayda minimuma iner.

Bu sözlerim de forum kullanmayı bilen tüm yaş grupları içindir.
@dRelaksasyon yaşım 27, sizden büyük/küçük olup olmadığımı bilmiyorum. Söylediğim şeyler yaştan bağımsızdır, tıpkı sizinle hala siz diye hitap ederek konuşmam gereği.

Sizler çok rahatsız oldu iseniz, lütfen forumu düzgün kullanın.
Ben verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.
Bence cok uzatdiniz. Relax. Bir bardak su icip de sakinlesin😎
Hoscakalin

Hersekin244
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Hersekin244 » Sal Kas 27, 2018 4:17 pm

Arkadaşlar burada herkes insan lütfen konuşmalarınıza dikkat edin.Herkes birbirnin kıymetini bilsin .Kimsenin kimseyi en ufak hatada ÇOCUK diye yaftalayıp gururunu kırmaya hakkıyı yok en büyük adminde olsa burada herkesin cezai ehliyeti var.Yapmayın böyle hareketler yakışmıyor büyüklerime saygılarımla.