Tus buddy

gnothiseauton
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tus buddy

Mesaj gönderen gnothiseauton » Pzt Kas 26, 2018 11:32 pm

Merhaba, motivasyonumu korumakta zorlanıyorum. Genelde çalısmalarıma arkadaslarimi herhangi bir sekilde katmam. Pekçok insanın tus arkadaşı aradigini goruyorum. Yardimci oluyor mu sizce yoksa zaman kaybından mı ibaret, deneyimleriniz neler?

Kullanıcı avatarı
Olivander
VIP
VIP

Mesaj gönderen Olivander » Sal Kas 27, 2018 9:45 am

Arkadaşınıza bağlı hocam. Oyle gözüküp gunluk hedefinizi yapamadiginizda sevinenler de oluyor. Ama dogru tercihte gercekten yardimci olduğunu düşünüyorum. Birbirinizlw yarışıp birbirinizin sikintisi oldugunda destek oluyorsunuz. Ben tavsiye ederim
-tutusing

gnothiseauton
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen gnothiseauton » Çrş Kas 28, 2018 11:46 am

Biraz daha açayım beklentimi. Gorece rahat bir fakultede intornum. Motivasyonumu korumakta zorlanıyorum. Hedefim eylul 2019 icin 70+. Uzun çalışmaya alışık bos gunlerde 10, dolu gunlerde en az 4 saat VERIMLI çalışma hedefli tus buddy arıyorum. Sayıya takılmak yerine verime odaklanmam gerektigini fark ettim.
Şimdiye kadar hep kendi başına çalışan bir insanım yakın arkadaşlarımın hedefleri benim kadar yüksek degil beni olumsuz etkileyebiliyorlar. Dedigim gibi motivasyonumu koruyamıyorum. Birlikte ilerlemek bana yardımcı olabilir ama bundan da emin degilim. Benzer bir arayış içindeyseniz mesaj atabilirsiniz.

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir