Deneme Sınavlarının Salt Soru Formatında Olması Hk.

hicabicuklek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Deneme Sınavlarının Salt Soru Formatında Olması Hk.

Mesaj gönderen hicabicuklek » Sal Kas 20, 2018 7:54 pm

Arkadaşlar herkese iyi çalışmalar. Denemelerin deneme formatında olduğu, çözümlü/açıklamalı değil de sadece soruların olduğu pdf'leri içeren bir link yok mu, ben mi beyni yaktım da göremedim, yardımcı olabilecek olan var mıdır? Şimdiden teşekkür ediyorum.

laleww
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen laleww » Sal Kas 20, 2018 8:03 pm

hicabicuklek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hicabicuklek » Sal Kas 20, 2018 8:11 pm

Evet hocam, aynen bu şekilde. Ama işte tek tek olanlar haricinde, hepsinin toplu olduğu bir bağlantı ya da cloud mevcut mu, onu bulamadım ben. Yoksa, her dershanenin her denemesini tek tek arayıp indirip tasnif etmek müthiş vakit kaybı olacak, hele ki yapılmış hali varsa.

Kullanıcı avatarı
Nodex
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Nodex » Çrş Kas 21, 2018 8:46 am

hicabicuklek yazdı:
Sal Kas 20, 2018 8:11 pm
Evet hocam, aynen bu şekilde. Ama işte tek tek olanlar haricinde, hepsinin toplu olduğu bir bağlantı ya da cloud mevcut mu, onu bulamadım ben. Yoksa, her dershanenin her denemesini tek tek arayıp indirip tasnif etmek müthiş vakit kaybı olacak, hele ki yapılmış hali varsa.
Değerli hocam sizinkinden bir yukarıdaki başlıkta dile getirdim, aradığınız özellikte tek bir başlık yok. Bir kaç başlık içerisinde toplu olarak var. Aşağıya bağlantıları bırakıyorum, fazla vaktinizi almayacaktır emin olun. Onları kendi bulut hesabınıza aktarıp istediğinize kavuşabilir, üstelik bu isteğinizi forumla da paylaşıp, diğerlerine yardımcı olabilirsiniz.

Son olarak,
Başlığı yanlış yere açıyorsunuz. “İstek”te bulunmak için istek kategorisini kullanın.

viewtopic.php?f=41&t=5633

hicabicuklek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hicabicuklek » Çrş Kas 21, 2018 1:21 pm

Hocam çok teşekkür ediyorum, müsait zamanımda yapmaya çalışacağım. Başlığı yanlış yere açtığım için de kusura bakmayın, özür diliyorum.

dohtorabdullah
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dohtorabdullah » Çrş Ara 05, 2018 1:24 am

estafırullah