VIP olmak kolay mı sizce?

yenistj
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

VIP olmak kolay mı sizce?

Mesaj gönderen yenistj » Cmt Kas 03, 2018 1:13 pm

VIP olmak için yapılacaklara bakıyorum da ses kaydı atmak,kitap taratmak falan.Zaten dersaneye gitmeyen kesim burayı ağırlıklı olarak kullanıyor.Şahsen kendi adıma 2 yıldır sitenin üyesiyim hatta eski hesabımın şifresini hatırlamadığım için 2 yıldır bunu kullanıyorum.Ve faydalanamamak beni üzüyor.Destek için mi var bu sayfa yoksa aradığı dökümanı bulup ulaşamayınca hayal kırıklığına uğramak için mi?
Yazdıklarımı art niyetli düşünmeyin,sadece düşüncelerimi ifade etmek istedim.Üzgünüm.. :white_frowning_face: :white_frowning_face:

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cmt Kas 03, 2018 1:44 pm

Hocam siteye vip üyelik için en hızlı yol kayıt veya kitap yüklemek.Doğrudur.Kişi yeni kaydolmuştur elinde kayıt yoktur siteye yüklenmesi gereken eksik kitap kalmamıştır beklemek zorunda kalır ama 2+ yıldır üye olup da vip olamamak sizin yeterince istememeniz olarak yorumlanır sadece.Defalarca kitap listesi yayınlandı.Bu listelerden kitap tarayıp yükleyerek vip olan çok fazla kişi oldu.Düşüncenize saygı duyuyorum, sadece yazdıklarınızı okuyup sitede vip olmanın imkansız olduğu yanılgısına düşenler olmasın diye bunları yazma gereği hissettim
Resim

Kullanıcı avatarı
eps
VIP
VIP
TAG: Aile Hekimi

Mesaj gönderen eps » Cmt Kas 03, 2018 5:05 pm

Ben de basta bu dusuncelere sahiptim, alternatif link yapmanin kolay yolunu da bilmeden once bu ugrasa hic gozum kesmedigi icin siteye uye bile olmadan arada bakiniyordum. Bir gun vip icin kitap yukleme konusunu gorunce uye olup listeden bi kitap alarak bi haftada (kargo+tarama+yükleme) vip oldum. Kitaba denk gelirseniz bence en kolay yontem, ama surekli alternatif yapip yeni gelenlerin sorularina yardimci olan bi arkadasimiz da su an vip ve bu surec en fazla iki-üç haftadir... Iki farkli dersin ses kaydini paylasan kisi de vip oldu... Cok ugras veremem diyorsaniz yeni baski kitap bekleyin, kisa surede olmak istiyorum derseniz alternatif link ve sitede aktiflik yeterli olur...

beyti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen beyti » Cmt Kas 03, 2018 5:29 pm

Yönetimin ve bu sistemin şöyle bir zorluğu var ne kadar alternatif vip seçenekleri varmış gibi görünse de artık kitap taratmadan vip olmak çok zor bunu herkes kabul etsin. Kimse işin parasında değil kaldı ki paralı viplik olursa çok fazla kişinin başvuracağına eminim buradan gelen paralarla gönüllü kişiler gorevlendirilip gerekli masraflar karşılanır kalan miktarla da sitenin gereksinimleri karşılanır. Buraya hiç dershaneye gitmeyen bütün her şeye ihtiyacı olan insanlar geliyor sanılıyor ama bazi insanlar da var ki kendimden biliyorum çalıştığı kaynak yeterli gelmeyip sadece bir kaç kitabi baska kaynaktan çalışmayi dusunen kişiler bunlar. Ve bu durumdaki kişilere gerekli kitabi bekle onu siparis ver taratmayla uğraş yükle kabul edil vs süreçleri uzun ve değmez geliyor. Halbuki dediğim şekilde bir alternatif uyelik sistemi olsa kişi verir parasını istediği kaynağa sahip olur. Hem daha fazla kişi faydalanmis olur hem de kimse sahiplenmedigi kitaplar için kaynak olur. Ama kimse demesin ki siteye gelen kisilere yardim ederek alternatif ureterek (ki linkler hemen cekiliyor cekilmese alternatif uretilebilir belki) vip olmak kolay.

Kullanıcı avatarı
frsn
VIP
VIP

Mesaj gönderen frsn » Cmt Kas 03, 2018 5:34 pm

Sadece alternatif link üreterek vip olacağını sananlar var diyen "vip ultra hazreti plus" üyeler gördüm ben. Sistem sadece dershaneye gidenlere hizmet ediyor. Karşılıksız destek koca bir balon. Kitap taratma işini bilseydim tusa çalışmaya başlamadan önce muhakkak ilgilenirdim o işle, böyle bir seçenek olması da güzel tabi. Yine de eski kayıtları tuttuğunuz için teşekkür ederiz onlardan çalışıyoruz sonuçta sağolun...
Hayal kurmak, bilgiden daha önemlidir; çünkü bilgi sınırlıdır, ancak hayal kurma tüm dünyayı kapsar.

Kullanıcı avatarı
enan
VIP
VIP

Mesaj gönderen enan » Cmt Kas 03, 2018 5:57 pm

Bende dershaneye gitmeyen tek seçeneği kitap taratmak olan ve böyle vip olan biriyim. vip olmayı kafama koyup kitap taratana kadar bende hep bu sistemi eleştirdim. Ne zamanki kitap taratma uğraşı içine girdim o zaman bu sitede verilen büyük emeklerin farkına vardım. Ortada yapılan zor bir iş, ciddi bir emek var. Ya dışardan seyreder eleştirirsiniz yada sizde bir el atar gurubun bir parçası olursunuz( ki o zaman neden böyle bir sistemin gerekli olduğunu da anlarsınız.)

Kullanıcı avatarı
furkan46
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen furkan46 » Cmt Kas 03, 2018 6:02 pm

Yahu kitap taratmadan bahsediyorsunuz yaptığınız bi dersanenin kitaplarını taramak taratmak ; arkadaş bunları fotokopi makinesinde taratmak mümkün ama hanginiz nelson pediatrinin yeni basımını taramaya cesaret gösteriyor ; ben taramaya çalışıyorum kendimce bunu bitirip siteye yükleyip vip olmayı umuyorum ; ama bu vip işi de bence şansa gibi yani ben anlamış değilim tam bu işi
akb.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Cmt Kas 03, 2018 6:04 pm

Dünya üzerinde hiçbir sistem mükemmel değildir, eksiği vardır, eleştiri alabilir ama yapıcı eleştiri olursa değerli olur. Bir insan bu sitede 2 yıldır vip olmayı başaramadı ise sorunu sistemde değil kendinde aramalıdır. Yazdıklarımı art niyetli düşünmeyin,sadece düşüncelerimi ifade etmek istedim.Üzgünüm.. 

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen mercq » Cmt Kas 03, 2018 6:45 pm

beyti yazdı:
Cmt Kas 03, 2018 5:29 pm
Yönetimin ve bu sistemin şöyle bir zorluğu var ne kadar alternatif vip seçenekleri varmış gibi görünse de artık kitap taratmadan vip olmak çok zor bunu herkes kabul etsin. Kimse işin parasında değil kaldı ki paralı viplik olursa çok fazla kişinin başvuracağına eminim buradan gelen paralarla gönüllü kişiler gorevlendirilip gerekli masraflar karşılanır kalan miktarla da sitenin gereksinimleri karşılanır. Buraya hiç dershaneye gitmeyen bütün her şeye ihtiyacı olan insanlar geliyor sanılıyor ama bazi insanlar da var ki kendimden biliyorum çalıştığı kaynak yeterli gelmeyip sadece bir kaç kitabi baska kaynaktan çalışmayi dusunen kişiler bunlar. Ve bu durumdaki kişilere gerekli kitabi bekle onu siparis ver taratmayla uğraş yükle kabul edil vs süreçleri uzun ve değmez geliyor. Halbuki dediğim şekilde bir alternatif uyelik sistemi olsa kişi verir parasını istediği kaynağa sahip olur. Hem daha fazla kişi faydalanmis olur hem de kimse sahiplenmedigi kitaplar için kaynak olur. Ama kimse demesin ki siteye gelen kisilere yardim ederek alternatif ureterek (ki linkler hemen cekiliyor cekilmese alternatif uretilebilir belki) vip olmak kolay.
Değmez ise hiç uğraşmayın, işin içine para girsin istiyorsanız da buyrun dershaneler orada.

Çalıştığı yerden çıkardığı notları paylaşan, akronim oluşturup paylaşarak vip olan üyeler de oldu. Zamanında ben de akronim paylaşarak vip olmuştum. İlgili başlıkta yazıyor bunlar ama nedense maddiyata saplanıp kalmış insanlar. Belki de işlerine gelmiyor, kim bilir...
Mega hesabım silindi, yenisine upload ettikçe linklerimi güncelliyorum. Çalışmayan linkler için mesaj atarsanız önden güncelleyebilirim.

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Cmt Kas 03, 2018 7:18 pm

Vip diye bir şey olmasa bu site bu kadar güncel ve popüler olmaz bence... bende vip değilim ama kitap listesi paylasirsaniz seve seve olmak isterim , herkese başarılar

Kilitli