Sıfırdan tusa başlamış gibi, istifalı olan tusiyer için ders çalışma sırası nasıl olmalı?

psycsin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Sıfırdan tusa başlamış gibi, istifalı olan tusiyer için ders çalışma sırası nasıl olmalı?

Mesaj gönderen psycsin » Çrş Eki 31, 2018 10:47 pm

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu emek gerektiren zor dönemde herkese kolay gelsin. Barajı geçemeyince istifa etmiştim , sınava da malum 4 ay kaldı. Çok sıkı çalışmaya karar verdim. Hangi sırada ve konu , tts , deneme vs nasıl çalışma önerebilirsiniz bana ve benim durumumd olan ya da benzer durumda olan arkadaşlara? Ellibeş almış alabilirsem ne mutlu..

alexdeemre
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen alexdeemre » Prş Kas 01, 2018 7:48 am

+1

Buse Neşeli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Buse Neşeli » Prş Kas 01, 2018 12:59 pm

+ 1

Kullanıcı avatarı
xenesy
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen xenesy » Prş Kas 01, 2018 1:14 pm

çok öneri verecek halim yok ta bence farma biyokimya mikrop bu üçü en az emekle en yüksek verim veren dersler 66 soru eder. ayrıca mikrop dahiliyeden direk enfeksiyon çözdürür az az da diğer derslere yarar. farma da yine maymuncuk gibi nerde işe yarar belli olmaz saklı potansiyeli var. bu üçünün dışında patoloji çok mühim patoya hakim olan klinikten de çok soru yakalar böbrek-meme-tiroid-kadın hastalıkları özellikle.. bu dört derse 3 defa okuyacak şekilde aralara da diğer dersleri dağıtarak hızlı yol alabilirsiniz. tus sorularını hızlıca çözebilir ders ders olacak şekilde de 10 deneme çözebilirsiniz.

psycsin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen psycsin » Cum Kas 02, 2018 2:04 pm

xenesy yazdı:
Prş Kas 01, 2018 1:14 pm
çok öneri verecek halim yok ta bence farma biyokimya mikrop bu üçü en az emekle en yüksek verim veren dersler 66 soru eder. ayrıca mikrop dahiliyeden direk enfeksiyon çözdürür az az da diğer derslere yarar. farma da yine maymuncuk gibi nerde işe yarar belli olmaz saklı potansiyeli var. bu üçünün dışında patoloji çok mühim patoya hakim olan klinikten de çok soru yakalar böbrek-meme-tiroid-kadın hastalıkları özellikle.. bu dört derse 3 defa okuyacak şekilde aralara da diğer dersleri dağıtarak hızlı yol alabilirsiniz. tus sorularını hızlıca çözebilir ders ders olacak şekilde de 10 deneme çözebilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Çok mantıklı yazmışsınız 😊