uyku problemi ?

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

uyku problemi ?

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Pzt Eki 08, 2018 6:32 pm

Bu uykuyu alamama, ayık kalamama, yorgunluğu atamama için çok basit ama ekili bir çözüm yolu öneriyorum az yemek.Midenizi asla dolu tutmuyorsunuz ve biraz da etrafı seyrede seyrede yürüyorsunuz hafif tempoda sonra farkı hissediyorsunuz :)

Resim

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Pzt Eki 08, 2018 6:34 pm

Allah analı babalı büyütsün hocam onu da eklemeden geçmeyelim :D
Resim

dwaf1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dwaf1 » Pzt Eki 08, 2018 11:45 pm

Sabah kalktığınızda ve uyumadan önce 15 dk basit egzersiz yapın, sabah ve öğle yemeğinden sonra 1 bardak kahve için ve en önemlisi ders aralarında veya 2 saatte bir 12x3 şınav ya da mekik çekin. Uyku süresi kişiye göre değişir en uygun süreyi deneyerek bulun ve bu süreden şaşmayın. Uyurken odanız son derece karanlık olsun. Son olarak hocama katılıyorum kesinlikle porsiyonları azaltın. Benim tavsiyelerim bunlar. İnşallah kazanırsınız herşey gönlünüzce olur.

dwaf1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dwaf1 » Pzt Eki 08, 2018 11:59 pm

dwaf1 yazdı:
Pzt Eki 08, 2018 11:45 pm
Sabah kalktığınızda ve uyumadan önce 15 dk basit egzersiz yapın, sabah ve öğle yemeğinden sonra 1 bardak kahve için ve en önemlisi ders aralarında veya 2 saatte bir şınav ya da mekik çekin. Uyku süresi kişiye göre değişir en uygun süreyi deneyerek bulun ve bu süreden şaşmayın. Uyurken odanız son derece karanlık olsun. Son olarak hocama katılıyorum kesinlikle porsiyonları azaltın. Benim tavsiyelerim bunlar. İnşallah kazanırsınız herşey gönlünüzce olur.

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: md_mfk, whiteglasses ve 1 misafir