Özkan Yükselmiş 1.Denemesi ve cevap anahtarı

acilsoğuktur
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Özkan Yükselmiş 1.Denemesi ve cevap anahtarı

Mesaj gönderen acilsoğuktur » Çrş Ara 05, 2018 11:59 am

çok teşekürler

drsinanoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drsinanoglu » Cmt Oca 12, 2019 1:59 pm

Adam deneme sınavı hazırlayıp halka açıyor. Başlığın altında adama gömüyorlar.. bence yanlış yoldayız

drkenann
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drkenann » Cmt Oca 12, 2019 4:10 pm

MUAFIZ yazdı:
Prş Eki 25, 2018 12:11 am
Bu adam whatsapp vip grubundan çıkanları instagramdan da engelliyor, değişik bi karakter tusdata’nın barındırmadığı kadar var sanırım
biz 3 arkadaş gruplarından çıktık hiçbirimizi de engellemediler. Ücretlerimizi geri verdiler hatta eft masrafını bile geri aldık. Yani adamın işi gücü yok bilmem kaç bin takipçisinden seni bulup engelleyecek

Azimli
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Azimli » Prş Oca 17, 2019 6:13 pm

drkenann yazdı:
Cmt Oca 12, 2019 4:10 pm
MUAFIZ yazdı:
Bu adam whatsapp vip grubundan çıkanları instagramdan da engelliyor, değişik bi karakter tusdata’nın barındırmadığı kadar var sanırım
biz 3 arkadaş gruplarından çıktık hiçbirimizi de engellemediler. Ücretlerimizi geri verdiler hatta eft masrafını bile geri aldık. Yani adamın işi gücü yok bilmem kaç bin takipçisinden seni bulup engelleyecek
Acaba neden ciktiniz ben bilgi almak istemiyorum ama hicbiryerde ebirsy yazmiyor

drkenann
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drkenann » Cmt Oca 26, 2019 9:34 am

Azimli yazdı:
Prş Oca 17, 2019 6:13 pm
drkenann yazdı:
MUAFIZ yazdı:
Acaba neden ciktiniz ben bilgi almak istemiyorum ama hicbiryerde ebirsy yazmiyor
Öğrenciydim denemek için girdim çıktım , tamamına katılan biri varsa bilgilendirirse güzel olur

dr.elevator
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr.elevator » Cmt Oca 26, 2019 12:46 pm

drkenann yazdı:
Cmt Oca 26, 2019 9:34 am
Azimli yazdı:
Prş Oca 17, 2019 6:13 pm
drkenann yazdı:

Öğrenciydim denemek için girdim çıktım , tamamına katılan biri varsa bilgilendirirse güzel olur
Arkadaşlar ben hem özkan hocanın hem de tusmeleğin whatsapp gruplarına katıldım
Size uzun uzun sınavdan sonra anlatacağım
Ancak genel olarak diyebilirim ki tusmeslek bu işi önceden yapmış. Kopyala yapıştır yöntemle para kazanıyor. Videolar whatsapp ta yok.. kuru bilgi ve sorular var.. karşında muhattap yok. 4 5 branşı birden bir kişi anlatıyor. Kimsin diyoruz ? instagramda sesini duyduğunuz kişi diyor. Ders sonu anlamadığın yeri sormak falan imkansız. Zaten ortada bir ders de yok. Bazen 9 u 1 geçe başlayıp 9.17 de paylaşım bitiyor. Neyse fazla uzatmiyim
Özkan hocanın gruplarının ücreti daha fazla. Dersler daha yoğun. Gün de bazen 3 saati aşıyordu. Karşında bir hoca var. Sesi var numara farklı arada videolar atılıyor. 3 4 tane deneme yapıldı ancak sorular çok zor. Paylaşımlar tusmeslek kadar düzenli değil. Biraz daha özenilmiş ancak düzensiz. Onun dışında ne diyebilrim. Ders sonu soru sorabiliyorsun hocaya. Her dersi farklı kişiler anlattı. Hatta dahiliyeyi 5 kişi anlattı sadece düşünün. Tusmeslekte toplam 5 hoca vardı. Ben kardiyoloji hocasına hasta danıştım. Yardımcı oldu. Onun dışında bazı hocalar kitaplardan moto mot anlattı. Yine de verdiğin paraya değiyor. Özkan hocaya yönetmelik tercih falan danışabiliyorsun adam sürekli cevap veriyor. Çok soru birikirse gruba video atıyor. Sürekli geri bildirim istiyor. Pato hocasını kimse beğenmedi. Sonra hoca değişikliği yapıldı falan. Tusmeslekte böyle seçenekler yok.
Yine de ikisi de cüzi rakamlar alıyor. Yani bu tarz alternatifler iyi

yumuşakasistan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yumuşakasistan » Pzr Oca 27, 2019 2:47 am

Özkan hocanın ki grup değil bildiğin dersane gibi
Alışamayan için garip duruyor