ANTİTUSİF HALKGÜNÜ

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır

ANTİTUSİF HALKGÜNÜ UYGULAMASI BAŞLATILSIN MI?

EVET ! HAFTADA 1 GÜN HALKGÜNÜ OLSUN VIP&VIP PLUS UYGULAMALAR TÜM KULLANICILARA AÇILSIN!!
168
76%
hayır açılmasın
53
24%

Toplam oy: 221

Kullanıcı avatarı
ladyinred
VIP Plus
VIP Plus

ANTİTUSİF HALKGÜNÜ

Mesaj gönderen ladyinred » Çrş Ağu 29, 2018 8:34 pm

Daha beyefendi lütfedip vip olmaya bile çalışmamış ama o açılsın bu açılsın falan filan. Beleşe konmaya çabalamak yerine önce siz vip olmaya çabalasınız ??

Ya ayrıca ben bu insanların vip plusla olan dertlerini anlamıyorum. Arkadaş önce vip teki dosyaları bi bitir, onlara çalış, onları sindir. Ben kendi şahsım adına zerre kadar merak etmiyorum vip plusta ne var diye. Zaten işe yarayacak bir sürüüüü dosya vipte var. Ne bu çaba ne bu uğraş ?!

Resim

Kullanıcı avatarı
dr.henrylee
VIP
VIP
TAG: Dahiliye

Mesaj gönderen dr.henrylee » Çrş Ağu 29, 2018 10:51 pm

obirkralice yazdı:
Çrş Ağu 29, 2018 8:34 pm
Daha beyefendi lütfedip vip olmaya bile çalışmamış ama o açılsın bu açılsın falan filan. Beleşe konmaya çabalamak yerine önce siz vip olmaya çabalasınız ??

Ya ayrıca ben bu insanların vip plusla olan dertlerini anlamıyorum. Arkadaş önce vip teki dosyaları bi bitir, onlara çalış, onları sindir. Ben kendi şahsım adına zerre kadar merak etmiyorum vip plusta ne var diye. Zaten işe yarayacak bir sürüüüü dosya vipte var. Ne bu çaba ne bu uğraş ?!
daha fazla katılamazdım bu vip plus işi çok büyüdü bu insanlar bir nevi moderatör gibi ücretsiz çalışıyor ediyor ve birkaç kaynağa daha önce sahip oluyor ki onlara bile bir kere açıp bakmamışlardır ve bu site zorunlu bşr yer değil hoşnut değilsen ziyaret etmezsin kimse kimseyle bir şey paylaşmak mecburiyetinde değil artık insanları anlamak çok zor

Kullanıcı avatarı
ziyak
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen ziyak » Cmt Eyl 08, 2018 10:10 am

fena güldüm tatil günü, milleti ne hale düşürmüşsünüz, halk günü istiyorlar :))) Halk ekmek, halk tus, burdan iyi domain olur..

meralkursat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen meralkursat » Cmt Kas 24, 2018 3:19 am

Vip meselesinin gerekliliğini başlarda anlamlandiradim, maddi çıkarlara göre herhalde diye düşündüm fakat biraz araştırınca sitenin devamlılığı açısından iyi bir fikir olduğuna ikna oldum. Sorun şu ki materyal yüklemek istiyorum (kitap taratmak vb) fakat nelerin eksik olduğuyla ilgili bilgiye ulaşamadım. Bir yöneticiye yazmıştım fakat görmedi sanırım.yardimci olabilir misiniz

corvinus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen corvinus » Cmt Kas 24, 2018 10:27 am

Percy yazdı:
Çrş Ağu 29, 2018 7:55 am
En aZından 23 nisanda birinizi vip yapabilirz 1 gunlugune
çok komikmiş kardeş.

bu site paylaşım amacından tamamen uzak elitist bir platforma dönmüş halde. dershaneye gidemeyen insanlara hiçbir türlü yardım etmiyor, anca dershaneye gidenlerin kendi arasında al gülüm ver gülüm yapmasına olanak sağlıyor.

Kullanıcı avatarı
Staz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Staz » Cmt Kas 24, 2018 1:11 pm

Ben insanlar ihsan bağcivan kitabı istiyor diye uğraşıp buluyorum pdf sini çektiriyorum ama başlık kimse görmeden kaldırılıyor ben sitenin amacını anlayamadım

naberla
VIP
VIP

Mesaj gönderen naberla » Cmt Kas 24, 2018 1:15 pm

corvinus yazdı:
Cmt Kas 24, 2018 10:27 am
Percy yazdı:
Çrş Ağu 29, 2018 7:55 am
En aZından 23 nisanda birinizi vip yapabilirz 1 gunlugune
çok komikmiş kardeş.

bu site paylaşım amacından tamamen uzak elitist bir platforma dönmüş halde. dershaneye gidemeyen insanlara hiçbir türlü yardım etmiyor, anca dershaneye gidenlerin kendi arasında al gülüm ver gülüm yapmasına olanak sağlıyor.
Kitap da mı alamıyorsunuz 100liraya dershaneye gidemiyorsanız
?

bruce wayne
VIP
VIP

Mesaj gönderen bruce wayne » Cmt Kas 24, 2018 2:29 pm

Staz yazdı:
Cmt Kas 24, 2018 1:11 pm
Ben insanlar ihsan bağcivan kitabı istiyor diye uğraşıp buluyorum pdf sini çektiriyorum ama başlık kimse görmeden kaldırılıyor ben sitenin amacını anlayamadım
nasıl ya ihsan bağcıvan 2019 notu mu paylaşıldı sitede

Kullanıcı avatarı
Staz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Staz » Cmt Kas 24, 2018 2:46 pm

Evet ama hemen silindi başlık , ses kaydı paylaştım o da ortadan kayboldu

bruce wayne
VIP
VIP

Mesaj gönderen bruce wayne » Cmt Kas 24, 2018 2:52 pm

Staz yazdı:
Cmt Kas 24, 2018 2:46 pm
Evet ama hemen silindi başlık , ses kaydı paylaştım o da ortadan kayboldu
Evet bu konuda ben de moderatör arkadaşlardan açıklama bekliyorum.Vip plus ta olup vip de olmayan şeyler sözde çok önemli olmayan paylaşımlardı.İhsan Bağcıvan 2019 notunu vip deki bir çok kişi istiyordur ve textbooklar yenilendiği için de bu önemsiz bir paylaşım filan değil.
Vip plus/vip ayrımı ile ilgili artık somut bir açıklama gelmeli bence.Bu konuda benim gibi düşünen diğer vip arkadaşları da bu konuda yorum yapmaya davet ediyorum.

Kilitli