ANTİTUSİFTEN AYRILMA GEREKÇESİ

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
ClCN7
Onur Üyesi
Onur Üyesi

ANTİTUSİFTEN AYRILMA GEREKÇESİ

Mesaj gönderen ClCN7 » Cmt Eyl 08, 2018 11:02 am

ziyak yazdı:
Cmt Eyl 08, 2018 10:16 am
Original Poster çok uzun yazmışsın ancak senin, benim vs.. ayrılmam tepki koymam sitenin kaybı olmaz.. Hele ki giderken terbiyesizler filan demişsin, olmamış, X işaretine bas git, boşver, kaçarken taş atan çocuklar gibi olmuş, ne gereği var. Neyin hıncı bu.. İsim verip kişiselleştirmeyeceğim derken sitenin alayını ya da moderasyon yapan herkesi töhmet altında bırakmışsın, bu yapmaya çalıştığını söylediğinle uymamış, yolun açık olsun
Sütunlar devrilirse herşey çöker Sayin Ziyak. Bu üyeler dersleri işleri var diye bahaneler arkasina siğinip bir kenara çekilen değil bilgisayar yani başında yükleme yaparken bi kenardan da tusunu çalışan insanlar. laf olsun diye mesajlar yazan değil emek harcayan emeğin ne olduğunu kendi numunelerinde örnek veren insanlar. Site onlari kaybederse zamanla çöker. Bu başlık açılmasaydi üye sizin dediğiniz gibi çekip gitseydi o tip özel mesaji alan son üye olmayacakti lagom.

keşke mesajlarimizi yazarken birilerini kırmak namina değil faydali olmasi niyyeti ile yazacak tefekkürüne ulaşa bilsek, kötü niyyet aramasak mesajlarda. moralleri kirmak için değil, yardimlaşma için geldiğimiz bu siteye illa dosya paylaşımı ile değil tek bir cümle ile de yardim ede bileceğimizi anlaya bilsek.

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Cmt Eyl 08, 2018 5:31 pm

bu sitede görmeye aşina olunmayan ve inciten bir muamele, sanırım o dönem iletişim kuran arkadaşın kötü bir dönemiydi. Zaten hekimbaba devreye girmiş. Benden küçük olma ihtimali yüksek ama hekimbabanın buradakilerin babası gibi bir misyonu var. Sorun çözülmüştür umarım. Sen de gitme nolur, bak ben de senin gibi düşünüyordum ama sonra kazanınca arkadaşlara biriki faydam dokunur diye burada kaldım :) hem bu seviyede bir ortam başka platformlarda yok.

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Cmt Eyl 08, 2018 5:33 pm

ClCN7 yazdı:
Cmt Eyl 08, 2018 11:02 am
ziyak yazdı:
Cmt Eyl 08, 2018 10:16 am
Original Poster çok uzun yazmışsın ancak senin, benim vs.. ayrılmam tepki koymam sitenin kaybı olmaz.. Hele ki giderken terbiyesizler filan demişsin, olmamış, X işaretine bas git, boşver, kaçarken taş atan çocuklar gibi olmuş, ne gereği var. Neyin hıncı bu.. İsim verip kişiselleştirmeyeceğim derken sitenin alayını ya da moderasyon yapan herkesi töhmet altında bırakmışsın, bu yapmaya çalıştığını söylediğinle uymamış, yolun açık olsun
Sütunlar devrilirse herşey çöker Sayin Ziyak. Bu üyeler dersleri işleri var diye bahaneler arkasina siğinip bir kenara çekilen değil bilgisayar yani başında yükleme yaparken bi kenardan da tusunu çalışan insanlar. laf olsun diye mesajlar yazan değil emek harcayan emeğin ne olduğunu kendi numunelerinde örnek veren insanlar. Site onlari kaybederse zamanla çöker. Bu başlık açılmasaydi üye sizin dediğiniz gibi çekip gitseydi o tip özel mesaji alan son üye olmayacakti lagom.

keşke mesajlarimizi yazarken birilerini kırmak namina değil faydali olmasi niyyeti ile yazacak tefekkürüne ulaşa bilsek, kötü niyyet aramasak mesajlarda. moralleri kirmak için değil, yardimlaşma için geldiğimiz bu siteye illa dosya paylaşımı ile değil tek bir cümle ile de yardim ede bileceğimizi anlaya bilsek.
Sizinle aynı mesleğe sahip olmaktan gurur duyuyorum. Keşke tüm doktorlar bu zihniyette olsa.

apollon35
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen apollon35 » Pzr Eyl 09, 2018 2:45 pm

sayın lagom size tamamen katılıyorum ancak moderatörlerden bir kaçı ile konuştuktan sonra ayrılma kararınızı geri almanız bence iyi olmamış. burada kişiler gönülden ve bir sürü emek harcayarak bir çok meslektaşi bazı kayıtlardan faydalansın diye paylaşım yapıyor. bizim gibi imkanı olmayan kişilerde bunları görünce mutlu oluyor ve bazı kazanımlar elde etmeye çalısıyorlar. ancak son zamanda nerde yeni bir paylasım baslıgı görüp acmak istesek görüyoruz ki hemen VİP E tasınmıs yazıyor. boylece paylasımlar belli bir ZÜMRENİN kontrolu altına girmiş oluyor ve bir cok üye bunları göremiyor. kuruluş amacı bir çok dr u bilgilendirmek eksiklerini kapattırmak olan bu site maalesef amacından sapıyor. sizde bu nedenlerle vermiş olduğunuz siteden ayrılma kararınızı moderatörler ile görüstukten sonra değiştirebiliyorsunuz.sizi nasıl ikna ettiler bilmem ama site yönetimi ilk geldiği yeri unutmamalı ve amaçlarından uzaklaşmamalı diye düşünüyorum. yanlış bir yorum yaptıysam ya da site kullanımı hakkında yanlış bilgim varsa affedin. ben gözlemimi paylaşmak istedim. sevgiler saygılar...

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir