***İSTEK***2017-2018 Bütün Deneme Sınavlarının Sadece Soruları

emin98
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

***İSTEK***2017-2018 Bütün Deneme Sınavlarının Sadece Soruları

Mesaj gönderen emin98 » Pzr Ağu 19, 2018 5:20 pm

Merhaba arkadaşlar iyi günler dilerim,öncelikle lütfen konuyu yanlış yere açtı isem kusuruma bakmayın. ':)

2017-2018 bütün deneme sınavlarının sorularını(Tusem,tusdata,tustime vs.)arıyordum da arkadaşlar ama sadece sorularını,çünkü çözümlü olduğu zaman aşırı bir şekilde kağıt tüketiyor ve kağıt tüketimini pek sevmem,hem çevreci hem de tasarruf etmeyi seven birisiyim.Neyse konuyu uzatmadan,drive arşivi olan veya bu konuya göre arşiv oluşturabilecek birisi var mı acaba? :) O:-)

morhan24
VIP
VIP

Mesaj gönderen morhan24 » Pzr Ağu 19, 2018 7:52 pm

sadece cozumlerını ousan senın ıcın daha bıle karlı ama yınede sen bılırsın

dRelaksasyon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dRelaksasyon » Sal Kas 20, 2018 8:12 pm

Kullanıcı avatarı
Nodex
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Nodex » Çrş Kas 21, 2018 8:41 am

emin98 yazdı:
Pzr Ağu 19, 2018 5:20 pm
Merhaba arkadaşlar iyi günler dilerim,öncelikle lütfen konuyu yanlış yere açtı isem kusuruma bakmayın. ':)

2017-2018 bütün deneme sınavlarının sorularını(Tusem,tusdata,tustime vs.)arıyordum da arkadaşlar ama sadece sorularını,çünkü çözümlü olduğu zaman aşırı bir şekilde kağıt tüketiyor ve kağıt tüketimini pek sevmem,hem çevreci hem de tasarruf etmeyi seven birisiyim.Neyse konuyu uzatmadan,drive arşivi olan veya bu konuya göre arşiv oluşturabilecek birisi var mı acaba? :) O:-)
Öncelikle konuyu yanlış yere açtığınız ve diğerlerine de böyle yanlış bir uygulama için örnek oluşturduğunuz için ben kusura baktım.
Yeri burası değil. Taşınması için de şikayet ettim.

Sorunuza cevap olarak,
Evet dediğiniz gibi tek bir başlıkta yoklar, ancak biraz efor ile iki üç başlığı bir araya getirerek siz bunu oluşturabilirsiniz. Böylelikle sadece sizin değil sizin gibi çevreci ve tasarruflu arkadaşların da derdine derman olursunuz.

2007-2017 arası denemelerin soru ve açıklamalı cevaplarının olduğu başlık,
viewtopic.php?f=41&t=1837
https://yadi.sk/d/XKaBJ9IH3N8wCi

Şuradaki başlıklarda kısım kısım sadece soruların olduğu denemeler var.
Zaten en büyük sorun tusdata denemelerinde. Diğerlerinde soru ve açıklama kitapçıkları ayrı ayrı mevcut.
viewtopic.php?f=41&t=6749

https://mega.nz/#F!SXojkLKD!yLV6tmCzUFyGAcUmt63vcw
2018 Şubat için olan 4 denemenin soru kitapçığı burada.

Ben bu 3 başlığı da forumda buldum, bu kategori altında üstelik. Sizin isteğinizi ciddiye alıp, vakit ayırıp cevap verdim. Çünkü inanıyorum ki siz kendi ihtiyacınızı giderirken aynı ihtiyaca sahip olanların da yardımına yetişeceksiniz. Diğerlerinin de kağıt israfı yapmasının önüne geçeceksiniz.
Kolay gelsin.

dohtorabdullah
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dohtorabdullah » Çrş Ara 05, 2018 1:24 am

teşekürler