İHSAN BAĞCİVAN VS AHMET ALTUN (AĞUSTOS 2018 TUS SONRASI SİZCE HANGİ HOCA DAHA İYİ ?)

İHSAN BAĞCİVAN VS AHMET ALTUN

İHSAN BAĞCİVAN
118
73%
AHMET ALTUN
43
27%

Toplam oy: 161

dr_break
Global Moderatör
Global Moderatör

İHSAN BAĞCİVAN VS AHMET ALTUN (AĞUSTOS 2018 TUS SONRASI SİZCE HANGİ HOCA DAHA İYİ ?)

Mesaj gönderen dr_break » Pzt Ağu 27, 2018 12:37 pm

hayati hoca hangi dersane hocası?

drabajur
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drabajur » Pzt Ağu 27, 2018 3:43 pm

dr_karahan yazdı:
Pzt Ağu 27, 2018 12:37 pm
hayati hoca hangi dersane hocası?
Tusem
Sınava girmeden son spot soru yakalama notu dağıtmıstı geniş bir not.16 soru yakaladıgını iddaa ediyor o nottan. ben son gün bakmıstım vardı baya.

dr_break
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen dr_break » Pzt Ağu 27, 2018 3:54 pm

bir de yeri degil ama adana subede mutlu hoca diye biri varmış baya iyiymiş anatomide hem kitabı hem anlatımı..ama ses kaydı yok

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Eyl 13, 2018 11:52 pm

İhsan hoca. Altun zayıf kalıyor ihsanın yanında.

Kullanıcı avatarı
msaruhanoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen msaruhanoglu » Cum Eyl 14, 2018 12:14 am

hocam ben ahmet hocayı kampta ihsan hocayı ise hep ses kaydından dinledim. 2 side kral adamlar ve işinin ehli. ben datanın kitaplarını kalın bulduğum için ihsan hocadan hep gittim ve 18-19 ları buldum kolayca.

İşin gerçeği şu aslında. İhsan hoca cumhuriye ünide akademisyen ve onun arkadaş grubu soruları yolluyor (kendisi bunu ses kaydında şakayla karışık açık açık söylüyor). Haliyle daha çok soru yakalıyor. hele tus spot kitabında bazen birebir geliyor anasını satayım. soruları aldığı belli yani. Ahmet altun ise emeğin gücü. gerçekten çabalıyor ve dersi "öğretiyor".

peki benim için tusta hangisi önemli derseniz ihsan hoca derim e çünkü soruyu "daha kolay" yaptırıyor (ihsan hocada günceli yakalamak önemli sölim.)

Kullanıcı avatarı
msaruhanoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen msaruhanoglu » Cum Eyl 14, 2018 12:14 am

hocam ben ahmet hocayı kampta ihsan hocayı ise hep ses kaydından dinledim. 2 side kral adamlar ve işinin ehli. ben datanın kitaplarını kalın bulduğum için ihsan hocadan hep gittim ve 18-19 ları buldum kolayca.

İşin gerçeği şu aslında. İhsan hoca cumhuriye ünide akademisyen ve onun arkadaş grubu soruları yolluyor (kendisi bunu ses kaydında şakayla karışık açık açık söylüyor). Haliyle daha çok soru yakalıyor. hele tus spot kitabında bazen birebir geliyor anasını satayım. soruları aldığı belli yani. Ahmet altun ise emeğin gücü. gerçekten çabalıyor ve dersi "öğretiyor".

peki benim için tusta hangisi önemli derseniz ihsan hoca derim e çünkü soruyu "daha kolay" yaptırıyor (ihsan hocada günceli yakalamak önemli sölim.)

hasancpcnl
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hasancpcnl » Çrş Kas 14, 2018 11:46 pm

Mutlu hocayı biliyorum baya iyi anlatıyo soru da yakalıyomuş çok beğenmişti dersine giren arkadaşlarım. kendi kitabı da var ama ben bulamadım forumda paylaşıldı mı acaba bilen var mı?