3.sınıf komite notları

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

3.sınıf komite notları

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cum Ağu 10, 2018 11:06 pm

xenesy yazdı:
Cum Ağu 10, 2018 10:17 pm
tus la alakalı illegal bir kaynak paylaşmadığın sürece vip lik biraz zor tavsiyem 2 kitap tarat vip ol o niye bu niye böyle diyerek bi yere varamazsın benden söylemesi
Hocam hakikaten siz ve @caglar221 hocam ikinizi de epey online görüyorum şimdiye kadar vip olmanızı beklerdim ama o yönde birşey göremedim olmama sebebiniz 'illegal' paylaşım yapmak istememeniz mi?

Resim

Kullanıcı avatarı
gulcane
VIP
VIP

Mesaj gönderen gulcane » Cmt Ağu 11, 2018 1:05 am

Limonkolonya adın güzel. Paylaşım yapmaya güzel başladın. Paylaşmaya devam. İnan bir süre sonra vip lik gelir. Bu işin formulü sabır ve iyiniyet.

Kullanıcı avatarı
xenesy
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen xenesy » Cmt Ağu 11, 2018 10:03 am

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Cum Ağu 10, 2018 11:06 pm
xenesy yazdı:
tus la alakalı illegal bir kaynak paylaşmadığın sürece vip lik biraz zor tavsiyem 2 kitap tarat vip ol o niye bu niye böyle diyerek bi yere varamazsın benden söylemesi
Hocam hakikaten siz ve @caglar221 hocam ikinizi de epey online görüyorum şimdiye kadar vip olmanızı beklerdim ama o yönde birşey göremedim olmama sebebiniz 'illegal' paylaşım yapmak istememeniz mi?
uzun süredir forumda aktif olup vip olmak için herhangi bir girişimimizin olmaması vip sistemine protest tavrımızdır. önderimiz dr usame sağ kolu bendeniz sol kolu da çağlar kardeşimdir. takma isim olarakta gerçek isimlerimizi kullanmamız dosta güven düşmana korku salmak içindir. neyse şaka bi yana şahsen benim vipten kesin almalıyım dediğim bi dosya yok siteye de öylesine takılmak için tusu dert edinmiş insanlarla beraber olmak için giriyorum. illegalite durumu da şimdi sorun olmasa da ilerde ciddi problemler oluşturabilir bence malum dersanenin hukuki konularda ne kadar aktif olduğunu biliyorsunuz sevgiler saygılar

caglar221
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caglar221 » Cmt Ağu 11, 2018 12:13 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Cum Ağu 10, 2018 11:06 pm
xenesy yazdı:
yok elimde beni vip yapabilecek güncel kaynak yok ondan yüklemiyorum.

Kullanıcı avatarı
limonkolonya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen limonkolonya » Cmt Ağu 11, 2018 1:16 pm

@gulcane evet haklısınız. @xenesy evet illegal yayının büyük yaptırımları var hiç bulaşmayacağım öyle internetten kimseye bir şey de demem illegal yayın da yapmam .