dr.najeeb lectures

nimrodel
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

dr.najeeb lectures

Mesaj gönderen nimrodel » Cum Tem 06, 2018 3:34 pm

herkese merhaba. sırf bu konuyu sormak için üye oldum. şuan dr.najeeb lectures hayatboyu üyelik 10 dolara düşmüş durumda. ben almak istiyorum ama türkçe sitelerde pek bununla ilgili bir bilgi edinemedim.
alan var mı?
güvenilir bir site mi? (ödemeler bakkımından)
ödemeyi türk kredi kartıyla yapacağım haliyele ve heabımda tl biriminden para var... daha önce hiç internetten dolarla herhangi bir alışveriş yapmadığım için bilmiyorum, tl bulunan kredi kartından dolarla ödeme yapmak mümkün mü? değilse ödemeyi nasıl yapacağım?

sınırlı süre bir kampanya olduğundan lütfen hızlıca cevap verebilirseniz memnun olurum. çok teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cum Tem 06, 2018 3:39 pm

nimrodel yazdı:
Cum Tem 06, 2018 3:34 pm
herkese merhaba. sırf bu konuyu sormak için üye oldum. şuan dr.najeeb lectures hayatboyu üyelik 10 dolara düşmüş durumda. ben almak istiyorum ama türkçe sitelerde pek bununla ilgili bir bilgi edinemedim.
alan var mı?
güvenilir bir site mi? (ödemeler bakkımından)
ödemeyi türk kredi kartıyla yapacağım haliyele ve heabımda tl biriminden para var... daha önce hiç internetten dolarla herhangi bir alışveriş yapmadığım için bilmiyorum, tl bulunan kredi kartından dolarla ödeme yapmak mümkün mü? değilse ödemeyi nasıl yapacağım?

sınırlı süre bir kampanya olduğundan lütfen hızlıca cevap verebilirseniz memnun olurum. çok teşekkürler.
Merhaba hocam aktif abone bir üyemiz var @@sarahgreen Forumda da ilgili bir başlık vardı arama yaparsanız bulabilirsiniz
Resim

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cum Tem 06, 2018 3:43 pm

Hocam lecturio.com u da biliyorsanız ve ilginizi de çekiyorsa beraber girebiliriz.Mail ata ata indirim aldım ama daha karar veremedim.Tek alırım derseniz ben de satın almamaya karar verirsem indirimden yine faydalanmanızı sağlarım :)
Resim

nimrodel
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nimrodel » Pzr Tem 08, 2018 1:17 pm

öncelikle üstte cevap yazan üyeye çok teşekkür ederim. bugün son gün diye aldım az önce. 10 dolar lifetime diyor ancak sanal kartımdan 12 dolar çektiler. buna benzer bir durumu @sarahgreen de yaşamış. ben 2 dolar için pek bir şey yapmayı düşünmüyorum giden gitti. ama kafam karıştı tabii. acaba taksit falan mıydı diye düşünüyor insan.(gerçekten bu konuda sitede bir şey bulamadım, ödeme kısmında çok fazla bilgi yetersizliği var)

üyeliğime gelince temel olarak usmle step 1 dersleri var. tus'a hazırlananlar için tavsiye edemem ve hatta eğitimini tamamlayıp usmle sınavları vs. düşünenlere de tavsiye edemem. çünkü videolar çok uzun.
ama ben hala fakültede eğitim gördüğüm için, derslerime yardımcı olması açısından satın aldım. böyle bir kampanyayı da kaçırmak istemedim. 50 60 lira şuanki kurla sonuçta. 50-60 gider en fazla aman nolcak sanki deyip aldım.
ancaaak, benim gibi hala okuyan öğrenci arkadaşlarımıza kesinlikle daha fazla para vermelerini önermem (maddi durumunuz çok iyiyse bilemem tabi) ama tutup da 100 dolar 150 dolar verilecek dersler değil kesinlikle. zaten bol bol usmle videosu da var internette.
ayrıca 3.sınıftan sonrası için de tavsiye etmiyorum. mikro, pato, anatomi vs. gibi dersler var genel olarak. clinical medicine bölümü de derslerinize pek eşit değil gibi. zaten o bölümde çok az video var.
bir de site biraz yavaş.

şimdilik gözlemlerim bunlar. zaman zaman deneyimlerimi paylaşırım burada. bugün 10 dolar (benden 12 dolar çektiler) için son gün deyip uyarımı yapayım :) eğer başka alan varsa onlar da gelsin bu konuyu kullansınlar. bilgilerimizi burada paylaşalım. herkese iyi çalışmalar :)