SON 2 AYDA 65'E ÇIKABİLMEK İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK :(

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
tani
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SON 2 AYDA 65'E ÇIKABİLMEK İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK :(

Mesaj gönderen tani » Sal Haz 19, 2018 9:55 pm

darkblue yazdı:
Sal Haz 19, 2018 8:44 pm
Percy yazdı:
Sal Haz 19, 2018 2:26 am
Yalancılıkla itham eden derken bana laf çarpıyorsunuz sanırım. Ben gerçeği söyledim. Yakın zamanlarda bir tus birincisi hakkında -hani videoda çıkıp 3 tekrar attım farmaya 7 kez tekrar attım diyen kişi hakkında dersanede hoca, o kişiler yalan söylüyor. Onların hepsi minumum 40-50 tekrar atıyor dedi. Onları anlamıyorum, köpek gibi çalışıyorlar, tus birincisi olunca birden değişiyorlar dedi.
Allah aşkına 40-50 tekrar nasıl atılabilir ya? Olabilitesi var mı sizce de ? Birinci, ikinci derece vs diye bahsettiğimiz adamların bir kısmı hacettepe mezunu.Adamlar inanılmaz yoğun bir internlük yaşıyor.40-50 tekrar atılacak zaman mı var ki de atsınlar 11 ayrı ders 11 ayrı kitaptan bahsediyoruz.Funda hocam da belli ki yavaş çalışan ama tam çalışan gruptan.Sizin de yok muydı fakültede böyle arkadaşlarınız bir tekrarı bile zor atan ama sınavlardan geçen.Herkes hızlı tekrar çok tekrar yapmak zorunda değil onu söylüyor daha doğrusu herkes nasıl iyi çalıştığını ve iyi öğrendiğini düşünüyorsa öyle çalışsın kalıplara sokmayın kendinizi demiş.Niye bu kadar üstüne gidildi ben anlam veremedim.
hocam 40 50 tekrar dedikleri kısa aralıklarla geriye dönmek bence ki zaten dördüncü sınıfta başlıyo bu adamlar çalışmaya bi yerden sırna da tekrarlar hızlı geçiliyobence

Enchanted
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Enchanted » Sal Haz 19, 2018 10:21 pm

40-50 tekrar ne yahu intihar edicem moralim bozuldu 😂😂😂😂😂

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Sal Ara 18, 2018 10:52 pm

Arkadaslar tekrar sayısına aldanmayın. Fege hocam gayet yardımcı olmaya çalışmış çok kötü karşılanmış... mesajları okuyunca çok üzüldüm cidden... karşınızdaki bir meslektaşınız. Hekimsiniz. Üstelik kendisi sizden yaşça büyük ve gayet kibar bir kadın.
Bir derse 17 gün ayırdıgım oldu demiş, 17 günde tıngır mıngır okudum dememiş ki. O 17 günde zaten çalıştıgı her konuyu tekrar ede ede gitmiş. Bu da bir stratejidir ve riskli olsa da başarıya götürmemesi için bir sebep yok.
Zamanında benim de bir tus günlüğü başlıgım vardı, orada 47den 65e 3 ayda çıkma hedefimle alay edilmişti. 47 tus puanımdı bu arada. İntörnken girdiğim ilk tusum. Ve ben agustos tusunda 63 almıştım... o yüzden fege hocamı hiç samimiyetsiz bulmadım. Yapılabilir bir başarıdır. Kaldı ki kaç tane tus derecesi çıkıp da antitusifte röportajı üzerine detaylı bilgi paylaşır? Bu arada kendisiyle tanıştım, çok tatlış bir dermacı kendisi.
50 tekrar ise efsane olmuş cidden. Şöyle ki hepimiz dönem 5ten beri yarım yamalak dahi olsa okuduk ettik. Hiç tus bakmadım diyeni bile silkelesek 3 kez okumuş olabilir. Önemli olan son 3 ayda ne yaptıgınız... 3 aya gelene kadar yaptıklarınız da elbette önemli fakat tus yakın hafıza işidir. Şuan yeni program yapacaklara tavsiyem 1 tam okuma son günlerde de temele ayrılacak ufak bir tekrar. Sakın çok tekrar lafına aldanıp en az 5 kez okumam lazımmış son 2 ay gibi kalıplara girmeyin.

Kullanıcı avatarı
xenesy
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen xenesy » Çrş Ara 19, 2018 12:38 am

Yahu böyle iyi niyetli biri anca bu kadar toksik bi şekilde karşılanırdı. Kadın çoluk çocukla derece yapmış üstüne işi gücü yok burda boş adamlara laf yetiştirmeye uğraşmak zorunda kalmış bi haltı da beğenin hocanın yerinde de olsam bi daha adımımı atmazdım siteye

Kullanıcı avatarı
drfatih09
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drfatih09 » Prş Ara 27, 2018 12:27 pm

Motivasyon özeti:
Çalışın, çocuk sahibi bir anne derece yapabiliyorsa meşguliyet sandığınız şeyler meşguliyet değildir, çalışarak herşey olur biiznillah...son ana kadar çalışın...

Funda hocamıza da Ezgisu hocama da teşekkür ederim. Ben şimdilik motive oldum inş uzun😊 gider... (lütfen yardımcı olan insanlara saldırmayalım, derece yapın sonra tavsiye verin sizi de dinleriz.)