BİGBANGTHEORY

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör

BİGBANGTHEORY

Mesaj gönderen bigbangtheory » Cum May 18, 2018 1:28 am

Merhaba..

Bir kaç gün önce yaşanan talihsiz olay gördüğüm kadarıyla bir çoğumuzu üzdü. Bir anda tüm emeğim , tüm uğraşlarım yok oldu gitti. Tamamını geri getiremesek de büyük bir kısmını aynen geri getirebileceğimizi sanıyorum.. Biraz zaman alacak olsa da halledeceğiz muhtemelen.Bu süreçte biraz mesajlarınıza cevap veremeyecek , sorularınıza dönemeyecek olabilirim. Bunun için şimdiden kusura bakmayın. Bu aşamayı atlatana kadar diğer görevli arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır eminim.

Bugüne kadar sadece sizlere faydalı olabilmek adına , benden sonrakiler benim yaşadığım zorlukları yaşamasın diye uğraştım. TUS'u kazandığımda bunu yapacağıma dair kendime söz vermiştim. İyisiyle kötüsüyle bir çok arkadaşımıza da bu konuda faydalı olduğumu düşünüyorum.

Kimsenin hakkını yememeye , kimseye kötü söz etmemeye özen gösterdim. Ancak bir takım çevreler, sitenin bu şekilde aktifleşmesinden yeniden canlanmasından rahatsız oldu anladığım kadarıyla. Kim bu çevreler derseniz ; bilmiyorum. Belki dersaneler belki meslektaşlarını sömüren sözde TUS KOÇ'ları belki de başka biri..

Biz yine sizlerden bir karşılık beklemeden, sadece yardımlaşabilmek paylaşabilmek birbirimize destek olabilmek adına çalışmaya devam edeceğiz.. Bu süreçte sizlerden ricam ; artık bireysel çıkarları bir kenara bırakarak daha iyi kenetlenmeniz ve bir aile olduğumuzu herkese göstermeniz..

Onlar sadece bizim sakalımızı kesti , kesilen sakal emin olun daha gür bir şekilde çıkacak =)

Unutmak fizyolojik bir süreçtir , tekrar etmemek ise patolojiktir..

majezik
VIP

Mesaj gönderen majezik » Cum May 18, 2018 1:55 am

Hocam gecmis olsun nlp kısmı geri gelirse cok güzel olur cok guzel bir seriydi sahsen iyi varsınız

Kullanıcı avatarı
Dominant

Mesaj gönderen Dominant » Cum May 18, 2018 2:14 am

Hocam, her şey için teşekkür ederim. Allah yardımcınız olsun. Siz merak etmeyin, her kes yaptıklarının bedelini ödeyecek !

Symy

Mesaj gönderen Symy » Cum May 18, 2018 2:25 am

Hocam geçmiş olsun inanın en az herkes kadar derinden üzüntü duydum. Yalnız bu sakal cümleniz çok sevindirici sizden de bu beklenirdi :) Hoşgeldiniz ;)

Kullanıcı avatarı
drdevil
VIP

Mesaj gönderen drdevil » Cum May 18, 2018 9:22 am

Hepimize geçmiş olsun geri dönmeniz çok güzel oldu inş hep birlikte daha iyilerini yapıcaz üzülmeyin

isaac
VIP

Mesaj gönderen isaac » Cum May 18, 2018 10:56 am

Hocam geçmiş olsun , yapabileceğimiz herhangi bişey varsa söyleyin elimizden geleni yaparız ☺️

Dershaneye gitmeye imkanı olmayanlar , dershaneye gitse de başka kaynakları görme imkanı sunan , çalışma programı oluşturma , yanlışlarını farketme , meslektaşlarına yardımcı olma , mesleğimize her türlü katkıda bulunabilme platformu burası. Kimler bu mağduriyete sebep olduysa umarım kötülükleri döner dolaşır onları bulur.

Size ve bu sitede gerçekten emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım herşey emeğinizce ve gönlünüzce olur ☺️☺️

Kullanıcı avatarı
painness
VIP

Mesaj gönderen painness » Cum May 18, 2018 11:03 am

Biz antitusif ile daha cok daha cok calisarak onlara en guzel cevabi verelimm
En son painness tarafından Cum May 18, 2018 1:43 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP

Mesaj gönderen mercq » Cum May 18, 2018 1:29 pm

Dik dur eğilme, bu forum seninle @bigbangtheory hocam. Bunlar hep malum çevrelerin, malum lobilerin oyunları.

Üyelerimiz bunlara gereken cevabı 12 Ağustos'ta optiklerde verecek inşallah. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve hep birlikte büyük ANTİTUSİF olacağız.

Buradan tüm üyelerimize sesleniyorum: Başlık başlık dolaşmaya, alternatif linkler oluşturmaya, yeniden paylaşmaya var mıyız?

Kullanıcı avatarı
painness
VIP

Mesaj gönderen painness » Cum May 18, 2018 1:44 pm

mercq yazdı:
Cum May 18, 2018 1:29 pm
Dik dur eğilme, bu forum seninle @bigbangtheory hocam. Bunlar hep malum çevrelerin, malum lobilerin oyunları.

Üyelerimiz bunlara gereken cevabı 12 Ağustos'ta optiklerde verecek inşallah. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve hep birlikte büyük ANTİTUSİF olacağız.

Buradan tüm üyelerimize sesleniyorum: Başlık başlık dolaşmaya, alternatif linkler oluşturmaya, yeniden paylaşmaya var mıyız?
kesınlıklee

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Cum May 18, 2018 2:00 pm

@mercq @painness Gurur tablomuz olarak yayınlarız artık biz de =)
Unutmak fizyolojik bir süreçtir , tekrar etmemek ise patolojiktir..

“Bildiri ve Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: eylululye ve 1 misafir