Yeni şube açan Tusworld'e kayıt olmakta kararsız stj. arkadaşlar için, dershane hakkında bilgisi olan arkadaşlar?

Kullanıcı avatarı
isaac
VIP
VIP

Yeni şube açan Tusworld'e kayıt olmakta kararsız stj. arkadaşlar için, dershane hakkında bilgisi olan arkadaşlar?

Mesaj gönderen isaac » Sal May 15, 2018 7:45 pm

Birkaç alt dönem arkadaş dershaneye gidemediğim için dershaneye gitmeyelim mi , dataya mı devam edelim tusworld açılıyor ona mı gidelim diye bana danıştılar. Tusdatanın iyi hocaları, pek gelmiyormuş derslerine. offline da belli bir saate kadar açıkmış ve uzaktaymış hastanelerine. Tusworld hakkında bilgim yok. Fiyatları daha uygunmuş. evden de offline izleyebileceklermiş ama kitapları basit gibi gelmiş. Ne öneriyorsunuz , bilginiz var mı arkadaşlar dershane hakkında? Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
dr.tilsim
VIP
VIP
İletişim:

Mesaj gönderen dr.tilsim » Sal May 15, 2018 8:31 pm

Hepimiz aynı şehirde yaşadığımız için olsa gerek :).. bir fikrim yok..
Ama dersane önerisi yapacak bir arkadaş dersane adamı taraftarı yaftası yiyebilir diye yorumdan kaçabilir.
Dersaneler 3 aşağı 5 yukarı aynı.. 3-5 kitaplarda birbirinin benzeri..
hepsi 4-5 tekrarla 60 üstü alırssınız diyor.
turkcell mi ttelekom mu vodafone mi desen..
ben çok konuşmuyorum internetide ucuz diye ttelekom kullanıyorum.. :)

yerine - yöresine - kişisine - psikolojisine göre dersane avantaj/dezavantaj olabilir.
bence antitusif'den kayıtları alıp kitapları doldurmak yeterli..
ben dataya gitmiştim ama verimli olmamıştı benim için..
evde ses kayıtlarından takip edip kitabını dolduruyorum şimdi.
burayı bilsem o zamanlar boşuna dersaneye para vermezdim..
iskender yerdim.. :)
Ey, iki adımlık yerküre senin bütün arka bahçelerini gördüm ben!
---
...
ve tam olarak burada sen kadraja girersin
o kadar güzelsin ki nasıl demesem.

anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Çrş Eyl 12, 2018 1:39 pm

Hocam bende benzer bir başlık açıp çok cevap alamayınca,tusworld e o arada yazıldım.48 almıştım bu sınavda 59 aldım.Klinikleri bence harika hatta cerrahi de ahmet hocanın üstüne yok.temeli kitap olarak söyleyeyim anatomi,farma,fizyo,Biyokimya kitap dizayn yazım çok kötü sınavıma da yansıdı doğrusu patoloji ve mikrobiyolojisi çok iyi diğer kitaplar da yeterli ama görsel hafızaya hitap etmiyor.patoloji basımı da kötü ama Alp hoca bu açığı çok iyi kapatıyor.Soru yakalama oranları diğer dershanelerle aynı ya da daha iyi.avantajı bunu az notla(yaklaşık 4000 sayfa)başarabilmeleri tusdata gibi 10bin sayfa civarı değil bu da ciddi bir fark yaratıyor tabi.Temel kitaplarını farklı kaynak bakabilirsin ama bence kitap basımlarının kötü olması dışında çok iyi hele cerrahi efsane...Dershane fiyatı da diğerlerine göre daha uygun bu da avantaj..Umarım yardımcı olmuştur kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Çrş Eyl 12, 2018 3:31 pm

dr.tilsim yazdı:
Sal May 15, 2018 8:31 pm
Hepimiz aynı şehirde yaşadığımız için olsa gerek :).. bir fikrim yok..
Ama dersane önerisi yapacak bir arkadaş dersane adamı taraftarı yaftası yiyebilir diye yorumdan kaçabilir.
Dersaneler 3 aşağı 5 yukarı aynı.. 3-5 kitaplarda birbirinin benzeri..
hepsi 4-5 tekrarla 60 üstü alırssınız diyor.
turkcell mi ttelekom mu vodafone mi desen..
ben çok konuşmuyorum internetide ucuz diye ttelekom kullanıyorum.. :)

yerine - yöresine - kişisine - psikolojisine göre dersane avantaj/dezavantaj olabilir.
bence antitusif'den kayıtları alıp kitapları doldurmak yeterli..
ben dataya gitmiştim ama verimli olmamıştı benim için..
evde ses kayıtlarından takip edip kitabını dolduruyorum şimdi.
burayı bilsem o zamanlar boşuna dersaneye para vermezdim..
iskender yerdim.. :)
😂😂😂 bundan daha net bir açıklama yok sanırım hocam. Aynı dertten muzdaripler derneği kurabiliriz😎