Alıntı Defteri'm..

9yıldrgizlicesinsice
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Alıntı Defteri'm..

Mesaj gönderen 9yıldrgizlicesinsice » Pzt Eki 15, 2018 8:08 pm

Sabrınızı, sinirlerinizi ve sınırlarınızı zorlayan insanları kendi hallerine bırakmak gerek. Çünkü karaktersizlik ve pişkinlik bazılarının yaşama şeklidir, şaşmamak gerek.

2009_DEFTERMESATAŞAN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 2009_DEFTERMESATAŞAN » Sal Eki 16, 2018 1:02 am

YIL 2009 5.SINIF ÖĞRENCİİSYİM TIP FAKÜLTESİNDEYİM ERKENDEN GELDİM SINIFIMA İLK GELEN BENDİM HOCANIN IŞIK DÜZENNİ KURMAK ÜZERE GÜYA SINIFA GELEN ASİSTAN OLAN KİŞİ DEFTERİMİ İSTEDİ HOCANIN IŞIK SİSTEMİNİN ALTINA KOYACAĞINI SÖYLEDİ HAYIR O BENİM KİTABIM VEREMEM DERSİ TAKİP EDİCEM DEDİM SONRAKİ 2 YIL BOYUNCA DA HEP GİZLİCE 2 YILBOYUNCA ETRAFIMDA GEZİNDİ HEP EFENDİ OLDUM HİÇ POLİKLİNİĞİNE GİTMEDİM HİÇ KÜTÜPHANEYE BİLE GİTMEDİM HİÇ ALT KATA İNMEDİM HİÇ GÖZ TEMASI KURMADIM ÇÜNKÜ HERŞEYİ GİZLİ YAPIYORDU BAŞKA BİR BAYANLA NİŞANLIYDI AMA BİR ÖĞRENCİYDİM VE GİZLİCE BENİ TAKİP EDİYORDU ÇOK SOSYAL BİRİ DEĞİLDİM VE ÇEKİNGEM BİRİYDİM ARABASIYLA EVİME KADAR TAKİP ETTİ UYGUN BİR YERDE BULAMAMASI İÇİN MİLİ KÜTÜPHANE ÖNÜNDE İNMİŞTİM VE O KİŞİ ŞUAN HALA BURDA YILLARDIR TUS KAZANMAMA ENGEL OLDU KİMSEYE KANITLAYAMAM AMA BU SİTEDE ÇOK KÖTÜ BİRİSİ AMACINI BİLMİYORUM